Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Gdzie wyjechać na weekend?  

  RSS

Fasolla
świeżaczek
Dołączył: 8 lat  temu
Posty: 2
02/05/2016 2:35 pm  

Witam.Może ktoś poleci fajne miejsce na wyjazd na weekend?Mam małe wymagania.Dieta wege i możliwość zabrania psa.miejsce dowolne.Będe wdzięczna.Szukam i szukam i wyskakują mi w necie same drogie hotele SPA😍


OdpowiedzCytat
eRZet
weteran forum
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 1839
02/05/2016 7:01 pm  

No ale skąd jesteś? 😮
Niejedzenie mięsa chyba nie determinuje miejsca wyjazdu?
Czasami może być ciężko, ale wyjazd na weekend nie jest problemem.

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce


OdpowiedzCytat
Fatty
weteran forum
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 2286
02/05/2016 10:48 pm  

Gdy ja wybierałam miejsce na wakacje to najpierw wybrałam obszar, a potem poszukałam tam czegoś z wege wiktem- i było 😀

http://www.przystanekcisna.pl <- kuchnia smaczna, urozmaicona ale raczej mocno nabiałowa(weganin sie nie ucieszy) deliszys. Wyżywienie(syte) + spanie w ludowym pokoju ok 100 zł doba.

Z psem można, z tego co pamiętam psy tylko do jadalni(w piwnicach) nie mają wstępu- tylko teren nieogrodzony, więc raczej spacery smyczkowe.

Białowieska się Puszcza.


OdpowiedzCytat
Fasolla
świeżaczek
Dołączył: 8 lat  temu
Posty: 2
03/05/2016 3:11 pm  

Dziękuje za info o miejscu w Cisnej.Zapisze w pamięci.Mieszkam na Śląsku.Szukam info .poleceń innych klientów bo lubie jak ktoś coś poleci zareklamuje bo sam był i sprawdził.Wiem ze można zawsze poprosić o jarskie menu ale jak ktoś gotuje wege to chętnie sie zapoznam i posmakuje - mniam.A miejsca gdzie akceptują pieseły zawsze gwarantują fajnych gospodarzy.Pozdrawiam


OdpowiedzCytat
eRZet
weteran forum
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 1839
03/05/2016 7:23 pm  

Jak ja miałbym patrzeć, gdzie serwują wegańskie pożywienie (zamiast żywić się owocami, ziemniakami z surówką i kebabem bez mięsa i z sosem tylko ostrym), to niewiele ciekawych rzeczy bym zobaczył.
Choć oczywiście miejsca z wege-pożywieniem trzeba promować.

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce


OdpowiedzCytat
  
Praca