Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

co dzisiaj na sniadanie  

Strona 32 / 34 Wstecz Następny
  RSS

Fatty
weteran forum
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 2286
26/01/2014 11:44 pm  

Jaglana z jabłkiem i rozciapanym bananem

I racuszki-placuszki bananowe

Białowieska się Puszcza.


OdpowiedzCytat
OlaS
 OlaS
rozmówca
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 75
28/01/2014 12:53 pm  

Wegańskie tosty-razowiec+cebulka i pieczarki
Pyszne 😀


OdpowiedzCytat
Ervisha
rozmówca
Dołączył: 10 lat  temu
Posty: 81
28/01/2014 6:57 pm  

kanapki z domowego chleba z masłem migdałowym i twarożkiem ;D


OdpowiedzCytat
Ervisha
rozmówca
Dołączył: 10 lat  temu
Posty: 81
28/01/2014 6:57 pm  

Wegańskie tosty-razowiec+cebulka i pieczarki
Pyszne 😀

Te tosty to takie z opiekacza czy typu francuskich z patelni ?


OdpowiedzCytat
OlaS
 OlaS
rozmówca
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 75
29/01/2014 12:48 pm  

Z opiekacza, dziś też je sobie zrobiłam i wczoraj na kolację... dodałam jeszcze suszonych pomidorków..
Ostatnio wszędzie dodawałabym te pomidorki, mam nadzieję, że niedługo mi przejdzie 😉
Wcześniej podsmażyłam i poddusiłam pieczarki i cebulkę.

[edytowane 29/1/2014 przez OlaS]


OdpowiedzCytat
Ervisha
rozmówca
Dołączył: 10 lat  temu
Posty: 81
29/01/2014 7:25 pm  

Takie tosty to rarytas 😀 A jeśli chleb domowy to jeszcze smaczniej 😀

Jak smakują suszone pomidory ?


OdpowiedzCytat
OlaS
 OlaS
rozmówca
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 75
29/01/2014 7:40 pm  

Są pyszne, ja to się chyba już od nich uzależniłam (potrafię zjeść jeden słoik dziennie) czasami zjadam je jako zamiennik burgera. Mają słono-słodko-kwaśny smak, przynajmniej tak odbierają to moje kubki smakowe 🙂


OdpowiedzCytat
Ervisha
rozmówca
Dołączył: 10 lat  temu
Posty: 81
29/01/2014 8:10 pm  

Ciekawe.. Chyba się skuszę chociaż boje sie że mi nie posmakuja a tanie one nie są... 🙂 Można je porównać do tych z puszki ?


OdpowiedzCytat
Fatty
weteran forum
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 2286
29/01/2014 8:43 pm  

Ja bym nie porównywała, sa intensywniejsze i .. inne 😉 akurat dzisiaj miałam swój pierwszy raz z suszonym pomidorem( te suche, nie z oleju) i się nie zaprzyjaźniłam - zalatywało mi śliwką suszoną. Ogólnie za "suszem" nie przepadam, wiec pewnie to dlatego.

Odrazy też wielkiej nie było, wiec zeżarłam, w jajecznicy.

Białowieska się Puszcza.


OdpowiedzCytat
OlaS
 OlaS
rozmówca
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 75
30/01/2014 7:15 pm  

Bez zalewy nie jadłam :rotfl:
Te przyprawy i chyba olej nadają tym suszonym pomidorom smak, tak mi się przynajmniej wydaje... Za zwykłymi pomidorami czy z puszki nie szaleję, choć też zjadam 😉


OdpowiedzCytat
alternative
stały bywalec
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 535
30/01/2014 8:53 pm  

suszone dobre są :D. i w oleju i bez oleju. bez oleju bardziej słone są i twardsze.

poczatki 🙂


OdpowiedzCytat
kikimora
bywalec
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 189
30/01/2014 9:33 pm  

Te bez oleju po namoczeniu przez noc są świetnym uzupełnieniem raw sosu pomidorowego, są świetne też do past na chleb no i mniej kaloryczne 😉

Dzisiaj: kasza jaglana z siemieniem na wodzie i mleku sojowym, z dodatkiem masła orzechowego z Lidla (kupiłam 3 mega słoiki, obym ich nie wykończyła w tydzień!), bananów i cynamonu


OdpowiedzCytat
sedano
forumowicz
Dołączył: 11 lat  temu
Posty: 20
04/02/2014 11:40 am  

Dziś na śniadanie pozostałości z wczorajszej kolacji, czyli hummus na chlebie z sałatą. Bezdyskusyjnie moja ulubiona pasta, mógłbym ją jadać co dzień po troszku.


OdpowiedzCytat
hipiska
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1596
05/02/2014 9:28 pm  

Dziś na śniadanie pozostałości z wczorajszej kolacji, czyli hummus na chlebie z sałatą. Bezdyskusyjnie moja ulubiona pasta, mógłbym ją jadać co dzień po troszku.

Ja z kolei jak się dorwę to zjadam w niebotycznych ilościach i później najczęściej cierpię, bo mam wrażliwy żołądek ;).
W ogóle pasty z ciecierzycy są świetne, nawet zblendowana z oliwą czy olejem i prostymi przyprawami jest jak dla mnie cudowna.

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze


OdpowiedzCytat
kikimora
bywalec
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 189
10/02/2014 11:05 pm  

Smoothie- banan, jabłko, rukola, natka pietruszki, siemię lniane, zarodki pszenne i mleko sojowe. Do tego kilka suszonych śliwek. Smaczniutkie (o dziwo)


OdpowiedzCytat
Strona 32 / 34 Wstecz Następny
  
Praca