Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

McDonald's  

Strona 6 / 7 Wstecz Następny
  RSS

Riku
 Riku
forumowicz
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 20
12/05/2010 1:41 am  

Dzierzba: po co ten bulwers? 😮 mówię z punktu widzenia byłego konsumenta tych produktów. Przeciez nie napisałam halo kfc jest super. poprostu przechodząc ewolucję w dziedzieni zdrowego żywienia stwierdziałm, że w kfc wszystko jest mniej syntetyczne i bardziej "prawdziwe". Ot co, nie patrzyłam jeszcze wtedy na to ze strony kurczaka, dobra?


OdpowiedzCytat
Dzierzba
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 102
13/05/2010 12:58 am  

Riku
http://www.petatv.com/veg.html
polecam zapozanć się ze zdrowym żywieniem

A tak na marginesie to jestem sporo starsza od Ciebie i bulwers i dobra? to tak troszeczkę nie w moim stylu rozmowa, ale ok, wiem, że być może moje myśli w 99% skupione są na zwierzętach nie na zdrowym odżywianiu (choć to robię, jestem od wielu lat weganką i mam doskonałe zdrowie) i czasem ktoś może nie nadązyć za moim tokiem myyślenia, ot wszystko


OdpowiedzCytat
Riku
 Riku
forumowicz
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 20
13/05/2010 1:19 am  

to dobrze, że byłaś od zawsze wegetarianką i nigdy nie miałaś w ustach produktów z maka czy kfc.

A co to zmienia, że jesteś starsza ode mnie, że tak zapytam? W pas się mam kłaniać czy coś?


OdpowiedzCytat
Dzierzba
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 102
13/05/2010 1:21 am  

😮


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
13/05/2010 1:33 am  

Dzierzba, ja rozumiem, że chciałabyś, żebyśmy wszyscy przeszli na weganizm, idąc za Twoim światłym przykładem, ale nie zawsze to jest możliwe. Co do rozmowy, to jest prowadzona w stylu internetowym i nie widzę uchybień ze strony Riku 😉


OdpowiedzCytat
Dzierzba
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 102
13/05/2010 4:07 pm  

fasolencja dałaś mi po głowie 🙁
moje zamierzenie było zupełnie inne, chodziło mi o to,że nie ma nic "normalnego" w takich restauracjach bo to masówki, a produkty są importowane i tylko mogą ładnie wyglądać choć w rzeczywistości (pomijając już moje dywagacje na temat cierpienia) naładowane są sterydami, ot tyle...
nie jestem światłym przykładem 😉
pozostaje mi tylko fasolencja przeprosić
co do dyskusji z Riku po prostu chciałam ją zakończyć bo nastąpiło totalne nieporozumienie


OdpowiedzCytat
palafka
początkujący
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 11
01/08/2011 6:45 pm  

może trochę odświeżę temat. Jadacie cokolwiek w fast foodach? jakieś lody itp ? W sumie mnie to trochę przeraża, bo dzisiaj sobie uświadomiłam, że nie mam pojęcia co jest w tych lodach. Może pchają tam jakieś żelatyny czy coś. Z drugiej strony dawać zarobić tym świństwom ? Interesuje mnie Wasz stosunek do tego.


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
01/08/2011 8:18 pm  

W fastfudach to ja nie jadałem nawet jak jadłem mięso, a co dopiero teraz... 😀
Lepiej już się najeść na śmietniku...


OdpowiedzCytat
eRZet
weteran forum
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 1839
01/08/2011 9:04 pm  

Wegańskich potraw i tak brak w fast-foodach.

Kiedyś jadłem co najwyżej falafele, zapiekanki czy pizzę.

[edytowane 1/8/2011 od eRZet]

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce


OdpowiedzCytat
Sobota66
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 119
28/08/2011 8:06 pm  

niech pokazą dziecią jak się robi HAppy Meal...


OdpowiedzCytat
jazz
 jazz
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 651
28/08/2011 10:02 pm  

to samo sobie pomyślałam widząc tą reklamę!
powinni zrobić wycieczkę do rzeźni 😉 i pokazać po kolei jak to jest "produkowane"

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
28/08/2011 10:08 pm  

KFC ma podobną reklamę, lansuje się, że ich kurczaki są po prostu wyjątkowe w smaku. Tak fakt na pewno wyjątkowo cuchną. Frytki tak samo.

Wbrew pozorom ludzie mają jakąś tam świadomość jak i z czego to jest zrobione. Po prostu mają to gdzieś. Bo to takie dobre i..tanie.

[edytowane 28/8/2011 od Bellis_perennis]


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
28/08/2011 10:29 pm  

No ja właśnie jak oglądam reklamę KFC, to chciałabym, żeby ludzie tak dokładniej zobaczyli, jak wygląda proces masowego zabijania tych kurczaków, zamiast widzieć tylko ładne panierowane kawałki. W panierce wszystko ładnie wygląda. Może oprócz...
- ale jeśli ktoś je kurczaka, to czemu tylko niektóre części? 😮

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467

OdpowiedzCytat
bułek
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1236
20/11/2011 9:37 pm  

Film w sam raz dla Pocahontas.

Smakowite przepisy wegańskie


OdpowiedzCytat
Strona 6 / 7 Wstecz Następny
  
Praca