Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Pozbycie się tłuszczu   

Strona 1 / 2 Następny
  RSS

GreenThumbTM
forumowicz
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 34
25/06/2012 3:46 am  

Witam mam pewien problem. Zawsze byłem obdażony tłustymi boczkami i i małłą oponka na brzuchu. i chciałbym się tego pozbyć. Jestem wege od 2 lat. Przed moją przygodą z dieta wege ważyłem 95kg teraz waże okolo 80kg i waga stoji w miejscu(mam wzrostu 185cm). Staram się ćwiczyć rególarnie no i pozbyłem się tłuszczu z nóg, rąk i wszystkich okolić ale brzuch nadal został. A najbardziej mi właśnie załeżało na brzuchu. I Tu moje pytanie czy ktoś ma sprawdzoną diete wegetariańską co powinno się jeść a czego powinno się wystrzegać podczas saplania tłuszczu z brzucha? Zaczełem od niedawna ćwiczyć 8min Abs ale jest to zbyt krótki okres żeby ocenić czy to działa. Zazwyczaj wszystkie te ćwiczenia wyrabiają mięśnie ale tłuszcz zostaje.

Do tej pory jadłem dużo ale żadko ( np. 2 duże posiłki na dzień wszystko w granicach kaloryczności 2000kcl) teraz przestawiłem się na 5 małych posiłków. Moim ulubionym posiłkiem jest makaron z sosem pomidorowym oczywiście robiony z świerzych pomidorów z cebula i czosnkiem na końcu wszystko mielone nie ma nic lepszego 😛 Czy makaron jest wskazany podczas takiego "zabiegu".

Jak by ktoś mógł mi dokładnie objaśnić na co można sobie pozwolic na co nie odrazu mówie ( nie jem mięsa, ryb, owoców morza, nie jem fast foodów, nie jem słodyczy nie piję słodkich napojów gazownych) jedynie woda no i odświętnie czekolada gorzka.

Osrazu powiem że chciałbym mieć idealny brzuch 🙂 To jest dla mnie priorytet. Niedługo będe miał wszystko utrudnione bo zacznę pracować jako kierowca cięzarówki ale jakoś dam rade 🙂 Czytałem wiele na temat spalania tłuszczu z brzucha ale jest w int tyle sprzecznych informacji że poszukuje kogoś kto mi to wyklaruje.

Oto zdjęcie mojego brzucha 😛

[img] [/img]


OdpowiedzCytat
Jarek84
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 34
25/06/2012 4:27 am  

nie no chyba żartujesz 🙂 to jest duży brzuch? Jeśli chodzi o dietę to za dużo nie doradzę, jedynie możesz ograniczyć węglowodany proste (tu jakiś pierwszy lepszy link: [url]www.diety-fitness.pl/weglowodany_proste_zlozone.html [/url]
Z kolei jeżeli chodzi o trening to trenując sam brzuch(ABS lub 6 Weidera) możesz nie osiągnąć zamierzonych efektów w krótkim czasie. Aby wspomóc spalanie tłuszczyku proponuję ci przed treningiem siłowym wykonywać aeroby przez min 20min(tzn bieganie, orbitrek, rowerek itp). O tym dlaczego np: http://orbitrek.com.pl/artykuly/cwiczenia/02.html

....W czasie pierwszych 20 minut ćwiczeń czerpiemy niewiele energii z tkanki tłuszczowej, tylko z glikogenu zgromadzonego w mięśniach i wątrobie. Dopiero po 20-30 minutach nasz organizm przestawia się na najefektywniejsze pobieranie energii z zapasów energetycznych zgromadzonych w tkance tłuszczowej...

[edytowane 24/6/2012 przez Jarek84]


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
25/06/2012 1:01 pm  

Masz zdecydowanie zwidy. Nie masz dużego brzucha 😉

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
GreenThumbTM
forumowicz
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 34
25/06/2012 1:23 pm  

Moze brzucha jako takiego to nie ale jak sie naprzykład schylę to pojawia się niemiły fałd tłuszczu i to mnie najbardzie denerwuje. Dziękuję za porady może ktoś jeszcze coś przydatnego dopowie.

Zaobaczymy jak narazie wpłynie 5 posiłków dziennie i 8min ABS.


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
25/06/2012 2:35 pm  

Z brzucha najtrudniej spalić tłuszcz facetowi. Proponuję się uzbroić w cierpliwosć i ćwiczenia izometryczne brzucha.


OdpowiedzCytat
GreenThumbTM
forumowicz
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 34
25/06/2012 2:54 pm  

Dzieki wielkie jak narazie zostane przy 8min ABS. Może znalazł by się ktoś kto by mi rozpisał co wolno jeść a czego nie i w jakich ilościach można sobie na to pozwolić. ( Oczywiście chodzi mi o produkty które wspomogą jak i zaszkodza w spaleniu tkanki tłuszczowej)


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
25/06/2012 9:49 pm  

Oho, efekt massmedialnego ideału mężczyzny 😛

A tak w ogóle to polecam z rana tak do 11 węglowodany, potem węglowodany+białko a na kolację samo białko z warzywami (ale odpada marchew, kukurydza i fasola).


OdpowiedzCytat
Blueberry
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 287
26/06/2012 1:16 am  

Dżizas, człowieku, Ty wyglądasz dobrze i szczupło, każdy Ci to powie, nie odchudzaj się na siłę, bo już masz zaniżoną samoocenę... Twoje BMI to 23,39, czyli w sam raz dla faceta. Fajnie, że dbasz o zdrowie i wygląd, ale nie wymagaj od siebie niewiadomo czego, bo się jeszcze pochorujesz... 🙁

Trawożerca


OdpowiedzCytat
GreenThumbTM
forumowicz
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 34
26/06/2012 3:26 am  

Nie chcę być chudszy tylko zawsze moim marzeniem był ładny, płaski i wyrzeźbony brzuch. Nigdy nie miałem tyle motywacji żeby dokończyć to co zaczełem 🙂 A to z samooceną to prawda ale i tak chcem ładny brzuch hehe 😛


OdpowiedzCytat
Jędruś
stały bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 849
26/06/2012 8:52 am  

Witam GreenThumbTM

Ćwiczysz mięśnie brzucha.
Najlepiej z użyciem tzw. butów grawitacyjnych.
Zobacz ten wątek:
http://www.forumveg.pl/viewtopic.php?t=7400

Pozdr.
Jędruś wegano-witarianin + B12
Zwolennik soku marchewkowego własnej roboty
:yltype:


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
26/06/2012 5:33 pm  

Jędruś, Jezusie, Maryjo, Święta Tereso, Święty Józefie, i cała reszto, co Ty mu karzesz robić? 😮 🙂 🙂 🙂


OdpowiedzCytat
aniss
bywalec
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 445
26/06/2012 6:08 pm  

Fajoskie te buty są.. Też bym sobie podyndała :rotfl:


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
26/06/2012 6:50 pm  

Fajoskie te buty są.. Też bym sobie podyndała :rotfl:

Ta, w sam raz dla batmana 🙂


OdpowiedzCytat
Blueberry
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 287
26/06/2012 8:35 pm  

Czego to teraz ludzie nie wymyślą O_o
Ale fakt, fajne te buty i pewnie ćwiczy się w nich przyjemniej niż na zwykłym sprzęcie 🙂

Trawożerca


OdpowiedzCytat
hipiska
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1596
26/06/2012 10:02 pm  

Brzuch- moja pięta achillesowa 😉 . Schudłam ostatnio prawie 5 kg, a brzuch sobie został. Chyba muszę go polubić 😉 .

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze


OdpowiedzCytat
Strona 1 / 2 Następny
  
Praca