Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Co dziś na obiad?  

Strona 260 / 280 Wstecz Następny
  RSS

BEATAS
świeżaczek
Dołączył: 11 lat  temu
Posty: 1
20/10/2013 4:16 pm  

Ja dzisiaj zupkę warzywną z soczewicą,na drugie pewnie zapiekanka z kaszy jaglanej ze szpinakiem (liście), warzywami i mozarellą. No, chyba, że mi się odmieni i zrobię zapiekane bakłażany z kaszą kuskus, papryką i pomidorami.
🙂

[edytowane 20/10/2013 przez BEATAS]

BEATA


OdpowiedzCytat
Fatty
weteran forum
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 2286
21/10/2013 11:43 pm  

Dziś zupa krem z brokułów, roboty mamusinej- tak rzadko mam obiad gotowy,a taka byłam wściekle głodna że wsunęłam tego 3 michy od razu i boli mnie teraz baryła 😛

Białowieska się Puszcza.


OdpowiedzCytat
Fatty
weteran forum
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 2286
23/10/2013 1:52 am  

Burgeruję. Wczoraj(z przeznaczeniem na dzisiaj) upiekłam w ramach podrygów wegańskich burgery z kaszy jaglanej, dzisiaj (z przeznaczeniem na jutro ale wcinam teraz zmagana głodem pobasenowym) burgery z kaszy jaglanej i buraków- i te zasługują na powtórkę oraz poprawkę 😀 Dobre, wcale nie suche 🙂

Cóż, nadal wolę smażeninę 😀 ale takie pieczone burgerki mają te plusy ze są mniej kaloryczne, zdrowsze a i genialnie udają się bez jajka:P (na patelni miałabym gruz 😛 )

Białowieska się Puszcza.


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
23/10/2013 11:54 pm  

Ziemniaki, sos pomidorowo-paprykowy, sałata z pietruszką, pomidorem i zielonym groszkiem, cukinia w cieście orkiszowym.

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
Fatty
weteran forum
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 2286
24/10/2013 12:41 am  

[img] [/img]

makaron pełnoziarnisty + resztka warzyw dronkowych+burgerki jaglano buraczane odgrzewane w sosie pomidorowym 🙂 posypane zieleniną

Białowieska się Puszcza.


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
24/10/2013 1:12 am  

Wow, wygląda super 🙂

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
Fatty
weteran forum
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 2286
24/10/2013 1:17 am  

Dziękuję 🙂 kolor mają obłędny, to wzięłam do pracy:

[img] [/img]

owe burgerki muszę sobie dopracowac przyprawowo i będzie bajer 😀 są dużo lepsze od samych jaglanych 😀

Białowieska się Puszcza.


OdpowiedzCytat
Reiha
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 593
24/10/2013 2:35 pm  

zupa krem z porów z gruszką, ryż z curry z włoszczyzna podsmażaną, porem, fasolą czerwoną i suszonymi pomidorami+surówka z kapusty pekińskiej ze wszystkimi warzywami jakie mam w lodówce 😀 i może ciasto marchewkowe upiekę, ale to się zobaczy 🙂

Don't let me detain you.


OdpowiedzCytat
JAGA
 JAGA
forumowy expert
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 1385
24/10/2013 3:29 pm  

Fatty Twoje zdjęcia powodują u mnie ślinotok, jesteś bezlitosna 😉
U mnie wczoraj również jaglankowo: kotlety jaglano-brokułowe, ziemniaki, tarte buraczki.
Dziś żurek z ziemniakami i jajkiem. Nie wiem czy drugie będzie-mam do zużycia smaczne placki libańskie-coś a la pita, więc może wymyślę jakieś nadzienie do nich.


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
25/10/2013 9:42 pm  

Kasza gryczana z pieczarkami, kotlety fasolowe z czosnkiem niedźwiedzim, szczypiorkiem i rozmarynem, fasolka szparagowa i brokuły 🙂

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
kikimora
bywalec
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 189
25/10/2013 11:03 pm  

Dzisiaj poszłam na łatwiznę- po zakupach na targu poszłam do Krowarzywa i wzięłam seitanexa z sosem koperkowo-czosnkowym 😀 Pyszny był


OdpowiedzCytat
vegesmile
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 224
26/10/2013 12:09 am  

zupa krem z porów z gruszką

Pragnę tego :hallucine: Jak zrobić?!

Dzisiaj poszłam na łatwiznę- po zakupach na targu poszłam do Krowarzywa i wzięłam seitanexa z sosem koperkowo-czosnkowym

Kikimora, to był mój pierwszy burger tam i jest naaajlepszy i prześwietny! Burgeroorgazm :heartpump:

A ja dziś jadłam przepyszny gulasz. Z pomidorami, cukinią, marchewką, papryką, cebulką, czosnkiem, selerem naciowym, soczewicą czerwoną, czerwoną fasolką, ziemniakami zwykłymi i batatem nawet! No przepyszny był 😀 Do tygodnia przepis na vegestrefie się znajdzie 🙂

[img] [/img]

jestem lewakiem.


OdpowiedzCytat
Fatty
weteran forum
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 2286
26/10/2013 12:11 am  

Nigdy nie jadłam seitanu 😛

U mnie wczoraj taki oto mięsny burger:
[img] [/img]

"Mięso" składało sie z zielonej soczewicy+ pieczarki z cebulką.

A dzisiaj prosto i nie burgerowo:
[img] [/img]

pieczone frytki z nieobranych ziemniaków.

Jaga, wyglądać to to może wygląda, ale przeważnie cos niedomaga ponieważ mam problem z przyprawianiem 😀 Albo niedoprawione wcale, albo można ziać ogniem 😛
Powyższe frytki tak "popieprzyłam" że jedząc kaszlałam 😛

[edytowane 25/10/2013 przez Fatty]

Białowieska się Puszcza.


OdpowiedzCytat
kikimora
bywalec
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 189
27/10/2013 4:55 pm  

U mnie też gulaszowo- gulasz z cebuli, czosnku, brokuła, różnokolorowych papryk, dyni, jabłka i kostki sojowej, doprawiony papryką ostrą, słodką, pieprzem ziołowym, majerankiem i kminkiem, i już nie pamiętam czym. Acha, jeszcze trochę octu jabłkowego, żeby jabłka tak nie ciemniały. Boski boski boski. Wczoraj z ryżem, dzisiaj z pęczkiem.


OdpowiedzCytat
alternative
stały bywalec
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 535
27/10/2013 5:03 pm  

kotlety z kaszy gryczanej i twarogu co zostaly z obiadu ktoregos tam + dynia pieczona (dostalam 2duze dynie i wszystko dyniowe będzie) + frytki domowe z piekarnika :]

poczatki 🙂


OdpowiedzCytat
Strona 260 / 280 Wstecz Następny
  
Praca