Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Co dziś na obiad?  

Strona 62 / 280 Wstecz Następny
  RSS

hipiska
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1596
23/08/2008 9:01 pm  

Widzę Anetko, że znowu skromny obiadek 😉

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze


OdpowiedzCytat
Wege-Aneta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1084
23/08/2008 9:52 pm  

nie chce mi sie gotowac a mam malo warzyw poza tym musze zakupy zrobic 😉


OdpowiedzCytat
Natasha
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 513
24/08/2008 12:05 am  

ja na regałach np. w realu spotykam parówki sojowe w puszce, ale raczej nie mam zamiaru ich próbować

ja kupuję sobie paczkę z polsoi dość regularnie... tak z jedną na miesiąc na awaryjne sytuację np. wypad na grilla u rodzinki. jednak jako danie obiadowe to się u mnie nie sprawdza. zjem 5 i dalej jestem głodna 😛 a jak se talerz ziaren ponakładam i surówy to od razu inaczej ^^ możliwe że te parówki mają za mało błonnika do czego nie jestem raczej przyzwyczajona 😉 ale do szynki sojowej to się chyba nigdy nie przemogę 😛

Naszym celem musi być wyzwolenie się... poprzez rozszerzenie kręgu współczucia na wszystkie żywe istoty i na cały cudowny świat natury. Albert Einstein

http://delicious.blog.pl/ - zapraszam na mojego bloga kulinarnego 😀 wiem że trochę mało ale założy


OdpowiedzCytat
Marta35
świeżaczek
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3
24/08/2008 12:25 am  

ja dzisiaj jadłam kotlety sojowe a'la mielone i kapuste zasmarzaną
mniammmmmmmmm


OdpowiedzCytat
krysia
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 397
24/08/2008 1:46 pm  

Wczorajsza zupa dyniowo-marchwiowa,fasolka szparagowa z masłem i tartą bułką.Stanisławie jak tam po weselu?czy znalazłeś dla siebie jakieś jedzonko? 🙂

http://www.facebook.com/group.php?gid=132280573466144


OdpowiedzCytat
velvet
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 257
24/08/2008 4:54 pm  

Wczoraj:
Krokiety z pieczarkami + kartofelsalat
http://www.wrzuta.pl/obraz/j7VPBP6MDv/21

velvet


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
24/08/2008 4:58 pm  

dzisiaj będzie danie roku-sos pomidorowy, tylko tym razem z bakłażanem i kukurydzą 😀


OdpowiedzCytat
Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
24/08/2008 5:17 pm  

Wczorajsza zupa dyniowo-marchwiowa,fasolka szparagowa z masłem i tartą bułką.Stanisławie jak tam po weselu?czy znalazłeś dla siebie jakieś jedzonko? 🙂

😛 Oj Krysiu z tym jedzeniem na weselu dla weganina to jest ciężka sprawa. Prawie wszystkie warzywne sałatki są podawane z majonezem albo żółtym serem. Wszystkie dania gorące są z dodatkiem mięsa albo tłuszczu zwierzęcego. Dobrze, gdy są serwowane na osobnych półmiskach wtedy jeszcze mogę wybrać gorące ziemniaczki niczym nie pokraszone lub gotowany ryż. Na szczęście prawie na każdym weselu podawane są na stoły owoce na paterach, którymi mogę się raczyć do samego rana. Zdarzają się też na osobnych półmiskach pokrojowe pomidorki, ogóreczki i papryczka. Pojadam je z apetytem z pokrojonym chlebkiem, najczęściej pełnoziarnistym, żytnim. także nie obawiaj się o mnie, nie przymieram głodem i jakoś sobie radzę. 😛

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
Wege-Aneta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1084
24/08/2008 6:16 pm  

kasza gryczana gotowana z imbirem i podsmazanymi warzywami ( w tym cebula, paprya, cukinia, kabaczek i fasolka szparagowa)


OdpowiedzCytat
Loara
forumowicz
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 46
24/08/2008 7:09 pm  

ja lubie minimalistyczne dania, bez wielu dodatków 🙂
od pewnego czasu upodobałam sobie kotlety sojowe z ryżem i groszkiem, po prostu uwielbiam się tym zajadać :rotfl:


OdpowiedzCytat
motylek8725
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 295
24/08/2008 7:39 pm  

a ja dzis mialam zupke pomidorowa:-)pycha


OdpowiedzCytat
Andros
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 363
24/08/2008 8:49 pm  

to co zostało z wesela...


OdpowiedzCytat
Baby_lemonade
forumowicz
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 35
24/08/2008 10:13 pm  

Idziemy do chinskiej restauracji. Mma nadzieje, ze nie dostane znowu makaronu z kawalkami jajecznicy jak ostatnio :p
à propos wesel, mi kiedys kelnerka chciala wcisnac najpierw lososia, potem pierogi ruskie(ze smalcem) ^^


OdpowiedzCytat
velvet
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 257
25/08/2008 12:41 pm  

Wczoraj : barszcz z uszkami(sama robiłam z grzybami),krokiety + kluski śląskie+sałatka z kapusty+ sos pieczarkowy

Było tak dobre, że zapomnieliśmy zrobić zdjęcie

velvet


OdpowiedzCytat
Wege-Aneta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1084
25/08/2008 8:35 pm  

placki z jabluszka 😉 mniam! 😀

do tego potem beda buraczki 🙂


OdpowiedzCytat
Strona 62 / 280 Wstecz Następny
  
Praca