Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Warszawa  

  RSS

Lakshmi_Wawa
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 25
19/04/2006 10:15 pm  

Kto zna dobre sklepy z żywnością wege w Warszawie? Albo miejsca gdzie można kupić świeże warzywa z gospodarstw ekologicznych?

Et j'irai loin, bien loin, comme un bohémien, par la Nature


OdpowiedzCytat
kurs masaz tajski
początkujący
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 17
20/04/2006 12:57 am  

zolty cesarz na batorego

[url=http://massagethai.info]MASAż TAJSKI WARSZAWA[/url]


OdpowiedzCytat
Lakshmi_Wawa
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 25
20/04/2006 4:06 pm  

Dzięki za odpowiedź, napewno wybiorę się tam 🙂

Jakie jeszcze sklepy znacie i polecacie?

Et j'irai loin, bien loin, comme un bohémien, par la Nature


OdpowiedzCytat
kazamuko
stały bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 630
20/04/2006 4:54 pm  

Poszukaj przez internet ekolandu i tam sprawdź, ja byłam, kliknęłam swoje województwo i wiem gdzie są sklepy i hurtownie. W sklepie jednym pod blokiem tez mam pare rzeczy ale narzut obłędny, prawie złotówkę na mące, szok i jak to ma być dostepne?w przyszłości chcę otworzyc mały sklepik eko, z bardzo niską marżą, bo chodzi o to by ludzi było stać na zdrową żywność. Odżywiac się eko jest super, wszystko jest takie dobre i wie się, że przy produkcji tego nie truli natury, że szanuja zwierzaki i mają programy ochrony środowiska.

http://www.wegestudio.pl/Na_krawedzi_marzen-98.html


OdpowiedzCytat
kleo
 kleo
początkujący
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 13
26/04/2006 12:04 am  

jest taki sklep z tyłu galerii centrum, tam w tym pasażu co śmierdzące kfc jak idziesz w stronę Świętokrzyskie, przed pierwszym skrzyżowaniem tuż(nie wiem jak ulica się nazywa, ale tam jest jakieś kino i Reserved). I z tego co wiem jest w porządku. Zdrowa żywność się nazywa :))

przejdź na vege, nie wspieraj rzeźni!!


OdpowiedzCytat
Lakshmi_Wawa
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 25
01/05/2006 11:22 am  

Dlaczego sklepy ze zdrową żywnością się likwidują?? Ze zgrozą zauważyłam ze nie ma już Green Way Marketu na Al. Jerozolimskich (no chyba ze gdzieś się przeniósł) a także Grin Grin na Ursynowie - zastałam zamknięte drzwi i jakieś rusztowania z desek.
A na Zoliborzu masakra - nie ma wcale takiego sklepu. Chyba, że wy znacie jakiś?

Et j'irai loin, bien loin, comme un bohémien, par la Nature


OdpowiedzCytat
Admin
stały bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 678
01/05/2006 2:16 pm  

Na Żoliborzu rzeczywiście licho w tym temacie.
Chociaż są oldschoolowe sklepy Społem, które wzięły się ostatnio za dystrybucję eklogicznych produktów;)
W Merkurym nawet wegańskie serki i jogurty Rosaro odkryłem. Niebywałe hehe

Wege Studio


OdpowiedzCytat
Lakshmi_Wawa
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 25
01/05/2006 4:10 pm  

Nie może być ! 😉 A gdzie owy Merkury Adminku, bo coś nie kojarze...?

Aha, już chyba wiem, mówisz o Merkurym na Słowackiego?

[edytowane 1/5/2006 od Lakshmi_Wawa]

Et j'irai loin, bien loin, comme un bohémien, par la Nature


OdpowiedzCytat
Admin
stały bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 678
01/05/2006 4:58 pm  

Zgadza się. Mowa o wybudowanym w latach 60-tych charakterystycznym domu handlowym, na trwałe wpisanym w krajobraz naszej dzielnicy:)

Wege Studio


OdpowiedzCytat
Lakshmi_Wawa
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 25
04/08/2006 8:00 pm  

To jeszcze raz ja. Po paru miesiącach poszukiwań stwierdzam, iż najwygodniej mi jest kupować pewne wege-produkty w Klifie na Okopowej a ściślej w delikatesach Bomi. Nabywam tam: pieczywko bez polepszaczy, pestki, ziarna, pasztety i pasty sojowe, gotowe dania w słojach (leczo, cieciorka w pomidorach, soja w pomidorach, fasolka po bretońsku - chyba Primavika i jeszcze jakiś inny producent), wędliny sojowe (były, ale ostatnio nie widuję), jest mliko sojowe tudzież inne napoje, budynie itp., widziałam produkty NATU, sok z brzozy... w sumie nie jest tak żle, ale po co dźwigać te słoje 🙂 Zamawiam czasem ze sklepu internetowego w Wawa, miły i przystojny Pan przywiezie prosto pod drzwi 😉

Et j'irai loin, bien loin, comme un bohémien, par la Nature


OdpowiedzCytat
Bleks
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 343
14/08/2006 3:28 pm  

Organic market (ch reduta, galeria mokotow), piotr i pawel ma np. soki maurera, ogrody natury, jogurty, budynie i desery sojowe. Szkoda, że nie ma juz grin grin (fajny to byl sklep! ;)) no i sklep zielone oko na grojeckiej, za domem kultury ochota. W barze wega na nowym świecie, w bramie też można kupić pare wege produktow np. sok z brzozy.


OdpowiedzCytat
Asiu
 Asiu
świeżaczek
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1
27/08/2006 4:37 am  

Jest super sklep z produktami wege Green Planet na Żurawiej 32/34. Mają też stronkę internetową i robią dostawy do domu: www.greenplanet.pl. Bardzo polecam, bo mają dosłownie wszystko. Trochę drogo niestety, ale bycie wege ogólnie nie jest tanie. 😛

Jedynym dowodem na to że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja jest to że się z nami nie kontaktuje


OdpowiedzCytat
Jery
 Jery
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 43
15/09/2006 2:07 am  

Bardzo dobry sklepik jest na Grójeckiej - schowany za bodajże domem kultury. To naprawdę klasyka 🙂 istnieje od bardzo dawna. Jest tam i Ekoland i rózne inne nietypowe rzeczy.

(widzę, że o tym już było - ale polecam ten sklepik)

Poza tym teraz chyba w każdym supermarkiecie można zaopatrzyć się w wegetanaria 😉

Np w Wola Park jest ekosklep, gdzie można kupić dobry pełnoziarnisty chleb.

[edytowane 14/9/2006 od Jery]


OdpowiedzCytat
  
Praca