Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Podlaskie  

  RSS

vegetena
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 964
12/02/2007 10:50 pm  

Wiem, że w Białymstoku jest sklep ze zdrową żywnością, ale niczego więcej, żadnej restauracji tam nie znalazłam. No i na forum o podlasiu nikt nie pisze 🙂 Mile widziane wegańskie. W Augustowie pewnie też nic nie ma. A gdzie indziej w okolicach B-stoku? Dziękuję 🙂


OdpowiedzCytat
Ada
 Ada
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 95
11/06/2007 11:14 pm  

Hm...okolice tak jakby teoretycznie i moje,lecz ja jednak preferuje bądź co bądź 100lice...a o Białymstoku to faktycznie nic nie slyszałam..jak narazie Podlasie nie zostanie oficjalnym centrum kultury wege...ale bądźmy dobrej myśli...;-) Również czekam na jakieś posty...;-)
Pozdrawiam!

Pytaniem jest nie to, 'czy myślą?' lub 'czy potrafią mówić?', tylko czy potrafią odczuwać ból.


OdpowiedzCytat
vegetena
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 964
28/10/2007 2:04 pm  

W Białymstoku jest restauracja wegetariańska, ale nie byłam. Informacja sprawdzona, także kiedyśtam można się spotkać 🙂


OdpowiedzCytat
vegetena
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 964
28/10/2007 5:30 pm  

Wtedy koniecznie daj znać, bo ja bywam w Białymstoku bardzo często 🙂


OdpowiedzCytat
vegetena
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 964
31/01/2008 6:38 pm  

No to edycja - niedawno została otwarta Galeria Biała, a w niej Green Way. Jadłam tam, nie czuć w jedzeniu żadnej sztuczności, tylko odwrotnie. Minusem jest to, że podają na plastikowych talerzach, ale zrozumiem. Mogę polecić


OdpowiedzCytat
wintersoul
świeżaczek
Dołączył: 8 lat  temu
Posty: 2
25/05/2016 8:43 pm  

Niestety Green Way w Białymstoku już nie ma 🙁
Parę latek minęło od założonego tematu, może więc ktoś się orientuje czy nie powstał u nas jakiś nowy lokal serwujący porządne wegetariańskie potrawy?


OdpowiedzCytat
  
Praca