Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Dla tych, którzy jedzą jajka  

  RSS

PatrycjaViva!
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 47

OdpowiedzCytat
Natalka
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 124
22/02/2006 10:28 pm  

niestety ten film jest w jezyku angielskim, a ja ucze sie ang dopiero od roku (od 7 lat ucze sie niemieckiego) i nie wiele zrozumialam z wypowiedzi, ale sam film przerazil mnie... to, co widzialam bylo straszne, szczerze mowiac poplakalam sie na tym filmie, nie nie jstem w stanie zrozumiec jak na innych taki sposob traktowania zwierzat nie robi wrazenia. Mnie serce boli jak widze krzywde zwierzat. Zwierzeta traktuje sie gorzej od rzeczy, a przeciez to istoty zywe... jaki ten swiat jest nieczuly...


OdpowiedzCytat
alyna4
początkujący
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 18
23/02/2006 12:20 am  

po prostu straszne...
nic nie usprawiedliwia tych ludzi, ale powiedz Patrycjo, co można zrobić, żeby temu przeciwdziałać????
sama nie widzę wyjścia, jak tylko nie kupować jaajek trójek i dwójek
a te farmy i tak pozostaną....


OdpowiedzCytat
Justyna:)
bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 144
23/02/2006 12:44 am  

sama nie widzę wyjścia, jak tylko nie kupować jaajek trójek i dwójek

problem jest bardziej zlozony, bo jajka, na pewno nie '0', sa w bardzo wielu produktach...

Życie jest marzeniem, urzeczywistnij je.


OdpowiedzCytat
PatrycjaViva!
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 47
23/02/2006 2:09 pm  

hmm
wiekszosc jajek pochodzi z duzych ferm niestety

ja w ogole nie jem jajek...jakos nie moge jesc czegos co pochodzi z wysilku zwierzecia...
jajko jest po to by narodzil sie kurczaczek ....

jasne lepiej jadac jajka z gospodarstwa
sa tez alternatywy dla jajek np. do ciast (maka sojowa maka ziemniaczana, do panierki bulka tarta)
wiele rzeczy mozna przyrzadzic bez jajek
dowodem na to sa np. krokiety jakie waldus admin zrobil ostatnio - 100% weganskie.

(hehehe) 😛


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
06/03/2006 11:38 pm  

Ja osobiście w żadnym sklepie nie spotkałam jajek innych niż 3.

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
Denis
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 110
29/07/2007 1:13 pm  

Ludzie czy tu trzeba słów :((??? Chyba nie !! Ja mama zepsute głosniki w kompie , i doszłem do wniosku ze wcale nie byly potrzebne... dobrze ze mieszkam na wsi i mamy własne kury .... o króte tata bardzo dba...

Dlaczego Bóg pozwala na tak wiele krzywd? Ponieważ dał nam wolną wolę !!!


OdpowiedzCytat
  
Praca