Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Ulubione słodkości  

Strona 2 / 6 Wstecz Następny
  RSS

gregorw
rozmówca
20/07/2008 4:58 pm  

Ja też w pewnym okresie mojego życia, wcale nie tak dawno, musiałem jeść ryby. Nie było mi to na rękę, ale jak to sie mówi. Mus to mus. Więc jadłem. Ale znalazłem inne produkty, oczywiście tylko i wyłącznie roślinne, którymi mogę zastąpić elementy potrzebne z ryby. Znowu jestem wolny od jedzenia ryb. Od razu lepiej się czuję, jak wiem, że biedne zwierze nie musiało poświęcić swojego życia, żebym ja egoistycznie i brutalnie je zjadł w celu ratowania swojego.

😎 😀

A wracając do tematu. staram się nie jeść cukru, ale jak mnie najdzie... staram się zastąpić dostawę cukru przez suszone owoce, bądź robię sałatki. Nie zawsze wychodzi, ale sie staram.

Sai Ram, Om Sai Ram

OdpowiedzCytat
gregorw
rozmówca
20/07/2008 5:02 pm  

ugibugi życzę szybkiego powrotu do formy i głowa do góry, będzie dobrze. Na razie musisz jeść rybki więc jedź. Jak dojdziesz do zdrówka to przestaniesz jeść.

Sai Ram, Om Sai Ram

OdpowiedzCytat
ugibugi
rozmówca
20/07/2008 6:48 pm  

Dziękuję za wsparcie :red: Ja już ważę normalnie i co ważniejsze nie chcę już być chuda 😀 Teraz tylkko zostaje mi dostać ten okres i rozwinąć się jako kobieta... 😎
I będzie ok, ja to wiem. MUSI! 🙂 A tak poza tym to żeby przejść na dietę wege plus ryby, musiałam przytyć do określonej wagi przez rodziców. Jem tak od sierpnia ur i czuję się dużo lepiej niż jedząc mięso i nawet przytyłam kolejne 2 kg 🙂 Wobec tego ryby traktuję jako lekarstwo, no a lekarstwo trzeba zażywać póki nie wróci się do zdrowia 😀 A później, mam nadzieję, uda mi się przekonać rodziców do niejedzenia przeze mnie ryb.
pozdrawiam wszystkich wege, ale także wego-rybnych 😛

COME AS YOU ARE

OdpowiedzCytat
xnulkax
początkujący
20/07/2008 7:27 pm  

jakby co to Mamba jest weganska 🙂

OdpowiedzCytat
bułek
forumowy expert
20/07/2008 9:47 pm  

Ostatnio jak mam chęć na słodkie, co nie powinno się zdarzyć;), to kupuje lody.

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
patusiek16
stały bywalec
20/07/2008 11:46 pm  

Ja mam tak samo tak mnie ciągnie do słodkiego i jem z tą nieszczęsną lecytyną sojową musze koniecznie z tym skączyc 🙁

Żyj pełnią życia; inaczej popełniasz błąd. Nie jest szczególnie ważne, czym się zajmujesz, jeśli tylko masz życie w swoich rękach. Bo jeżeli nie miałeś życia, to co miałeś? - Co się raz straci, już jest stracone, nie zapominaj o tym.

OdpowiedzCytat
Wege-Aneta
forumowy expert
21/07/2008 1:31 am  

wegetarianskie sa takze niektore zelki np firma haribo, zalezy ktory rodzaj.Jak wykladam towary to patrze czasem na sklad z ciekawosci i widzialam, ze niektore firmy produkuja zelki na agarze badz innym specjale zelujacym. Naprawde warto patrzec na sklady. Tak samo niektore pianki sa wegetarianskie 😉 Bede sie przygladać. Aha ostatnio przyzauwazylam rowniez cukierki na wagę w galaretce, robione na agarze. :)) coraz czesciej widzę cukierki robione na skladnikach roslinnych, co mnie niezmiernie cieszy ; ]

[edytowane 20/7/2008 przez Wege-Aneta]

OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
21/07/2008 1:41 am  

Aneto ja też wykładam towar 😉

OdpowiedzCytat
patusiek16
stały bywalec
21/07/2008 1:53 am  

Tak ja wiem ,ale sama się źle z tym czuję i dlatego podjęłam decyzję ,że od jutra koniec.

Żyj pełnią życia; inaczej popełniasz błąd. Nie jest szczególnie ważne, czym się zajmujesz, jeśli tylko masz życie w swoich rękach. Bo jeżeli nie miałeś życia, to co miałeś? - Co się raz straci, już jest stracone, nie zapominaj o tym.

OdpowiedzCytat
xnulkax
początkujący
21/07/2008 12:09 pm  

w tesco sa tez wege zelki ;> kilka rodzajów 🙂

OdpowiedzCytat
Wege-Aneta
forumowy expert
21/07/2008 12:26 pm  

fasolencja 🙂 a to tez w jakims wiekszym markecie? bo ja w carrefourze. I cieszy mnie to bo moge sie rozeznać w wege produktach, gdy jest mniej roboty w pracy 🙂

OdpowiedzCytat
patusiek16
stały bywalec
21/07/2008 2:25 pm  

A jak zdobyłyście tą pracę ja właśnie szukam czegoś coś takiego jak wy robicie pasowało by mi tylko czy jest szansa ,że mnie zatrudnią bo nie mam jeszcze 18 lat ?

OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
21/07/2008 2:59 pm  

jeśli masz skończone 16 to Cię zatrudnią, pracowałam w Tesco i w Carreffourze 😀 , początkowo przez agencje pracy tymczasowej, ale potem poszłam do działu kadr i zaniosłam ta,m podanie i cv 😉 było to lepszym wyjściem, bo z agencji zarabiałam 4,90, a bezpośrednio z marketu o dwa złote więcej 😉 przepraszam za offtop

[edytowane 21/7/2008 od fasolencja]

OdpowiedzCytat
patusiek16
stały bywalec
22/07/2008 3:58 pm  

A jak dowiedziałaś się o pracy , było gdzieś ogłoszenie czy po prostu poszłaś tam i spytałaś czy kogoś nie szukają co napisałaś w cv i podanie skąd je wzięłaś?
sorry za te pytania jestem zielona nigdy nie pracowałam.

OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
22/07/2008 4:09 pm  

jak to skąd wzięłam?- z głowy!
no a poszłam sama, w supermarketach zawsze potrzebują ludzi, należy kierowac się do działu kadr 😀

OdpowiedzCytat
Strona 2 / 6 Wstecz Następny

Praca