Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

ile czasu zajmuje wam zjedzenie posiłku?  

Strona 3 / 3 Wstecz
  RSS

Fatty
weteran forum
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 2286
30/09/2010 10:50 pm  

Jestem błyskawiczna.
Podchodzę, zasysam, pustoszę. I repeta. Znowu błyskiem I repeta, i błysk...
Podobnie z drinkami, ale to już inna historia 😛

Ktoś mi kiedyś chyba mądrze powiedział, że moje nienasycenie bierze się stąd, że nie potrafię jeść powoli: mózg nie poddaje się rozmyślaniu nad kulinarnymi informacjami jakie do niego dochodzą i koncentruje się na pędzie do przyjmowania jak największej ilości 😉

Żołądek nie ma ze mną lekko, bo jem nieregularnie i najchętniej duże ilości: małe tylko mnie drażnią . Jem tez późno - w przeciwnym wypadku budzę się w środku nocy bo moje kiszki urządzają sobie koncert i z głodu nowoczesnego marsza grają.

Wstydzę się jeść w towarzystwie - wtedy całą radość jedzenia diabli biorą albo po prostu nie chce mi się jeść.

Białowieska się Puszcza.


OdpowiedzCytat
Catinahat
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 254
21/10/2010 1:52 am  

Uwielbiam się delektować jedzeniem. Skubać sobie każdy kawałeczek, powolutku przeżuwać. Poza tym mój brzuch nie znosi szybkiego jedzenia. Jeśli jem za szybko to zaczyna szaleć- burczy, wzdyma się i boli.
Śniadanko jem zawsze, nawet jeśli muszę wcześnie wstać to musze mieć swoje 20 minut na zjedzenie ulubionego muesli. W ciągu dnia podjadam regularnie, a wieczorem poświęcam jakieś 20-25 minut na zjedzenie obiadu. Zjadam sporą porcję bo inaczej tak jak Fatty budzi mnie w nocy burczący brzuch 😮


OdpowiedzCytat
Strona 3 / 3 Wstecz
  
Praca