Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Jak... przytyć?  

Strona 2 / 6 Wstecz Następny
  RSS

martyna3
forumowicz
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 43
26/03/2007 8:33 pm  

ja mam 165 wzrostu i wagę ok. 48 i własnie taka się sobie podobam, taka waga jest dla mnie prawidłowa (chociaz według BMI mam niedowagę) i mam zamiar ją utrzymać. według mnie nie masz sę o co martwić a zamiast tuczyć sie kluchami i innymi rzeczami z białej mąki, pomyśl ze twoja waga jest przywilejem - mozesz jeśc ile chcesz i nie utyjesz! nie ma sensu napychanie się na zapas..fuj..a najważniejsze to czuć sie dobrze we własnej skórze przykładowo ja źle czułam sie kiedy ważyłam 53 kg(chociaz podobno jest to waga prawidłowa ) potem schudłam i jest mi o wiele lepiej ze sobą 🙂 oczywiście to nie tylko zasługa wagi;)


OdpowiedzCytat
coconut
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 164
26/03/2007 9:25 pm  

Też myślę tak jak martyna3 , najważniejsze jest to jak się czuje we własnym ciele.Zanim jeszcze całkowicie przeszłam na wegetarianizm tzn. byłam semiwegetarianką to ważyłam 38kg (przy wzroscie 158 🙂 heh wiem,strasznie niska jestem)puźniej jako wege ważyłam 40 kg i czułam się świetnie ,a teraz po jakimś roku waże 52 kg 😮 i czuję się okropnie 🙁 jakoś tak mi nie komfortowo z tą dużą wagą...i zazdroszcze tym co nie tyją...


OdpowiedzCytat
Kretka
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 120
27/03/2007 12:53 pm  

Ale własnie ja nie czuję się komfortowo ze swoim ciałem. Czuję się koścista, kanciasta, szkieletowata:-p Nie zamierzam się "napychać" po to by utyć. Raczej chciałabym w swojej diecie stosować proporcjonalnie sporo produktów wysokokalorycznych...


OdpowiedzCytat
JAGA
 JAGA
forumowy expert
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 1385
27/03/2007 4:15 pm  

Po sesji schudłam i ogólnie źle wyglądałam, udało mi się trochę przytyć w ciągu 1,5 tyg podjadając sporo orzechów włoskich. A do płatków na śniadanie oprócz lnu, sezamu dorzucałam słonecznik i kokos(jest bardzo kaloryczny).
Myślę,że jak trochę dłużej będziesz wege to Twój organizm sam Ci podpowie ile chce,czego jeść. Na początku ponoć niektórzy tyją, niektórzy chudną


OdpowiedzCytat
luca_rudegirl
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 107
27/03/2007 6:18 pm  

polecam kanapki z masłem orzechowym i dżemem u mnie skutkują, właśnie przymierzałam stare jeansy-już na mnie nie wiszą 😀

[img]http://imagegen.last.fm/pencilauto/recenttracks/luca_rudegirl.gif[/img]


OdpowiedzCytat
Kretka
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 120
28/03/2007 1:07 pm  

Masło orzechowe uwielbiam:-)))


OdpowiedzCytat
ptakbezglowy
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 457
29/03/2007 12:01 am  

Fajnie masz... byly czasy kidy ważyło się 41. Teraz 48 cholera. Przy wzroście 156.
I do tego od wegetarianizmu tak sie roztyłam.
Dzięki temu będę wiedziała czego unikać.. (:


OdpowiedzCytat
mysza
świeżaczek
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1
29/03/2007 12:44 am  

Chciałabym mieć tak jak ty ja po przejści na wege tylko przytyłam... a nie jadlam niczego szczególnego...

Moja rada jeżeli chcesz przybrać na wadze to węglowodany i zero błonnika i to chyba wszystko 🙂 🙂

Myszka


OdpowiedzCytat
Kretka
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 120
29/03/2007 1:02 pm  

Zdaje mi się, że zero błonnika nie jest dobrym pomysłem. Błonnik też jest ważny w diecie, zwłaszcza gdy ktoś, tak jak ja, ma tendencję do zaparć:-/ Bez błonnika ani rusz...


OdpowiedzCytat
martyna3
forumowicz
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 43
29/03/2007 10:58 pm  

mysza..na twoim miejscu radziłabym koleżance jeśc kilogram czystego tłuszczu na dzień:P

http://www.twojadieta.info/dieta/dla_szczuplych/ - jeśłi chcesz przybrac na wadze to myśle, ze to, co jest napisane na tej streonie powinno ci pomóc..polecam tą stronę, stosowałam kilka diet z niej pochodzących i rezultaty zawsze były zadowalające:)


OdpowiedzCytat
Surri
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 200
14/04/2007 8:38 pm  

Ja też jestem za cuda. Przy wzroście 1.60 waże 45 kilo. Oczywiście bardzo często słysze, że to przez to że nie jem mięsa. I nie dam rady przytyć choćbym jadła co godzine(tak jak w święta:) )max-47 To jest chyba jakaś szalona przemiana materii odzieciczona po mamie:). I w sumie choć chciałabym przytyć to i tak sie taką lubie, bo jednak to lepiej być za chudym niż za grubym i nie musieć sie ograniczać 😛


OdpowiedzCytat
wrobel
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 138
15/04/2007 6:18 am  

Co do przytycia to jeśli ktoś chce obwisnąć tłuszczem to niech sobie wcina wiadrami czipsy i tego typu rzeczy. Ale to chyba nie o to chodzi. Raczej zgadzał bym sie z Kammą - jeść zdrowo i troche sportów mięśniowych pouprawiać. Oczwywiście dieta bogata w bialko.
ja np. hmnmn 173 cm i 60 kg max wychodzi. tragedia 😀


OdpowiedzCytat
yamaszka
forumowicz
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 22
16/04/2007 5:46 pm  

jejku.... ja ważę ok 42-43 kg przy wzroście 163 cm i absolutnie nie chciałabym przytyć 😉

Ula


OdpowiedzCytat
Kretka
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 120
16/04/2007 8:11 pm  

Yamaszka, jak się dobrze czujesz w swoim ciele to spoko:-) To jest najwazniejsze 🙂
A ja... przytyłam!!! 😀
Nie wiem, czy to po świętach (musze się przyznać, że słodkości nie oszczędzałam sobie) czy dlatego, że ostatnio jem sporo orzechów. Grunt, że ważę obecnie prawie 50 kg, czuję się z tym fajnie, no i jeszcze mogę pokazać figę z makiem tym, co mówią, że od wegetarianizmu schudnę i będę jak kościotrup. Na razie nie zanosi się na to 🙂


OdpowiedzCytat
visel
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 336
17/04/2007 12:04 am  

do 3 posilkow jakie masz(jesli masz) dodaj jeszcze 1,a najlepiej 2 i wcinaj duzo bialka z weglowodanami.po mies.zobaczysz efekty. 🙂


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 6 Wstecz Następny
  
Praca