Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Co dziś na obiad?  

Strona 2 / 280 Wstecz Następny
  RSS

nova.nike
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 173
08/03/2008 11:02 am  

Ja dziś na obiad planuję zapiekaną w piekarniku paprykę nadziewaną serem feta wymieszanym z ziołami, oliwkami, kaparami i kapką oliwy 🙂 Pyszne i pieknie pachnące 🙂

supergirl;)


OdpowiedzCytat
Ayna
 Ayna
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1022
08/03/2008 11:31 am  

U mnie dzisiaj będzie:
- jarzynka z kabaczka ( starty kabaczek , cebula i czerwona papryka pokrojone w kostkę + przecier pomidorowy + przyprawy )
_ gotowana soczewica i ryż ,
_ kostki z tofu przyprawione sosem sojowym i panierką , przyrumienione na patelni
- jakaś surówka

Na pewno nie chcecie wiedzieć co jeszcze, bo to będzie dla mięsożercy, więc daruję sobie. To tyle.


OdpowiedzCytat
Wege-Aneta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1084
08/03/2008 11:50 am  

na sniadanie makaron z cebula, papryka, cukinia, marchewka) a na obiad bedzie kasza gryczana z (cebula papryka, kukurydza) chyba ze znajde inny przepis na kasze gryczana :>

dzisiaj jednak pizze 😀 mama robi pizze i dopilnowalam by byla brytfanka wegetarianskiej mniam ;D

[edytowane 8/3/2008 przez Wege-Aneta]


OdpowiedzCytat
anado
początkujący
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 11
08/03/2008 2:35 pm  

dziś nie będzie nic specjalnego- ziarno orkiszowe z parowaru doprawione sosem sojowym z warzywkami różnego rodzaju duszonymi na patelni z przyprawami,nieskomplikowane, ale smaczne


OdpowiedzCytat
czarna
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 188
08/03/2008 3:33 pm  

A dzisiaj bedzie NIC:) głodowka i tak cały tydzien moze i dluzej takie porzadki wiosenne:)

Live and let live!


OdpowiedzCytat
Kapibara
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 163
08/03/2008 6:28 pm  

soczewicę z garam masala?
nigdy nie jadłam

2 główki czosnku + cała cebula razem na patelnie po chwili łyżeczkę garam masala i do tego ugotowaną ze skórką cytrynową (wyjetą po gotowaniau) soczewice.
Albo się uwilebia ten zapach, albo nienawidzi...


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
08/03/2008 6:38 pm  

Makaron razowy żytni, sos pieczarkowo-paprykowy, kotlety sojowe, ogórki kiszone małosolne...

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
velvet
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 257
08/03/2008 8:22 pm  

Stanisław zadziwiłeś mnie!

A czym Cię zadziwiłem Velvet ?

Obiadem:)

[edytowane 26/7/2008 przez velvet]

velvet


OdpowiedzCytat
JAGA
 JAGA
forumowy expert
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 1385
09/03/2008 12:20 pm  

kotlety z okary(po mleku sojowym), makaron ryżowy z warzywami(ale jeszcze nie wiem jakimi:)) i starta marchewka na ciepło z mielonym lnem, sezamem i słonecznikiem. Takie mam plany, ale kto wie..może po drodze co innego mi wpadnie do głowy 😉


OdpowiedzCytat
xxl
 xxl
weteran forum
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1730
09/03/2008 1:10 pm  

Wczorajsza zupa ogórkowa 🙂

http://www.explosm.net/comics/random/


OdpowiedzCytat
maja251
początkujący
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 5
09/03/2008 1:41 pm  

na obiadek zrobiłam zapiekankę makaronowa.I warstwa:Makaron razowy (podgotowany wczesniej w lekko osolonej wodzie) II warstwa: farsz z pieczarek III warstwa:makaron razowy IV:sos pomidorowy z kostą sojową i nastepnie makarnon zapiec( mozna posypac zoltym serem) i ... smacznego


OdpowiedzCytat
vegetena
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 964
09/03/2008 2:04 pm  

Zupa z soczewicy, a nawrzucane do niej wszystko, co się da 🙂 Oprócz tego cebula, kukurydza, papryka na surowo. I bez deseru się niestety nie obejdzie, ech czemu czekolada nie poprawia nastroju 🙂


OdpowiedzCytat
Milunia
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 305
09/03/2008 3:29 pm  

Ponieważ uwielbiam eksperymanty 🙂 u mnie dziś na obiad skrzyżowanie kuchni włoskiej z chińską 🙂 czyli pizza curry z warzywami po chińsku 🙂 do tego sałatka z papryki i ogórka 🙂

Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem.


OdpowiedzCytat
Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
09/03/2008 3:43 pm  

A ja dzisiaj ugotuję sobie żółtej fasolki (mrożonka) i kaszy palonej, gryczanej. Miałem ugotować do fasolki jaglanej ale wtedy by było jednokolorowo.
Oliwka mi się skończyła i nie chce mi się iść do sklepu dzisiaj to bę dzie danie trochę na sucho. Ale jeszcze mi zostało trochę orzechów włoskich to pojem na deser.
Wszystkim głodomorom żyvczę smacznego. 😛

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
Wege-Aneta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1084
09/03/2008 5:52 pm  

na sniadanie mialam kasze gryczana ze slonecznikiem taksie na jadlam ze pozniej na obiad mialam tylko owoce :> (winogrona, banany etc)


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 280 Wstecz Następny
  
Praca