Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Posiłki w barze Green Way  

Strona 1 / 5 Następny
  RSS

misia
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 95
14/05/2006 1:30 pm  

Chciałabym poznać opinię osób z tego forum na temat dań serwowanych w barze Green Way. Moim zdaniem jedzenie jest tam smaczne, ale bardzo ciężko strawne. Zawiesiste sosy, czosnek itd. Brakuje mi tam np. ziemniaków w mundurkach, gotowanych warzyw bez sosów, kasz. Wydaje mi się że te potrawy są za tłuste. Stołowałam się tam kilka razy i może po prostu trafiłam na takie potrawy. Może ktoś mi poleci coś lekkiego (ale na ciepło) z tego baru???


OdpowiedzCytat
euridice
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 589
14/05/2006 3:10 pm  

rzeczywiscie, potrawy z greena nie sa moze lekkostrawne, ale za to mozna sie nimi pozadnie najesc. jesli chodzi o sosy to proponowalabym wybieranie weganskiej wersji potrawy - wtedy sosu nie dostajesz, bo jest na bazie smietany i juz - otrzymujemy bardziej lekkostrawna wersje dania C:.

enchilades jest dobre, ale ma grzyby i fasole, wiec tez jest ciezkostrawne, ale raz na jakis czas mozna zjesc. najbardziej lekkostrawne co przychodzi mi do glowy to gulasz meksykanski (no i jest najtanszy, to tez plus C: ).

w greenway'u serwuja kuchnie indyjsko-meksykanska, a te juz z zalozenia lekkostrawne nie sa.

pozdrawiam C:

animals are my friends and i don't eat my friends || GO VEGAN!


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
14/05/2006 3:15 pm  

Ja uwielbiam jedzenie z Green Waya, zresztą mój facet, który wege nie jest, też jest jego fanem. Chociaż faktycznie jest ciężkie i dużo. MMoże kluski ze szpinaku są trochę lżejsze.

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
misia
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 95
14/05/2006 4:32 pm  

Bardzo dziękuję za odpowiedzi. Spróbuję ten gulasz meksykański. Bardzo odpowiadają mi tam świeże soki.


OdpowiedzCytat
Azzahar
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 40
18/05/2006 1:56 am  

I mają pyszne koktaile:)

Jadłam tam kiedyś potrawę, która wcale nie była tłusta i mój żołądek bardzo się z niej cieszył 🙂 Nie wiem, jak się nazywała, ale to był po prostu brązowy ryż z dużą iloscią różnych warzyw. Pyszne.

Poza tym bardzo lubię ich zupy.


OdpowiedzCytat
Admin
stały bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 678
18/05/2006 4:07 am  

Po spróbowaniu ichniejszego gulaszu meksykańskiego próbowałem odtworzyć ten przepis. I oto co mi wyszło:
[url] http://www.wegetarianie.pl/mod-subjects-viewpage-pageid-37.html[/url]
Spróbujcie.

Wege Studio


OdpowiedzCytat
Krusto
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 323
18/05/2006 9:16 pm  

Ale jaja 😀 A ja myślałem, że sam to wymyśliłem a tu dupa 😀 Tydzień temu eksperymentowałem w kuchni nad obiadem (zresztą zawsze eksperymentuje bo lepiej mi smakuje a i z przepisów mi nie wychodz) no i to co miałem w lodówce to dodałem do gara, a teraz się dowiaduje, że to gulasz meksykański 😀


OdpowiedzCytat
misia
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 95
19/05/2006 12:03 am  

Dzięki Adminie z przepis! Jest bardzo prosty! Zrobię jutro na obiad, bo mój mąż w piątki też jest wegetarianinem... 🙂 Niestety TYLKO w piątki. 🙁 A więc tego dnia mam pole do popisu aby zachęcić go do wegetarianizmu! 🙂


OdpowiedzCytat
LisaNicole
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 39
25/05/2006 1:58 am  

Brakuje mi w Green Way smaku. Lubię jedzenie dobrze przyprawione. Nie chodzi mi tutaj o wszystko super ostre ale żeby przyprawy były na miejscu. To ich jedzenie jest jak dla mnie jałowe.


OdpowiedzCytat
Dusia
początkujący
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 7
09/06/2006 11:04 pm  

Ja bardzo lubie jedzenie w Green Wayu... Soki, zupy (chyba najlepsze) i dania sa swietne, zdrowe i nietutejsze. Bardzo czesto jadam w tym barze. Jednak teraz, skoro jestem weganka moj jadlospis sie troche zmniejszyl. I dobrze! 🙂
W kazdym razie polecam wszelkie Green Wayowskie zupy, enchilades i pyszna lemoniade. ^^

[edytowane 9/6/2006 od Dusia]


OdpowiedzCytat
hasz2k
forumowicz
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 23
09/06/2006 11:47 pm  

W Green Way`u jadam tylko gdy jestem na delegacji w Wawie albo Łodzi. Szybko i bez problemu, a że jest tego dużo to według mnie zaleta :). Dużo i za całkiem nie wielkie pieniądze 🙂


OdpowiedzCytat
Dusia
początkujący
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 7
10/06/2006 12:43 am  

No tak, nie jest tam zbyt drogo. 🙂


OdpowiedzCytat
euridice
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 589
10/06/2006 1:33 am  

To ich jedzenie jest jak dla mnie jałowe.

to pewnie zalezy od greena, bo w moim przypraw jest az za duzo 😀

W kazdym razie polecam wszelkie Green Wayowskie zupy,

a u Ciebie maja jakies weganskie zupy? bo u mnie wszystkie na mleku albo smietanie :/

animals are my friends and i don't eat my friends || GO VEGAN!


OdpowiedzCytat
Bleks
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 343
11/06/2006 9:39 pm  

polecam enchulades 😉 (nie ja jedna)


OdpowiedzCytat
zdzisia
forumowicz
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 24
12/06/2006 6:14 pm  

jadlam ostatnio jakas niedobra salatke i sok marchewkowy i jakos sie zniechecilam do Greena,ale moze tylko w Lublinie jest taki slaby (maly wybor niezbyt smacznych dan)
Bo w innych miastach jest ok


OdpowiedzCytat
Strona 1 / 5 Następny
  
Praca