Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

zaczęłam blednąć na twarzy  

Strona 2 / 2 Wstecz
  RSS

sieklik
bywalec
11/03/2006 7:02 pm  

jeszcze gorsze jest chyba pytanie "a ryby jesz?" albo "to co ty jesz?!" ja odkad nie jem miesa, przestalem miec bole glowy ;p

je vise ma devise cherche la terre promise, ton tv en colour mais vie est grise

OdpowiedzCytat
Mgiełka
początkujący
11/03/2006 9:44 pm  

Bladość może być przyczyną przejścia na wegetarianizm,bo Twój organizm nie jest jeszcze przyzwyczajony.Każda gwałtowna zmiana ma przecież swoje skutki.Pamiętaj, więc, by dobrze "wyposażyć" swoją diete,chodzi mi o odpowiednie składniki i witaminy.Także weź pod uwage,że nie wszystkie elementy pożywienie odpowiadaja,każdemu człowiekowi!Jeśli bedziesz się żle czuła po jakimś składniku -zrezygnuj z niegojadła.Spożywaj też duuużo carotenu np.od czasu do czasu utarta marchewka z jabłkiem-pyszne! Na pewno Twoja cera złapie kolorków,a i w wakacje będzie Cię słoneczko szybciej opalało-i przede wszystkim zdrowiej! 😎 Życze powodzenia i lepszego samopoczucia

~mgiełka~

OdpowiedzCytat
medusa
forumowicz
12/03/2006 2:50 pm  

niebezpieczna bladosć u wegatarian może świadczyć o anemii, która się zdarza, jeśli nie dostarczasz sobie odpowiedniej ilości żelaza.

ALE jeśli jesteś na bezmięsnej diecie tydzień, to przecież W TWOIM ORGANIZMIE JESZCZE NIC A NIC NIE ZASZŁO!

pozdrawiam i życzę powodzenia...

OdpowiedzCytat
stoppelek
forumowicz
24/06/2006 2:29 am  

ja myślę...jestem niemalze pewna, ze ten ból głowy może być spowodowany odtoksycznianiem. ja tak miałam bołała bardzo, ale przeszło mi 😀
powodzenia!!!:)

to prawda, ale wtedy trzeb pic duuuzo wody

Rząd na bruk! Bruk na rząd!

OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
25/06/2006 2:23 am  

Wodą w nadmiarze można się ciężko, a nawet śmiertelnie zatruć.

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Wiejka
stały bywalec
25/06/2006 3:28 am  

heh.. a ajk może zszkodzić:D??

Życie nie jest ani lepsze ani gorsze od naszych marzeń...Jest po prostu inne..

OdpowiedzCytat
stoppelek
forumowicz
26/07/2006 8:17 pm  

ja myślę...jestem niemalze pewna, ze ten ból głowy może być spowodowany odtoksycznianiem. ja tak miałam bołała bardzo, ale przeszło mi 😀
powodzenia!!!:)

to mozliwe, bo cholera wie, czym oni praparują to mieso (uwaga, bo uwierze, ze oni wszystko wymieniają...)

Rząd na bruk! Bruk na rząd!

OdpowiedzCytat
Slayereczka
początkujący
26/07/2006 11:54 pm  

Bardzo istotne,by dostarczać organizmowi produkty bogate w żelazo.Znam to z autopsji,bo moje wyniki morfologii były koszmarne(ale tak się doprowadziłam podrózując przez dłuższy czas:>).Teraz podstawą są zielone warzywka i pomidorki,mniammmmmmm 😀

OdpowiedzCytat
uluss
początkujący
27/07/2006 9:35 pm  

Kiedy próbowałam 2 lata temu przejść na wege i miałam to samo (miałam wtedy 13 lat). Naprawdę byłam blada, było mi słabo i jeszcze miałam problemy z sercem. Po 2 miesiącach niejedzenia mięsa zrobiłam sobie morfologie, z której wyszło, że mam mały niedobór żelaza i EKG, że moje bicie serca nie jest systematyczne. Wtedy wygrali rodzice (moja mama prosiła moje koleżanki, żeby ze mną porozmawiały, że trzeba jeść mięso, nasyłała na mnie rodzine itp.) i do tej pory byłam na normalnej diecie. Teraz myślę, że to była głupota z mojej strony, bo ja poprostu przestałam jeść mięso. Warzyw jak nie jadłam prawie wcale dużo wcześniej tak nie jadłam i wtedy. W tej chwili jestem na diecie wegetariańskiej od tygodnia i rzeczywiście trochę słabo się czuję, ale biorę witaminy, jem warzywa, owoce, bakalie, więc myślę, że to minie. Przestałam jeść czekoladę, ze względu na lecytynę, od której byłam uzależniona, to samo z żelkami i innymi słodyczami zawierające produkty zwierzęce. Mam nadzieję, że wyjdzie mi to na zdrowie.

Ps. A z mamą mam już dużo łatwiej. Sama miała b. poważne problemy z jelitami w ostatnim czasie i lekarze odradzali jej jedzenie mięsa. Nie jest zadowolona, ale stwierdziła, że jestem mądra i wiem, co robie :P. Gorzej jest ze starszym bratem. Powiedział, że jestem nienormalna i skończe w szpitalu, ale on na szczęscie ma mało do gadania 🙂

OdpowiedzCytat
sopocianka
bywalec
05/09/2006 4:27 pm  

Gorzej jest ze starszym bratem. Powiedział, że jestem nienormalna i skończe w szpitalu

"zobaczymy się orionie!" -tak mówi mój młodszy brat... a mama dodaje:
"niech nie je, poczekamy, aż jej włosy i zęby wypadną"

Ale ja się nie przejmuję! 🙂 Czuję się dobrze, nic mi nie dolega... a blada byłam od zawsze.

Trzeba się trzymać dzielnie i nie dać mięsojadom!

Weganizuję sobie 🙂
Zapraszam do mojego bloga: http://cieciorka.blogspot.com/

OdpowiedzCytat
Strona 2 / 2 Wstecz

Praca