Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Co dziś na obiad?  

Strona 21 / 280 Wstecz Następny
  RSS

Ayna
 Ayna
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1022
24/05/2008 6:02 pm  

a ja zrobilam zupe dzis z wielu warzyw ale wyglad miala okropny

Zepsułaś zupkę warzywną ? :rotfl: , a to dobre , a czego tam nakładłaś ? 🙂

Ja ugotowałam kaszę gryczaną . Do tego pieczarki z cebulką w sosie no i surówka z cykorii rzodkiewki,pomidora, papryki......i mnóstwo na wszystko koperku.......pyszne bardzo 🙂


OdpowiedzCytat
bułek
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1236
24/05/2008 6:56 pm  

Na śniadanko kanapki z pieczywa chrupkiego +ser żółty +rzodkiewka +pomidor i herbatka z pokrzywy;

Na obiad istnie boskie żarło;)
mianowicie: młode pyrki z koperkiem, kotlety sojowe w panierce (mielone siemię lniane, bułka tarta i mielony słonecznik) oraz gotowana i zmiksowana marchewka. Poszły 2 porcje 😛

Na kolację planuje jakieś kanapki z chleba razowego/żyniego z masłem +pomidorem, , +ogórkiem, +rzodkiewką i rzeżuchą + jakaś herbatka owocowa lub pokrzywa i może jogurt.

Smakowite przepisy wegańskie


OdpowiedzCytat
Wege-Aneta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1084
24/05/2008 10:16 pm  

ano pierwszy raz zepsulam zupe warzywna w sumie bylo tam duzo rzeczy kapusta pekinska, marchew, natka, koperek ziemniaki groszek, pieczarki i orkisz. nietsety z tymi dwoma ostatnimi sklandikami to byl zly pomysl 😀 a wlasnie robie pomidorowke 😀

[edytowane 24/5/2008 przez Wege-Aneta]


OdpowiedzCytat
rubia
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1077
25/05/2008 3:45 pm  

Mam warzywa (cukinia, brokuł) i ciasto do pakory, więc pewnie pakora z warzyw i gotowe czapati. Do tego mieszanka postrzępionych sałat z pomidorem i ogórem


OdpowiedzCytat
An_Rogozinska
forumowicz
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 40
25/05/2008 5:58 pm  

🙂 ziemniaczki, buraczki i kotlecik z fasolki... :rotfl:


OdpowiedzCytat
Milunia
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 305
25/05/2008 6:27 pm  

Zapiekanka makaronowo-warzywna z dodatkiem curry i grzybów, podana z sosem pomidorowym 🙂

Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem.


OdpowiedzCytat
azizan
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 118
25/05/2008 6:48 pm  

a ja dziś miałam dziwny obiad- miałam ochotę na tyle rzeczy ze nie mogłam się zdecydować- stanęło na ala'gulaszu.

bób+ pieczarki+ cebula+ czosnek+ pomidory, chciałam dorzucić jeszcze ciecierzyce ale tego tyle wyszło że już nie dodawałam 😀

a na deser zrobię chyba domowy sorbet brzoskwiniowy 😛

Ludzie nie mają czasu. Kupują w sklepach rzeczy gotowe. A ponieważ nie ma magazynów z przyjaciółmi, więc ludzie nie mają przyjaciół. Jeśli chcesz mieć przyjaciela, oswój mnie.


OdpowiedzCytat
Ayna
 Ayna
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1022
25/05/2008 8:12 pm  

Nie chciałam tracić pięknego dnia w kuchni , więc wszystko było w biegu.
Ugotowany ryż jaśminowy polałam pomidorowy sosem z cieciorką ( ze słoika ) . do tego brokuły i surówka wielowarzywna. 🙂


OdpowiedzCytat
Natasha
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 513
25/05/2008 8:20 pm  

zupka miso 😉 chyba się w niej zakochałam 😉 serio...

Naszym celem musi być wyzwolenie się... poprzez rozszerzenie kręgu współczucia na wszystkie żywe istoty i na cały cudowny świat natury. Albert Einstein

http://delicious.blog.pl/ - zapraszam na mojego bloga kulinarnego 😀 wiem że trochę mało ale założy


OdpowiedzCytat
bułek
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1236
25/05/2008 8:30 pm  

Dzisiaj prosto, szybko, smacznie i do tego zielono - zupa krem z groszku +fasola szparagowa zielona +grzanki chlebowe (takie jak na grillu pokrojone w kostkę) 😉

Smakowite przepisy wegańskie


OdpowiedzCytat
Mayka
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 162
25/05/2008 10:37 pm  

Gołąbki z ryżem i granulatem sojowym w środku w sosie pomidorowym...mniam


OdpowiedzCytat
kosher
początkujący
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 12
26/05/2008 1:50 am  

prosta salatka- potrzebne- salata (wszelkie odmiany mozliwe) marchewka- zrobcie z niej tzw piora, pomiorki, rodzynki i orzeszki pini, mozna dodac grzaneczki. dodac lyzke oliwy z oliwek, wymieszac pyszne


OdpowiedzCytat
rubia
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1077
26/05/2008 2:21 am  

pakora wyszła taka sobie (ciasto za ostre), sałatka ok


OdpowiedzCytat
An_Rogozinska
forumowicz
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 40
26/05/2008 6:06 pm  

zupka-krem z soczewicy i innych warzyw, oraz sałatka


OdpowiedzCytat
Wege-Aneta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1084
26/05/2008 8:27 pm  

kasza gryczana z cebulka, papryka kukrydza i pieczarkami a na sniadanie kanapki z pasta grochowa i rzodkiewkami


OdpowiedzCytat
Strona 21 / 280 Wstecz Następny
  
Praca