Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Zjazd rodzinny i główne danie  

  RSS

adka
 adka
forumowicz
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 40
25/09/2008 9:00 pm  

W moim domu odbędzie sie ,,zjazd rodzinny", a w mojej rodzinie tradycja jest podanie głównego dania, czyli: mięsa. A ja? Chciałabym coś przyrządzić i może przekonać chociaż kilka osób do mojej potrawy, a nie mięsa. Tyle, ze nie mam pojęcia co mogłabym zrobić na taką okazję. Macie jakieś pomysły?


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
25/09/2008 9:07 pm  

tak sie składa, że jutro też mamy zjazd 😀 robimy zupę dyniową, co do drugiego dania nie jesteśmy jeszcze zgodni, ale będą to chyba różne rodzaje pierogów 😉


OdpowiedzCytat
Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
25/09/2008 9:50 pm  

Właśnie tysięczny Twój post teraz czytam
Ile czasu na pisanie straciłaś, ja się Ciebie pytam ?
I za to właśnie społeczność wegetarian bardzo Cię kocha
Mimo to, że jesteś taka niepokorna ruda wredziocha. 🙂
[img] [URL= http://img72.imageshack.us/img72/562/kwiatfx5.jp g" target="_blank">http://img72.imageshack.us/img72/562/kwiatfx5.jp g"/> [/IMG][/URL]
[/img]

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
25/09/2008 11:13 pm  

dzięki za cygańską dalię 😉 aż trudno uwierzyc, że tyle postów nabiłam, chyba przestanę pisac 😉


OdpowiedzCytat
velvet
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 257
25/09/2008 11:31 pm  

Zamiast mięsa możesz podać krokiety z ciekawym(dla nich) nadzieniem, np ze szpinakiem i soczewicą z dodatkiem czosnku, albo jakieś pulpeciki w sosie np pomidorowym, zapiekane w piekarniku, albo jakaś zapiekanka makaronowa...

velvet


OdpowiedzCytat
Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
25/09/2008 11:54 pm  

Ja plecam www.puszka.pl na pewno tak znajdziesz coś, co będzie smakowało zarówno Tobei jak i Twojej rodzinie 😀

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
26/09/2008 12:59 am  

aż trudno uwierzyc, że tyle postów nabiłam, chyba przestanę pisac 😉

Ależ Fasolko pisz, pisz. Czekamy na Twoje rozsądne wypowiedzi na forum. Więcej się uśmiechaj bo mam wrażenie, że jesteś zbyt poważną osobą. Czy w realu również ? 🙄

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
velvet
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 257
14/10/2008 11:28 pm  

Adka i jak wypadł zjazd? Co przygotowałaś?

velvet


OdpowiedzCytat
  
Praca