Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Jak... przytyć?  

Strona 6 / 6 Wstecz
  RSS

Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
24/02/2014 3:59 pm  

Mało i często to moja metoda na schudnięcie 😛 Na przytycie najlepsze jest jedzenie obfitych obiadów i kolacji, przegryzionych porządnym deserem (nie mam na myśli owoców).

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
hipiska
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1596
25/02/2014 1:14 am  

No to duże porcje to ja jem, czasami wręcz nie mogę się ruszyć po jedzeniu.

Co to znaczy porządne desery?

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze


OdpowiedzCytat
Lotus
forumowicz
Dołączył: 10 lat  temu
Posty: 22
25/02/2014 2:38 pm  

Porządne desery- ciasta, chleby, placki, bułki etc.


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
25/02/2014 3:53 pm  

desery z kaszek, ryżu na słodko itp. (moje ulubione) :red:
Ale ja to chyba nie powinienem dawać rad jak przytyć... 😀


OdpowiedzCytat
Lotus
forumowicz
Dołączył: 10 lat  temu
Posty: 22
25/02/2014 9:40 pm  

desery z kaszek, ryżu na słodko itp. (moje ulubione) :red:
Ale ja to chyba nie powinienem dawać rad jak przytyć... 😀

To raczej takie lekkie deserki, niezbyt na przytycie, chyba, że dobrze "przyprawione" 😉


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
26/02/2014 1:17 am  

No nie wiem czy np. halawa jest taka lekka...


OdpowiedzCytat
Lotus
forumowicz
Dołączył: 10 lat  temu
Posty: 22
27/02/2014 2:31 pm  

Jak napisałam, że można wzbogacić kalorycznie, tak jak można zrobić ciasteczka dietetyczne, kwestia jakości i ilości.


OdpowiedzCytat
Krzych
forumowicz
Dołączył: 10 lat  temu
Posty: 35
31/05/2014 2:03 pm  

Ja schudłem 10 kg na diecie wegetariańskiej i mam 64 kg przy wzroście 180 cm. Nie martwię się tym, bo wyglądam o wiele lepiej niż gdy ważyłem 74. Nareszcie mogę widzieć efekty treningów i mięśnie, szczególnie brzucha, nie są już schowane pod warstwą zbędnego tłuszczu.
Ogólnie to sobie nie wyobrażam jakbym miał przytyć. Miałem 5 posiłków dziennie, masa jedzenia, dieta 3500 kalorii. Teraz mam 3 posiłki bo pierwsze 2 muszę uzupełniać w inny sposób ze względu na stan zdrowia, ale 64 osiągnąłem na tej diecie 5 posiłków. Nawet jakbym chciał to bym nie przytył skoro przy takiej diecie chudnę.
Waga przy niezdrowym odżywianiu jest problemem, który powinno się kontrolować. Ale waga przy diecie wegetariańskiej, czyli zdrowym odżywianiu, jest zdrową wagą, organizm pozbywa się zbędnego tłuszczu i balastu, to jest waga naturalnie dobrana przez organizm bo tak mu jest najwygodniej. Nie ma sensu z tym walczyć i próbować tyć. Żadne normy dla wagi nie istnieją i są zwykłą bzdurą. A jeżeli już się uprzeć, to dla wegetarian te skale są zupełnie inne niż dla jedzących mięso. Ja powinienem podobno wyżyć minimum 73 kg. I co z tego, skoro ważąc 64 czuję się świetnie i wyglądam lepiej niż kiedykolwiek? Waga to sprawa mocno indywidualna i żadne normy nie istnieją. To nasz organizm najlepiej wie ile powinniśmy ważyć a nie jakiś doktorek co się wymyślił, że trzeba ważyć tyle i tyle. To wszystko co mówię tyczy się oczywiście tylko i wyłącznie wago podczas zdrowego odżywiania.

[edytowane 31/5/2014 przez Krzych]


OdpowiedzCytat
Strona 6 / 6 Wstecz
  
Praca