Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Co dziś na obiad?  

Strona 149 / 280 Wstecz Następny
  RSS

Sagamore
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 597
21/06/2010 4:57 pm  

no banana mu - dziwne, że wycinamy nastolatki za śmieszne posty a tacy "kolesie" piszą sobie co chcą...Bella obrzucał Cię wyzwiskami? I ja o tym nic nie wiem? Admin!!!!!!!!!!!!

stay classy...


OdpowiedzCytat
Admin
stały bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 678
21/06/2010 4:58 pm  

Szymonie, niepokojąco łatwo wyrzucasz z siebie różnorakie epitety w stronę współforumowiczów. Nie chcemy czegoś takiego na forum.
Jeżeli zjadłeś smaczną wegetariańską lub wegańską potrawę i chcesz się tym podzielić z innymi, pisz śmiało. Jeśli nie, to opuść ten temat i powstrzymaj się od prowokowania.
Pozostałych proszę o ignorowanie zaczepnych treści jeżeli takie będą się potarzać - będzie wówczas łatwiej posprzątać temat.

Wege Studio


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
21/06/2010 6:08 pm  

banana

Ty to tylko o bananach myślisz 😉

to dla Ciebie :* :* :*

A tak w temacie obiadowym to dziś były warzywa na parze plus frytki z cieciorką.


OdpowiedzCytat
szymon1980kat
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 238
21/06/2010 6:45 pm  

Adminie nie wiem czy potrafisz zauważyć, ale to nie ja zacząłem słać obraźliwe teksty, lecz właśnie tru, wystarczy spojrzeć ciut wstecz.
Niektórzy użytkownicy jak Bellis czy 'tru' widać lubią prowokacje, skoro z każdej wypowiedzi robią zaczepne treści, czepiając się chamsko i agresywnie reagując. Normalna kulturalna dyskusja im widać nie wystarcza.
Warto zauważyć że to właśnie z winy tych toksycznych "forumowiczów" Bellis_perennis i 'tru' zawsze pogarszały się warunki na forum. Ja tylko utylizuję ich ataki;)
Dziś na dinner był makaron nitki - część w przyprawie kuchni włoskiej, a część w kremie czekoladowo-orzechowym:)

[edytowane 4/11/2010 przez szymon1980kat]


OdpowiedzCytat
JankeS
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 234
21/06/2010 7:06 pm  

[b]Bellis [/b] zjadłbym sobie fryteczki, oj zjadłbym 🙂 ale ostatnio niestety zaczyna mnie coś wyprzedzać:P więc muszę zacząć mniej tłusto i bardziej warzywnie się odżywiać.
Wczoraj były młode ziemniaczki z koperkiem, fasolka szparagowa oraz kotleciki sojowe w panierce - góra jedzenia (jakoś nie umiem robić mało 😉 ).

Dziś w zamyśle jest zupa-krem z brokułów i tego co się nawinie pod rękę.

P.s. Może nie obiadowo, ale się pochwalę - wczoraj piekłem ciasto drożdżowe, truskawkowo-ananasowe, wyszło pycha, został już tylko kawałek 🙂


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
21/06/2010 9:54 pm  

Oho a te kotlety to się na tłuszczyku nie smażyły? 😉 hehe 😉
Narobiłeś mi apetytu i chyba sobie jutro zrobię kotlety sojowe i duszone ziemniaki 😀


OdpowiedzCytat
Sagamore
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 597
21/06/2010 11:09 pm  

no ja własnie dziś robię...znaczy próbuję 😉 jak na razie to cała kuchnia jest w nich a ja desperacko staram się nadać im jakikolwiek kształt pozwalający je usmażyć LOL aaagggrrrrhhh zjem je chyba na surowo...

stay classy...


OdpowiedzCytat
Nela89
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 374
22/06/2010 12:45 am  

Jeśli jesz jajka to dodaj jajko - masa się łatwo sklei. Ja jeszcze dodaję mąkę i bułkę tartą, żeby zagęścić. 😉

Dzisiaj jadłam obiad u chłopaka i były frytki z keczupem, surówka z białej kapusty, marchewki, cebuli, kukurydzy i czegoś tam jeszcze 😉 i jajko sadzone. 😉

Jutro będę robić fasolkę szparagową w sosie pomidorowym (zesmażony pomidor z cebulką) z kaszą gryczaną i ogórkiem kiszonym domowej roboty oraz na życzenie mamy ugotuję zupę ogórkową z tych ogórków. 😉

Pochwała jest pożyteczniejsza od kary. Plaut


OdpowiedzCytat
sublime86
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 361
22/06/2010 1:52 am  

Mmm...kotleciki sojowe- też mi zrobiliście ochotę 😀

Tylko że na jutro mi jeszcze została fasolka czerwona- dzisiaj na obiadek dokroiłam do niej ogórka kiszonego, paprykę, rzodkiewkę i zjadłam pyszne tortille 😛 A do tego zupka pomidorowa mniam 🙂


OdpowiedzCytat
Sagamore
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 597
22/06/2010 3:41 pm  

dzięki Nela89 jakoś dałem radę 😛

stay classy...


OdpowiedzCytat
Nela89
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 374
22/06/2010 8:26 pm  

Ogórkowa wyszła pyszna, aż sobie z tego łakomstwa język poparzyłam. 😉

Po obiedzie zjadłam mandarynki, które smakowały jak maliny - aż się boję czego dodali, żeby te mandarynki urosły, a także kilka truskawek, które w tym roku są wybitnie mało słodkie i jest mi z tym źle hehe.

Pochwała jest pożyteczniejsza od kary. Plaut


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
23/06/2010 6:25 pm  

[b]Aneto[/b] wrzuciłam przepis na moją lasagne 😀 kiedyś się pojawi 😉

Wczoraj ostatecznie zjadłam duszone ziemniaki z fasolką płaskostrąkową z zasmażką. Do tego sałatka z pomidorów.
Dziś wyczekane kotlety sojowe.
Muszę się pochwalić, że zrobiłam ciasto marchwiowe z orzechami i bananami 😀


OdpowiedzCytat
JAGA
 JAGA
forumowy expert
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 1385
23/06/2010 7:00 pm  

Bellis aż się zaśliniłam- przypomniałaś mi jak kocham ciasto marchewkowe 😛 Muszę je zrobić jak będę u mamy (ma maszynę, na której szybko można zetrzeć marchew 😉 ) .
Janusz robi dziś boską fasolkę po bretońsku- to już wiadomo co będzie na obiad, podwieczorek i kolację 😀


OdpowiedzCytat
Remek1992
forumowicz
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 27
23/06/2010 9:10 pm  

Pierogi z jagodami polane jogurtem naturalnym na słodko! O tak kocham świeże owoce 🙂


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
23/06/2010 11:31 pm  

Jadziu ja kiedyś sobie nie potrafiłam wyobrazić ciasta z marchwi :rotfl: a to takie dobre, że hej 😀

Czy ktoś tu kiedyś używał serów wegańskich? Bo szukam zamiennika dla zwykłego żółtego sera do pizzy i lasagne. Pisałam już w temacie o serach i nic :/ wiem, że pewnie drogie ale to i tak chciałam używać od święta. Czy są zjadliwe i czy macie jakąś sprawdzoną firmę? Nie chcę kupować w ciemno :/


OdpowiedzCytat
Strona 149 / 280 Wstecz Następny
  
Praca