Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

chipsy...?  

Strona 2 / 3 Wstecz Następny
  RSS

Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
15/08/2006 7:52 pm  

Ja uważam Crunchips za safe, bekonowych w życiu bym nie tknęła.
Za to najgorsze chipsy mają Chio, nie wege. Parę miesięcy temu dowiedziałam się, czemu nigdy ich nie lubiłam. Moja starsza siostra kupiła mi paczkę paprykowych chipsów, była zadowolona, że kupiła mi wege chipsy. Patrze po składzie, a tam dużo E. Później z przyjaciółką sprawdzałyśmy co one oznaczają. Naszego zachowania szkoda opisywać, powiem tylko, ze moje rodzeństwo cieszył się z chipsów. :casstet:

Suszonych owoców nienawidzę, wolę świeże. Za to lubię pestki, np. z dyni czy ze słonecznika.

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
leslie
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 415
08/07/2008 12:24 am  

no to ak nie mozna byc pewnym to moze ktos podac przepis na chipsy?


OdpowiedzCytat
carolinee
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 61
08/07/2008 3:14 am  

w lewiatanie ostatnio widziałam takie chipsy co to się je kupuje i potem na rozgrzanym oleju smaży i są ziemniaczane, wyglądają jak kratki takie, a tak samamu to myślę chyba pokroić ziemniaki na plasterki i ewentualnie przyprawić, ohoho własnie, jeśli ktoś ma taką łopatkę do sera, to z tego powinny wyjść doś cienkie plasterki i na patelni albo w piekarniku można smazyć, tak sobie teraz myśle własnie, ze jutro to przetestuję. Co do chipsów, to jem okazjonalnie, na jakichś imprezach, kiedyś jadłam coedzienie fuuuuj to chemia taka bleeeeee, ostatnio mi się zachciało to kupiłam paczkę, ale tak sobie teraz myślę, ile ja pieniędzy na to straciłam jedząc to codziennie. Mam koleżankę, która je chipsy baardzo czesto kiedyś kilka paczek dziennie, dziwię się, że nei jest gruba, bo tam tyle tłuszczu, tymczasem ona jest taka drobniutka.


OdpowiedzCytat
Andros
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 363
08/07/2008 3:28 am  

ale przecież chipsy ziemniaczane można zrobić samemu, co za problem 😛


OdpowiedzCytat
leslie
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 415
08/07/2008 3:35 am  

Nom ale zeby mialy jakis dobry smak, nie cierpie solonych x.O


OdpowiedzCytat
agata18
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 317
08/07/2008 5:30 pm  

zawsze można zjeść chipsy solone gdzie w składzie są tylko ziemniaki,olej sól,najlepiej kupić chipsy takie najtańsze np z biedronki czy tesco.

lady vegan


OdpowiedzCytat
Ktosiek
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 671
10/07/2008 6:17 pm  

Zamiast solonych można posypać np. suszoną papryką


OdpowiedzCytat
Andros
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 363
10/07/2008 8:04 pm  

czytałem, że można odrazu posypać całą mieszanką, taką jak np. do mięsa na grilla


OdpowiedzCytat
fafik
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 157
10/07/2008 11:58 pm  

star chipsy paprykowe są w miarę przyzwoite. mają glutaminian sodu tylko (który zresztą teraz praktycznie wszędzie jest)


OdpowiedzCytat
leslie
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 415
11/07/2008 2:12 am  

E te chipsy 4pory roku? powie mi ktos czy dla wegetarianki są jadalne? bo ja sie an tych skladnikach nie znam


OdpowiedzCytat
Andros
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 363
11/07/2008 2:28 am  

http://google.pl


OdpowiedzCytat
leslie
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 415
11/07/2008 3:27 am  

nie wpadłabym na to aby szukać na googlach! wow dzięki, naprawdę! liczyłam na lepszą pomoc -.-

[edytowane 10/7/2008 przez leslie]


OdpowiedzCytat
Andros
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 363
11/07/2008 3:45 am  

nie wpadłabym na to aby szukać na googlach!

nie wątpię

wow dzięki, naprawdę!

proszę bardzo

liczyłam na lepszą pomoc -.-

a, to czekaj, napisze ci z pamięci skład chipsów lays 4 pory roku, i od razu dopiszę co jest nie-wege, kurcze, nie potrafię sobie przypomnieć, może ktoś z forumowiczów uczył się tych składników na pamięć?


OdpowiedzCytat
fafik
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 157
15/07/2008 5:00 pm  

raczej się nikt nie uczył ale wystarczy wiedzieć, że laysy pchają wszędzie "złe" dodatki, z wyjątkiem chipsów solonych.


OdpowiedzCytat
eRZet
weteran forum
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 1839
24/10/2011 8:56 pm  

Patrzcie, co znalazłem:

[img] [/img]

Oznaczone jako "suitable for vegetarians and vegans", tylko trzeba patrzeć, bo są też z mlekiem, a nawet z mięchem.

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 3 Wstecz Następny
  
Praca