Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

zniewieściali wegetarianie...  

Strona 2 / 2 Wstecz
  RSS

verufer
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 442
28/04/2008 6:21 pm  

Tez czytalem ten artykul... Wniosek jest jeden: dla tej pani bycie meskim oznacza bycie agresywnym... Bez komentarza... A ja jakos nie zauwazylem bym po przejsciu na wegetarianizm stal sie bardziej zniewiescialy niz jestem 🙂 (Choc z drugiej strony czy mozna juz byc bardziej zniewiescialym niz ja jestem? Nawet w dowodzie jednego z moich rodzicow figuruje jako corsyn 🙁 )

A co do zelaza, to jak ktos ogladal Clevera, to wie, ze mieso wcale nie ma za duzo zelaza... W takich np. parowkach jest go mniej niz w czekoladzie nie mowiac o platkach kukurydzianych 😉

[edytowane 28/4/2008 przez verufer]

Chi vuol veder il ciel, poi morir'


OdpowiedzCytat
Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
28/04/2008 7:14 pm  

Dobrze, że teraz w nowych dowodach osobistych nie wpisuje się stanu cywilnego, ilości ani płci posiadanych dzieci 😎

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
verufer
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 442
28/04/2008 7:23 pm  

Dobrze, że teraz w nowych dowodach osobistych nie wpisuje się stanu cywilnego, ilości ani płci posiadanych dzieci 😎

Gdyby tu tylko o dowod chodzilo... Ja caly czas slyszalem komentarze typu: O, jaka ladna dziewczynka 😮 🙁

Chi vuol veder il ciel, poi morir'


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
28/04/2008 7:36 pm  

A u mnie odwrotnie. Kiedyś szłam sobie na spacer i mijałam jakąś panią z 2 dzieci, tak że zobaczyły mnie dopiero tyłem - jedno z nich pyta "mamo, czy to pani czy pan?, a mama "nie wiem...", na to drugie "to pan". Dodam, że mam długie włosy,a byłam w T-shircie i spodniach.

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
28/04/2008 7:37 pm  

Ja tam widziałem na zdjęciu, które wcześniej zamieściłeś że jesteś fajnym, przystojnym mężczyzną 😎
Lepiej by było gdyby Ci to powiedziałe jakaś kobieta 🙂

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
verufer
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 442
28/04/2008 7:44 pm  

A u mnie odwrotnie. Kiedyś szłam sobie na spacer i mijałam jakąś panią z 2 dzieci, tak że zobaczyły mnie dopiero tyłem - jedno z nich pyta "mamo, czy to pani czy pan?, a mama "nie wiem...", na to drugie "to pan". Dodam, że mam długie włosy,a byłam w T-shircie i spodniach.

🙂 To ja mialem niedawno podobna sytuacje, tylko ze z facetami... Jeden przekonywal drugiego, ze ja to na 100% jestem kobieta 🙂 Ale wtedy jeszcze mialem dlugie wlosy 🙂 Moze zalozymy jakis klub osob blednie rozpoznawanych? 😉

Ja tam widziałem na zdjęciu, które wcześniej zamieściłeś że jesteś fajnym, przystojnym mężczyzną

Zdjecia potrafia przeklamywac 🙁 Ale dzieki za dobre intencje 🙂

Lepiej by było gdyby Ci to powiedziałe jakaś kobieta

No, i nie tylko powiedziala 😉 Sek w tym, ze zadna jakos sie do tego nie kwapi 🙁

[edytowane 28/4/2008 przez verufer]

Chi vuol veder il ciel, poi morir'


OdpowiedzCytat
xxl
 xxl
weteran forum
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1730
28/04/2008 7:52 pm  

Moze zalozymy jakis klub osob blednie rozpoznawanych?

To proszę mnie dopisać do listy...

http://www.explosm.net/comics/random/


OdpowiedzCytat
verufer
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 442
28/04/2008 8:02 pm  

To proszę mnie dopisać do listy...

No to witaj w klubie 🙂 A chcesz nalezec do lozy zniewiescialych wegetarian czy zmeznialych wegetarianek? 😉

[edytowane 28/4/2008 przez verufer]

Chi vuol veder il ciel, poi morir'


OdpowiedzCytat
verufer
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 442
28/04/2008 8:37 pm  

Ja już wcześniej powiedziałam ale co z tego, jak grochem o ścianę 😉

A ja pisalem, ze bez poznania w realu to sie nie liczy 😛

A mi się przypomniało jak jechałam z tatą w 4 klasie podstawówki nad morze pociągiem i to był jedyny okres w moim życiu kiedy byłam ścięta na króciutko i konduktorka pyta mojego taty: "a to jest dziewczynka czy chłopiec?"

Jak chcesz mozesz sie zapisac do klubu, choc nie wiem czy raz to wystarczajaco duzo 😛 Dostaniesz sie co najwyzej po znajomosci 😛 Pozdrawiam 🙂

[edytowane 28/4/2008 przez verufer]

Chi vuol veder il ciel, poi morir'


OdpowiedzCytat
verufer
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 442
28/04/2008 9:18 pm  

Cos sie zepsulo z ta stronka... W spisie jest post Lily, a ja go wogole tu nie widze 🙁 Tez ktos tak ma?

Chi vuol veder il ciel, poi morir'


OdpowiedzCytat
kamma
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 669
29/04/2008 2:14 am  

A mój facet też jest wege i co? I jest najseksowniejszym wege roku 2007 🙂
No, chyba że nam, wegetariankom, podobają się zniewieściali mężczyźni 😉
Ja tam lubię, jak facet ma silną animę (z Junga).

podskoczyć i nie trafić w ziemię


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
29/04/2008 2:36 am  

Cos sie zepsulo z ta stronka... W spisie jest post Lily, a ja go wogole tu nie widze 🙁 Tez ktos tak ma?

może dlatego, że coś napisałam, ale skasowałam, bo się pomyliłam

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
verufer
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 442
29/04/2008 2:41 am  

może dlatego, że coś napisałam, ale skasowałam, bo się pomyliłam

Acha, juz rozumiem... Wydawalo mi sie ze tak wlasnie moglo byc, ale nie bylem do konca pewny... Pozdrawiam 🙂

Chi vuol veder il ciel, poi morir'


OdpowiedzCytat
Marzenusia
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 161
23/05/2008 2:17 pm  

myśle że wiele zalezy jaki tryb zycia prowadzimy, ten kto uprawia sport to na pewno nie jest zniewiesciały...

http://wegesport.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=112&Itemid=67

Moim zdaniem w Polsce mezczyzni sa zniewiesciali, bo nic nie robia, nawet zakupow nie dzwigają, wiec po czym maja miec muskułki...
Wiadomo ze mezczyzn wege jest zdecydowanie mniej, niz miesozercow, i na podstawie diety to mozna wywnioskowac ze mezczyzni miesozercy sa zniewiescialym typem przecietnego Polaka.

Ludzie i zwierzęta mają duszę


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 2 Wstecz
  
Praca