Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

grill  

  RSS

marekpapro
bywalec
Dołączył: 10 lat  temu
Posty: 102
09/05/2015 4:56 pm  

Hej, mam do Was prośbę, za niedługo organizuje grilla zakładowego, bedzie kilkanascie osób.
Zapowiedziałem go jako wege kontra mięsożercy. prosiłbym o kilka prostych przepisow wege , wiem ze jest sporo w sieci, ale chodzi o takie proste i sprawdzone, na 13 osób będzie 4 wege ! To moj wplyw na otoczenie 2 osoby "nawrocilem" 🙂

nigdy nie nazwę podłego człowieka świnią, psem , czy padalcem. Zwierzeta nie zasługują na takie porównanie.


OdpowiedzCytat
eRZet
weteran forum
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 1839
09/05/2015 5:03 pm  

[url] http://www.wegetarianie.pl/XForum-viewthread-tid-744-page-2.html#pid102294[/url]

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce


OdpowiedzCytat
marekpapro
bywalec
Dołączył: 10 lat  temu
Posty: 102
10/05/2015 12:50 am  

Dzięki eRzet , może jeszcze ktoś coś doda ?

nigdy nie nazwę podłego człowieka świnią, psem , czy padalcem. Zwierzeta nie zasługują na takie porównanie.


OdpowiedzCytat
Samanya
bywalec
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 497
10/05/2015 5:57 pm  

Ja dodam, że też mam dzisiaj zaproszenie na imprezkę w grillowym klimacie.
Będę jedynym trawożercą i tak sobie myślę, czy ktoś z organizatorów już o mnie pomyślał, czy znowu będę się "migać" ach ja już taka najedzona dzisiaj, że już niczego nie zmieszczę. :rotfl:
Pewnie uraczę się ziemniaczkiem ze sreberka i sucharkiem, które z resztą bardzo lubię. Grunt to dobra zabawa.
I pogoda, bo coś dziwnie za oknami 😉


OdpowiedzCytat
Fatty
weteran forum
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 2286
05/07/2015 4:22 pm  

Smakuje grillowany ser typu "oscypek" z żurawiną.

Ostatnio, w folii aluminiowej umieścilam pieczarki, ceulę i paprykę, posypałam to obficie domowym mixem przypraw grillowych(na bazie kozieradki), zawinęłam i na grilla- było pyszne, ale mięsożercy traktowali to jako dodatek do mięsa a nie zamienik 😛

Białowieska się Puszcza.


OdpowiedzCytat
DanusiaW
początkujący
Dołączył: 8 lat  temu
Posty: 8
26/04/2016 3:41 pm  

Grillowany ananas, gruszki czy brzoskwinie... pycha. 🙂


OdpowiedzCytat
  
Praca