Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

co dzisiaj na sniadanie  

Strona 23 / 34 Wstecz Następny
  RSS

ropucha
forumowicz
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 30
04/07/2009 8:59 pm  

kajzerka z wędlinka sojową, sok pomidorowy

Głupotą jest oczekiwać zmian robiąc wszystko tak jak dotychczas


OdpowiedzCytat
Arielka.v
forumowicz
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 26
27/08/2009 11:39 pm  

na pierwsze sniadanie:
- chlebek razowy z sałatą i pomidorkiem
na drugie śniadanie:
- kaszka manna na mleku
- wafle ryżowe z sałatą i ogórkiem

Głupota ludzka i Miłosierdzie Boże nie mają granic.


OdpowiedzCytat
fraulein
początkujący
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 12
28/08/2009 3:57 pm  

Chleb sitkowy z parówkami sojowymi i pomidorem. Do tego zielona herbata.
A na drugie sniadanie musli tropikalne z serkeiem homogenizowanym naturalnym.


OdpowiedzCytat
JAGA
 JAGA
forumowy expert
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 1385
17/05/2010 1:14 pm  

odkopuje temat. Znudziły mi się owsiankowe wariacje śniadaniowe i czasami brak mi pomysłu co zjeść.
Dziś śniadanie a la obiad: makaron razowy nitki, 2 łyżki kukurydzy z puszki, 250 g groszku z marchewką i 5 orzechów włoskich (utłuczonych w moździerzu).

ostatnio jest na topie kasza jaglana z bananem, orzechami nerkowca, pestkami dyni, żurawiną, suszonymi śliwkami. 😛


OdpowiedzCytat
Kakusia2012
forumowicz
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 44
17/05/2010 10:32 pm  

2 bułki:
jedna z tofu, a druga z żółtym serkiem + pomidor.
Do tego zielona herbatka 🙂


OdpowiedzCytat
Nela89
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 374
17/05/2010 11:34 pm  

Wyjątkowo jasne pieczywo. Wegetariański paprykarz, chyba Sante. Na to ogórek konserwowy. Herbata malinowa. Prosto..
Za to duuużo siły daje mi banan z jogurtem i pomarańczem/jabłkiem czy innym owocem.
Ostatnio mam ochotę na surowe, więc jeśli już kanapki to koniecznie z dużą ilością surowych warzyw. W lodówce czeka rzodkieweczka i zielony ogórek. 🙂 Dzisiaj kupiłam sałatę, więc kanapki na kolację będą wyjątkowo zielone! 😉

Pochwała jest pożyteczniejsza od kary. Plaut


OdpowiedzCytat
greene
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 337
18/05/2010 12:42 am  

Hm, a ja nie potrafię jeść nic innego rano jak chleb razowy posypany otrębami pszennymi lub żytnimi, z sałatą, pomidorem, ogórkiem, rzodkiewką i kiełkami. Do tego gorąca green tea 😀 To taki mój rytuał


OdpowiedzCytat
szymon1980kat
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 238
22/05/2010 11:23 pm  

Widzę że wy tu wszyscy używacie rozmaitych nasion jako bakalii do ryżu, owsianki, chleba czy sałatki. A ja zamierzam postawić wszytko na jedną kartę i nie komplikować zbytnio. Tzn używać w diecie tylko jednego typu nasion. Po porażkach z arachidami, sezamem, siemieniem, dynią i makiem wiem że będzie to słonecznik. Dużo z was stosuje siemię lniane. Wiem że jest mega-zdrowe, głównie jego tłuszcz. Ale coś mało ma tego tłuszczu w porównaniu z resztą nasion i za dużo białka jak dla mnie. Kiedyś po trzech próbach mój żołądek miał problemy trawiąc to. Spróbuję jeszcze raz z siemieniem, a jak nie wyjdzie, to chyba mam jakąś nietolerancję siemienia i postawię wszystko na słonecznik i jego wartości. Krem z siemienia z jogurtem na słodko to nawet smaczne i ma konsystencję galarety.
Wywaliłem z diety wiórki kokosowe, bo wątpię czy mi służą. Zastąpiłem je bogatym odżywczo pyłkiem pszczelim. Chce ktoś za darmo 40kg wiórków kokosowych bo mi zostały i nie mam co z nimi zrobić?:) Teraz śniadanie, obiad i kolacja to:
-jabłka
-owsianka z fruktozą i pyłkiem pszczelim
-jogurt z fruktozą i kremem słonecznikowym + rzeżucha


OdpowiedzCytat
bazylia.fo
początkujący
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 15
23/05/2010 3:06 pm  

krem ze szparagów! zupa to dla mnie najlepsze śniadanie - robi się ciepło w brzuszku i można iść na podbój świata 😀


OdpowiedzCytat
MuayThai89
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 488
23/05/2010 3:29 pm  

kajzerka z wędlinka sojową, sok pomidorowy

jest cos takiego 😮 ... Gdzie to mozna kupic???

Ja osobiscie zjadlem platki owsiane i przed chwila na drugie pieczsarki z patelni, ale spowodowaly tylko ze jestem bardziej glodny i bym zrobil sobie jakas kanapke, ale nie mam nic do chleba 😀 ...

http://www.gajusz.org.pl/jedenprocent


OdpowiedzCytat
rubia
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1077
23/05/2010 3:41 pm  

MuayThai89, wędliny sojowe można kupić albo w sklepach ze zdrową żywnością, albo w hipermarketach typu Carrefour czy Tesco. Jak dotąd mają szynkową, drobiową i salami. Pewnie za jakiś czas wynajdą nowe sojowe dziwolągi. Miłych łowów 😀


OdpowiedzCytat
MuayThai89
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 488
23/05/2010 4:03 pm  

Od kad pamietam to nigdy nie widzialem sojowej wedliny w Tesco, a robie tam zakupy prawie zawsze...

Bede musial byba sie trojka przejechac do Carrfour'a

http://www.gajusz.org.pl/jedenprocent


OdpowiedzCytat
rubia
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1077
23/05/2010 4:16 pm  

Może dlatego, że sojowe wynalazki leżą przeważnie obok zwykłych, mięsnych produktów. Sama za pierwszym razem trafiłam na nie przypadkiem. Popytaj obsługi, na pewno ktoś będzie wiedział gdzie leżą. Mnie się już przejadły :casstet:


OdpowiedzCytat
MuayThai89
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 488
23/05/2010 4:25 pm  

U mnie w Tesco sojowe produkty maja specjalna polke...
Ale i tak poszukam, bo ciekawi mnie jak to smakuje...
A jaka jest tego cena???

http://www.gajusz.org.pl/jedenprocent


OdpowiedzCytat
szymon1980kat
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 238
23/05/2010 4:38 pm  

Cena sojowych zamienników wyrobów mięsnych jest 2-3 razy większa. Jeśli je kupuję to tylko gdy są w przecenie. Są smaczne, jak nie smaczniejsze niż ich mięsne odpowiedniki. I nie mam po nich efektu zasyfienia i pragnienia


OdpowiedzCytat
Strona 23 / 34 Wstecz Następny
  
Praca