Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Gulasz sojowy  

Strona 1 / 3 Następny
  RSS

Patka
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 87
15/04/2006 4:37 pm  

Witajcie wegetarianie!
Dzisiaj z ciekawości kupiłam sobie gulasz sojowy. Jeszcze go nie spróbowałam więc jeśli ktoś z Was jadł to czy to jest smaczne? Na opakowaniu pisze dośc zachęcająco:):"Gulasz sojowy jest bogatym źródłem odżywczego białka roślinnego, dzięki któremu możesz zaspokoic potrzeby swojego organizmu nie odczuwając przy tym ociężałości, jak w przypadku tradycyjnych posiłków. Gulasz sojowy to potrawa, która zadowoli najwybredniejszych smakoszy polskiej kuchni. Doskonała kompozycja wysokiej jakości naturalnych przypraw smakowych nadaje tradycyjny smak. " --> dodam jeszcze że ta potrawa jest firmy "Polgrunt" z tzw. "Złotej serii" .


OdpowiedzCytat
Srebrna
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 569
15/04/2006 5:00 pm  

Gulasz, gulasz...Dlaczego na sam dźwięk takiej nazwy robi mi się niedobrze? 😎


OdpowiedzCytat
CounTry
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 23
15/04/2006 7:48 pm  

ja jem tylko kotlety i sojowe 'ala flaki..
bardziej smakują mi "flaki",chociaż tata nie przepada za nimi 😮

a co do gulaszu to nie wiem
musisz sama zobaczyć 🙂


OdpowiedzCytat
Ireth
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 264
15/04/2006 9:27 pm  

Przyzwoity, ale wymaga sporej ilosci przypraw jak dla mnie.

Nie jadam niczego, co moze spojrzec mi w oczy.


OdpowiedzCytat
sieklik
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 251
15/04/2006 11:02 pm  

moze byc ;] na pewno lepszy od schabowych choc rzeczywiscie przydaja sie do niego przyprawy ;p

je vise ma devise cherche la terre promise, ton tv en colour mais vie est grise


OdpowiedzCytat
fred
 fred
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 22
15/04/2006 11:30 pm  

Jestem wegetarianinem i z potraw sojowych jadłem na razie tylko kotlety. Ale gulaszu można spróbować. W końcu raz się żyje [b] [/b] [i] [/i] [u] [/u] [u] [/u] 😎

Sebastian


OdpowiedzCytat
Ania
 Ania
forumowicz
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 45
15/04/2006 11:36 pm  

Gulasz jest naprawdę bardzo smaczny.Polecam!


OdpowiedzCytat
Patka
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 87
16/04/2006 1:10 am  

No więc spróbowałam i nawet dobry ale musiałam dodac sos pomidorowy 🙂 A nie wiecie czy parówki sojowe są dobre? dziękuję za odpowiedzi 🙂


OdpowiedzCytat
CounTry
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 23
16/04/2006 2:28 am  

a gdzie widziałaś te parówki?w sklepie ze zdrową żywnością,czy w takim zwykłym?
ja widziałam tylko kotlety sojowe,"flaki sojowe" etc. ,ale parówek jeszcze nie..


OdpowiedzCytat
Ania
 Ania
forumowicz
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 45
16/04/2006 2:49 am  

Parówki sojowe są w realu,bo widziałam,ale jakoś jeszcze się sie skusiłam na nie.


OdpowiedzCytat
Krusto
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 323
16/04/2006 2:23 pm  

"Parówki sojowe" dziwnie to brzmi 😛
A nie lepiej i smaczniej zrobić sobie gulasz samemu (D.I.Y.) Nie jestem przekonany do takich szybkich potraw z torebki 🙂


OdpowiedzCytat
eunica
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 42
16/04/2006 8:48 pm  

hehe , gulasz brzmi zabardzo mięsnie jak dla mnie 😛 ogólnie mi już się soja przejadła , od roku prawie jej nie tykam 🙂 teraz mam manie na nabiał


OdpowiedzCytat
jarek
rozmówca
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 70
17/04/2006 4:09 am  

Nieładnie się przechwalać , ale a propos gulaszu z Polgruntu to polecam Ci Patko moją wersję tego specjału w naszych portalowych wege - przepisach pod nazwą : wegańska zupa gulaszowa ( dział: Zupy ) .
Jeśli chodzi o wege parówki , to oprócz tradycyjnego sposobu ich przyrządzania , to znaczy przygrzaniu w gorącej wodzie lub mikrofalówce , można je na przykład położyć na gorącej blasze w mocno rozgrzanym piekarniku do momentu aż zaczną pękać z gorąca i wtedy w smaku niewiele odbiegają od tych " prawdziwych ".
Można parówki również wkroić do żurku białego z ziemniaczkami , fasolki po bretońsku , zupy z soczewicy z makaronem itp.
Parówki sojowe są coraz smaczniejsze i choć do najtańszych na pewno nie należą to jednak ja kupuję je regularnie . 😛 ----


OdpowiedzCytat
sieklik
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 251
17/04/2006 10:42 pm  

miesnych parowek nienawidzilem i sojowych tez chyba nie tkne

je vise ma devise cherche la terre promise, ton tv en colour mais vie est grise


OdpowiedzCytat
Ania
 Ania
forumowicz
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 45
17/04/2006 11:59 pm  

ja to nie moge na nie patrzeć


OdpowiedzCytat
Strona 1 / 3 Następny
  
Praca