Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Lista wegetariańskich słodyczy i przekąsek 😉  

Strona 16 / 17 Wstecz Następny
  RSS

hipiska
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1596
03/03/2013 5:43 pm  

Te galaretki pektynowe z Solidarności biją na łeb wszystkie inne żelkopodobne słodycze bez żelatyny i te z żelatyną na pewno też! 😀
[img] [/img]

Mogłabyś zrobić zdjęcie składu? 😉

Z Lidla polecam baton sezamowy z miodem (60% sezam, 40% miód0, dość duży, z tego co pamiętam to chyba 70 gram.

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
03/03/2013 6:04 pm  

Alez prosze
Skład: cukier, syrop glukozowy, woda, koncentrat soku jabłkowego, subst. żęlująca-pektyna, regulatory kwasowości (kwas cytrynowy, cytrynian sodu), aromat naturalny owocowy (malinowy, pomarańczowy, jabłkowy, cytrynowy), koncentraty i ekstrakty z owoców i roślin (jabłek, cytryn, rzodkwi, marchwi, alg, carthamusa).
Produkt może zaw, śladowe ilości mleka i soi.
Jak to mówią, google nie gryza 😀


OdpowiedzCytat
czarna
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 188
04/03/2013 1:15 am  

Lody wegańskie 🙂

Live and let live!


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
21/03/2013 3:06 pm  

Te pianki z Lidla są pyszne 🙂

Mail od Lidla, pytałam o wegetariańskie pianki:
[i]Szanowna Pani,

uprzejmie dziękujemy za zwrócenie uwagi na nasz asortyment. Jednocześnie chcielibyśmy dodać, że jesteśmy cały czas otwarci na spostrzeżenia, propozycje i życzenia odnośnie wszelkich obszarów naszej działalności.

W odpowiedzi na Pani zgłoszenie chcielibyśmy poinformować, iż produkt, o którym Pani pisze, nie jest dostępny w naszej ofercie.

Z poważaniem

Magdalena Saracen

Lidl Polska [/i]


OdpowiedzCytat
Sagamore
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 597
21/03/2013 3:10 pm  

koniec szukania mojego "Świętego Graal'a" 🙁

stay classy...


OdpowiedzCytat
alternative
stały bywalec
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 535
22/03/2013 1:56 am  

Te pianki z Lidla są pyszne 🙂

Mail od Lidla, pytałam o wegetariańskie pianki:
[i]Szanowna Pani,

uprzejmie dziękujemy za zwrócenie uwagi na nasz asortyment. Jednocześnie chcielibyśmy dodać, że jesteśmy cały czas otwarci na spostrzeżenia, propozycje i życzenia odnośnie wszelkich obszarów naszej działalności.

W odpowiedzi na Pani zgłoszenie chcielibyśmy poinformować, iż produkt, o którym Pani pisze, nie jest dostępny w naszej ofercie.

Z poważaniem

Magdalena Saracen

Lidl Polska [/i]

no ja jedyne które tam widziałam to były z żelatyną. żelki chyba jedne były bez żelatynowe.

poczatki 🙂


OdpowiedzCytat
alternative
stały bywalec
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 535
22/03/2013 1:59 am  

http://weganskiepysznosci.blogspot.com/

bardzo fajna strona, nie wiem czy wrzucałam już

poczatki 🙂


OdpowiedzCytat
JAGA
 JAGA
forumowy expert
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 1385
22/03/2013 11:32 am  

http://weganskiepysznosci.blogspot.com/

bardzo fajna strona, nie wiem czy wrzucałam już

Strona, która powoduje u mnie ślinotok 😛


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
22/03/2013 12:14 pm  

no ja jedyne które tam widziałam to były z żelatyną. żelki chyba jedne były bez żelatynowe

Żelki są wegańskie 3 rodzaje minimum. Tylko, że to są takie długie a nie klasyczne miśki.


OdpowiedzCytat
alternative
stały bywalec
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 535
22/03/2013 1:04 pm  

no ja jedyne które tam widziałam to były z żelatyną. żelki chyba jedne były bez żelatynowe

Żelki są wegańskie 3 rodzaje minimum. Tylko, że to są takie długie a nie klasyczne miśki.

o ja slepa :D. tam zawsze takie tłumy jak ja jestem... zostaje przy haribo kwaśnych i galaretkach pektynowych.

na stoiskach candy king można dorwać kilka bez żelatyny.

poczatki 🙂


OdpowiedzCytat
ga-bi
świeżaczek
Dołączył: 11 lat  temu
Posty: 1
24/03/2013 12:42 am  

A ja polecam Flapjacki!!! 120 gramowe batony z płatków owsianych o różnych smakach z wieloma dodatkami (owoce,orzechy,czekolada). Przekąska która zaspokoi głód a do tego jest naprawdę przepyszna 🙂
Polecam strone dystrybutora http://www.dorset-flapjack.pl/
Można kupić też na allegro w promocyjnej cenie. [b] [/b] [b] [/b] [u] [/u] :thumbup:


OdpowiedzCytat
Vegmara
forumowicz
Dołączył: 11 lat  temu
Posty: 36
28/03/2013 5:16 pm  

Kochani dziś byłam w Aldi i kupiłam cudowne jajeczka z galaretki w cukrze (pektyna) są cudowne. Tylko podkreślam że wegetariańskie, bo w nich są śladowe ilości mleka 🙂
Jak mi się uda zrobić zdjęcie zanim wszystkie zjem to pokażę 🙂

[edytowane 28/3/2013 przez Vegmara]

[edytowane 29/3/2013 przez Vegmara]


OdpowiedzCytat
hipiska
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1596
26/04/2013 11:23 pm  

Pytanie trochę nie pasujące do tematu, ale nie mogłam znależc innego, bardziej adekwatnego- jak można podgrzac szarlotkę na drugi dzień? Tzn. w jakiej temperaturze najlepiej żeby się nie spaliła, a przy okazji mocno podgrzała w środku? Dodam, że mikrofalówką nie dysponuje;). Chciałabym też żeby się nie rozwaliła, bo to dla gości również:). Dodam, że szarlotka na kruchym cieście, razowa, ale to chyba raczej nie ma większego znaczenia.

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze


OdpowiedzCytat
alternative
stały bywalec
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 535
27/04/2013 2:57 am  

mi na mysl przychodzi tylko zakrycie folia aluminiowa i wstawienie do piekarnika na niezbyt duza temp. tak odgrzewa sie u mnie większe ilości jedzenia 😛

poczatki 🙂


OdpowiedzCytat
hipiska
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1596
27/04/2013 1:29 pm  

A bez folii nie da rady? Spróbję. Nastawię tak na 150 stopni i będę podglądac.

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze


OdpowiedzCytat
Strona 16 / 17 Wstecz Następny
  
Praca