Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Co dziś na obiad?  

Strona 8 / 280 Wstecz Następny
  RSS

Natasha
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 513
24/03/2008 4:34 pm  

barszcz ukraiński z sojowymi parówkami zawiniętymi w ciasto francuskie 🙂

Naszym celem musi być wyzwolenie się... poprzez rozszerzenie kręgu współczucia na wszystkie żywe istoty i na cały cudowny świat natury. Albert Einstein

http://delicious.blog.pl/ - zapraszam na mojego bloga kulinarnego 😀 wiem że trochę mało ale założy


OdpowiedzCytat
Włochata21
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 358
24/03/2008 7:23 pm  

zupka prezydencka hortex (po zjedzeniu jej jesz bardziej nie lubie tego goscia 😉 a potem opylilam pare jabluszek, mandarynek i piernik;)

Nie trawie obludy, dwulicowosci i falszu!


OdpowiedzCytat
adka
 adka
forumowicz
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 40
24/03/2008 8:26 pm  

Ziemniaczki i kotleciki sojowe zapiekane z pomidorami i serem. Do tego smażone pieczarki i buraczki:) Dobre było:D


OdpowiedzCytat
Wege-Aneta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1084
25/03/2008 6:34 pm  

na sniadanie soczeiwca z ryzem i cebulka z koncentratem pomidorowym a pozniej mialam piernik marchewkowy obiadu chyba nie dam rady zjesc 😀

[edytowane 25/3/2008 przez Wege-Aneta]


OdpowiedzCytat
Ktosiek
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 671
26/03/2008 2:02 pm  

Hmm risotto, czyli po prostu ryż z warzywami 😛


OdpowiedzCytat
vegetena
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 964
26/03/2008 9:38 pm  

Nie mam się czym chwalić, bo długo już bazuję przeważnie na gotowcach i moje zdrowie na tym cierpi - ale zjadłam dzisiaj kanapkę z paprykarzem wegańskim, chlebem domowej roboty, pizzę tylko z kukurydzą, ogórkiem kiszonym i sosem oraz gotowane ziemniaki z ciecierzycą w pomidorach ze słoika. Plus oczywiście herbata, co z tego wszystkiego, prawdę mówiąc, najbardziej mi smakuje 🙂


OdpowiedzCytat
Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
26/03/2008 10:33 pm  

Vegetenko a skąd masz chleb domowej roboty ?
Jadłem dzisiaj warzywa gotowane (mrożonka) + kasza jaglana.
ps. Może wiesz co się dzieje z Jagą. Już jej dawno nie widzialem na forum a zawsze pisała w tym temacie ? :question:

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
vegetena
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 964
26/03/2008 10:40 pm  

Vegetenko a skąd masz chleb domowej roboty ?

Z mamą robimy na zakwasie też własnej produkcji. Postaram się dzisiaj zamieścić przepis, bo chleb pyszny!
I ostatnio jedyny zdrowy element naszej diety, oj to nie żarty

Nie wiem co z Jagą, pewnie ma jakieś inne sprawy niż forum, co myślę, że każdemu z nas się zdarza lub jeszcze zdarzy. Dużo osób już tu nie pisze, mimo, że kiedyś były aktywne.... Szkoda, bo miło się je czytało....
No ale to wątek o obiadach

[edytowane 26/3/2008 od vegetena]


OdpowiedzCytat
Ayna
 Ayna
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1022
27/03/2008 1:33 am  

Zrobiłam risotto z warzywami (cebula , pieczarki , papryka , brokuły ), przyprawione kurkumą , tymiankiem i rozmarynem itd. Do tego podsmażone ziemniaki.
Wyszło mi dużo więc będzie na jutro. Zrobię tylko jarzynkę z groszku albo dodam tofu. 🙂


OdpowiedzCytat
JAGA
 JAGA
forumowy expert
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 1385
28/03/2008 4:21 pm  

dzięki Stanisławie za troskę, wróciłam po przerwie świątecznej:)
u nas dziś gołąbki z ryżem i pieczarkami, ale nie myślcie sobie, że to ja cierpliwie je przyrządzałam... pochodzą z "maminej wyprawki"


OdpowiedzCytat
Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
28/03/2008 8:30 pm  

Fajnie Jaga, że jesteś. Brakowało mi Twoich przepisów wegetariańskich.
Ja dzisiaj jadłem cóś takiego zielonego, chrupiącego, liściastego z kaszą gryczaną 😛

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
28/03/2008 9:17 pm  

Makaron żytni razowy z pieczarkami, cukinią i pomidorem.

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
maja251
początkujący
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 5
28/03/2008 10:02 pm  

ziemniaki z kotletami sojowymi i buraczki


OdpowiedzCytat
Wege-Aneta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1084
29/03/2008 2:55 pm  

a ja na sniadanie kaszae gryczana z imbirem i cebula papryka i kukurydza. a na obiad pizza roboty mamy xD pamietaja by byla polowka wegetarianskiej mniam xD


OdpowiedzCytat
Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
29/03/2008 3:29 pm  

A ja na obiad będę jadł danie żółto-czerwone. Buraczki z kaszą jaglaną. 😛

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
Strona 8 / 280 Wstecz Następny
  
Praca