Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Co dziś na obiad?  

Strona 137 / 280 Wstecz Następny
  RSS

Wege-Aneta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1084
27/03/2010 8:44 am  

makaron z tofu warzywami. Dawno tofu nie jadlam 😉 hihi


OdpowiedzCytat
brzozka2410
forumowicz
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 47
27/03/2010 12:01 pm  

Wczoraj miałam zupę brokułową z grzankami i serem - pycha było! A dziś jeszcze nie mam pomysłu 🙁


OdpowiedzCytat
Remek1992
forumowicz
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 27
27/03/2010 12:46 pm  

Leczo paprykowe ach... poemat. 😀


OdpowiedzCytat
szymon1980kat
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 238
27/03/2010 4:35 pm  

Dziś na obiadek pyszne placki naleśnikowe, tzn. same usmażone placki, bez nadzienia i zawijania w naleśniki:) Zamiast mleka czy wody wlewam sok, a zamiast mąki pszennej - zdrowa mąka owsiana (zmielone płatki owsiane). Smażę to na oleju arachidowym. Składniki ciasta: 350g mąki, 3 jaja, serek danio, 0,5 l soku pomarańczowego, sól. Dobrze, jeśli taka masa postoi wcześniej kilka dni przed usmażeniem, wtedy są smaczniejsze.


OdpowiedzCytat
mirecha
rozmówca
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 74
27/03/2010 5:37 pm  

a ja zjadłam kopiaty talerz gotowanych warzyw (zielona fasolka, brokuły, etc) i zaraz pęknę a chciałam się trochę odchudzić hihihihi, ale to takie dobre było, że musiałam pojeść 😀
[b] szymon1980kat [/b] kilka dni czy kilka godzin? 🙂

"wrogowie radia Maryja niech będa przeklęci"


OdpowiedzCytat
szymon1980kat
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 238
27/03/2010 6:07 pm  

W lodówce może stać nawet tydzień, a w pokoju ze dwa dni. Po takim daniu nie muszę już nic jeść aż do następnego dnia. Aha, te placki posypuję nieraz obficie cukrem trzcinowym. Ja też mógłbym wsunąć ze smakiem taki kopiasty talerz gotowanych warzyw o którym wspomniałaś, ale tylko taki z Bistro Baru, tam wszystko jest takie apetyczne. Tylko że tam ceny są już dla półzamożnych ludzi, do których ja sie nie zaliczam.


OdpowiedzCytat
hipiska
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1596
28/03/2010 12:39 am  

Dzisiaj bardzo późny obiad, o 18 i bardzo szybki, a mianowicie duuuży naleśnik orkiszowy ze startym jabłkiem polany śmietaną z jagodami i bakaliami. Naleśnik na dodatek z zamrażarki 😉 Ale dobre było. Kolacja też była oczywiście, dla mnie to mus , inaczej obudziłabym się głodna w środku nocy 😉
A jutro zrobię coś ze szpinakiem, ale jeszcze nie myślałam co, zobaczę jutro 🙂

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze


OdpowiedzCytat
Wege-Aneta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1084
28/03/2010 11:36 am  

wczoraj po szkole pizza , a dzis na snaidanie makaron z jajkiem, a na obiad zupa z kasza jaglana.. Zapomnialam zegarka przestawic i mam spoznienie. Eh.


OdpowiedzCytat
mirecha
rozmówca
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 74
28/03/2010 4:42 pm  

a ja dzisiaj resztkę wczorajszych warzyw z odrobinką ugotowanych ziemniaków w plastrach zamierzam zalać beszamelem i do pieca 😀 a jak nie beszamel to chociaż odrobinkę żółtego sera :p

"wrogowie radia Maryja niech będa przeklęci"


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
28/03/2010 5:14 pm  

Dzis zrobie miesznake warzyw na patelnie, przyprawie curry a do tego kotlety sojowe, chyba z dobrych kilka miesiecy nie jadlam takich 🙂


OdpowiedzCytat
Nela89
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 374
28/03/2010 6:20 pm  

Znowu mnie zawstydziliście..
Wczoraj smażona kiszona kapusta przyprawiona słodką papryką, solą i pieprzem cytrynowym z ziemniakami..

Pochwała jest pożyteczniejsza od kary. Plaut


OdpowiedzCytat
Magnes
początkujący
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 17
28/03/2010 10:00 pm  

Ja miałam dziś na obiad kaszę kuskus, z sosem pomidorowym z warzywami (pomidor, ogórek, fasolka czerwona, sałata). Pychota:)

Make your spirit shine and do the best you can! 🙂


OdpowiedzCytat
sublime86
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 361
28/03/2010 11:12 pm  

smażona kiszona kapusta przyprawiona słodką papryką, solą i pieprzem cytrynowym z ziemniakami.

Nelu, ja bym się takim obiadkiem chyba nie najadła 🙁
u mnie dziś kasza gryczana z bukietem warzyw wiosennych z przyprawami, a na kolację razowiec z tofu i kiszonym ogórkiem (ale na kolacje jest chyba osobny wątek 😎 )


OdpowiedzCytat
Nela89
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 374
28/03/2010 11:51 pm  

Hmm zależy ile sobie nałożysz, ziemniaki są sycące. Najadłam się wczoraj tak, że na kolację zjadłam pół pomarańczy i pół jabłka, nic więcej się nie zmieściło. 😉

Pochwała jest pożyteczniejsza od kary. Plaut


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
29/03/2010 4:23 pm  

Ja tez bym sie ziemniakami nie najadla 😉

Dzis krokiety z kapusta i grzybami + brokuly (ugotowane na parze) w sosie czosnkowym, duuuuszo brokulow 🙂


OdpowiedzCytat
Strona 137 / 280 Wstecz Następny
  
Praca