Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Mieszkanie, pokój/ POMOCY  

Nantosvelta
forumowy expert

Hej.
Bardzo przepraszam Cię, Adminie, za umieszczanie takiego ogłoszenia tutaj, a nie w kategorii do tego specjalnie stworzonej, ale proszę Cię o zrozumienie desperatki. Umieściłam tam moje ogłoszenie, ale powiedzmy sobie szczerze, mało kto sprawdza akie działy, a mi zależy na bardo szybkiej pomocy.
Otóż potrzebuje szybko znaleźć tanie mieszkanie albo przynajmniej pokój do wynajęcia. Aktualnie jestem w Anglii (nie bardzo wypaliło z pracą, a studia w Polsce także czekają) i w 30 lipca prawdopodobnie będę już z powrotem w Polsce.
Z wielu nieprzyjemnych powodów tuż przed wyjazdem musiałam wyprowadzić się z domu, i okazało się że powrót prawdopodobnie będzie szybciej niż się tego spodziewałam. Tak więc jestem w kropce. Nie chce narzucać się przyjaciołom, nie po to niezależna jestem. Ale każdy czasem pomocy potrzebuje, i dlatego bardzo proszę Was, kochani forumowicze o udzielenie mi takiej pomocy.
Jeżeli mielibyście jakieś informacje albo sami chcielibyście wynająć komuś mieszkanie/pokój, to proszę o przesłanie mi wiadomości na vegebanana@gmail.com
Umieściłam tą wiadomość na tym forum, bo uważam, że lepiej mieszkać u wegetarian (z wegetarianami :D)
Mam nadzieję, że o niczym nie zapomniałam.
Dziękuję z góry za wszelki przejaw chęci pomocy, pozdrawiam Was niezmiernie gorąco.
Paulina

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/07/2008 4:13 am
Lily
 Lily
Famed Member

[url] http://www.forumveg.webd.pl/topics45/3368.htm [/url] tu ktoś szuka współlokatorki, a w ogóle to proponowałabym sie po innych forach też rozejrzeć
gdzie konkretnie byś chciała mieszkać?

[url] http://www.forumveg.webd.pl/topics20/3351.htm [/url] i jeszcze jedno

[edytowane 23/7/2008 przez Lily]

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/07/2008 4:47 am
Nantosvelta
forumowy expert

Thx Lily, zrobię co mi sugerujesz.
Pozdrawiam, pa

Właśnie sprawdziłam te dwa linki. Niestety, Kraków jest trochę za daleko. Studiuję i miałabym problem z dojazdem na uczelnie ;/
Ale dzięki za pomoc, przeszukam jeszcze inne fora 🙂

[edytowane 25/7/2008 przez Nantosvelta]

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/07/2008 6:36 pm

Nantosvelto, a moze chcialabys mieszkac w akademiku w Katowicach lub Sosnowcu? w wakacje stoja puste, przyjma Cie bez problemu. Student US placi w najgorszym akademiku200 zl z lipi, sierp i wrzes, potem jest juz drozej, ale do tego czasu na pewno znalazlabys cos lepszego. Nie orientuje sie, jak placa studenci z innych uczelni. Mozesz skorzystac z pralki, zelazka, w pokoju 2 os jest mala lodowka, umywalka, a WC i prysznic w pokoju lub na korytarzu, w zaleznosci od standardu. Kuchnia zawsze na korytarzu. Moge podac Ci tel do Sosnowca, jesli chcesz?

Nie trawie obludy, dwulicowosci i falszu!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/07/2008 2:11 am
Nantosvelta
forumowy expert

Cześć Iza
Dziękuję za pomoc, jak możesz mi wysłać ten numer to wyślij mi go na komórkę. Mój numer to: 888 998 692 W piątek 1.08 wracam do Polski i będę bardzo szczęśliwa jak wyślesz mi te namiary na akademiki.
Pozdrawiam i życzę udanych wakacji i napisz na gg jak Twój licencjat 🙂

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/07/2008 3:00 am

sms poszedl z numeru 692... mam nadzieje, ze cos zalatwisz, prawie kazdy akademik ma inna kieowniczka, wiec jak z 1 nie wyjdzie, to sprobuj z dogadac sie z inna;) w akademikach mieszkaja nie tylko studenci, ale tez rozni pracownicy remontowo-budowlani, wiesz-chodzi o kase, po co pokoje maja stac puste, jak mozna na nich zarobic. Chodzi tylko o kwote jaka Ci przedstawia. Gdyby nawet udalo Ci sie zamieszkac za 200 zl, to i tak jest to duzo jak na 1 pokoj dzielony z kims (czyli razem 400 zl za niewyszukane warunki). Sprobuj wyrazic niezadowolenie z takiej kwoty, moze wytlumacz, ze 300 zl byloby dla Ciebie za duzo jak na takie warunki itp a moze przydziela Ci pokoj w kwocie dla studentow UŚu. W koncu lepsze te 200 niz nic.
Co do pracy, skonczona w maju, zostaly jeszcze male poprawki estetyczne i moze we wrzesniu bede juz po 😉 Powodzenia!!!

Nie trawie obludy, dwulicowosci i falszu!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/07/2008 7:40 pm
Nantosvelta
forumowy expert

Obraną się nie denerwuj, na pewno zdasz. Siedzisz nad nią długo, więc pewnie ją znasz.

Dzięki za numery, będę dzwonić, a od czegoś trzeba zacząć 😀 Po wynajmowaniu pokoju w Anglii już jestem psychicznie nastawiona na mieszkanie z kimś, tylko dalej mnie przeraża, że mogę mieszkać kimś kto je mięso, pali, jest rasistą, homofobem, chrapię bądź nie wiadomo jaki jest o.O

Tobie też życzę powodzenia i dziękuję za pomoc :rotfl:

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/08/2008 5:43 pm

już jestem psychicznie nastawiona na mieszkanie z kimś, tylko dalej mnie przeraża, że mogę mieszkać kimś kto je mięso, pali, jest rasistą, homofobem, chrapię bądź nie wiadomo jaki jest

na pewno przydziela Cie do dziewczyny, o to sie nie martw. Moja wspollokatorka pracowala w Pizza Hut, wiec jadla w pracy, w lodowce mial tylko maslo, jakis serek i prawie nie gotowala, palila w palarni na korytarzu, gdyz sama nie znosila przesiaknietych dymem pomieszczen i do tego byla biseksualna (raz nawet chciala zwabic mnie do swojego lozka, ale jej sie nie udalo :rotfl: Nie martw sie, bedzie git 🙂

Nie trawie obludy, dwulicowosci i falszu!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/08/2008 3:48 am
Lily
 Lily
Famed Member

(raz nawet chciala zwabic mnie do swojego lozka, ale jej sie nie udalo Nie martw sie, bedzie git

zachęcające :rotfl:

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/08/2008 3:49 am
Nantosvelta
forumowy expert

No to tak z newsów 😀
W sobotę podpisałam umowę na wynajem pokoju na Brynowie 😀 Mieszkam z "osobnikiem płci męskiej", ale wydaje się ok. Najgorsze jest przewożenie moich rzeczy ^^' Przyjaciółka, ktiora jako jedyna może pożyczyc auto od rodziców i w ogóle ma prawo jazdy ;p pojechała na wakcje. Już jednego z przyjaciół "wypożyczyłam" do pomocy 😀 (sam chyba nie wiedział na co się pisze heheh).
Chłopak, z którym mieszkam, juz zauważyłam, że ma jedną wielką wadę. Jest nadmeirnie pedantyczny 😉 Da się przeżyć 😉 Tak ogólnie to nie pije, nie pali i pilnuje, żeby takie używki nie wprowadzano mu do domu 😀 I mało je mięsa 🙂
Tak odnośnie biseksualnizmu, to nie każda biseksualistka, czy nawet lesbijka od razu każdą kobietę zaciąga do łóżka. Akurat pechowo na taką trafiłaś. Sama jestem biseksualna, i zdarzyło mi się kiedyśspać w jednym łóżku z lesbijką i inna biseksualistką i do niczego między nami nie doszło 😛 To dużo zależy od człowieka. Ważne, żebyś po prostu wyraźnie powiedziała: nie, nie jestem zainteresowana :rotfl: (tylko z doświadczenia wiem, że na dużą ilość facetów nie działa. Takim to mam ochotę porządnie przyfasolić 😡 )

Dziękuję za pomoc i pozdrawiam Was gorąco :rotfl: :rotfl: :rotfl:

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/08/2008 2:18 pm
Stanisław
weteran forum

Sama jestem biseksualna, i zdarzyło mi się kiedyś spać w jednym łóżku z lesbijką i inna biseksualistką

/
Co to znaczy ? 😮

Takim to mam ochotę porządnie przyfasolić 😡 )

/
Lepiej tak nie pisz bo fasolka sie obrazi 😀

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/08/2008 3:47 pm

Tak odnośnie biseksualnizmu, to nie każda biseksualistka, czy nawet lesbijka od razu każdą kobietę zaciąga do łóżka.

Ale ja nie napisalam, ze nie bylam zadowolona z jej zachowania 😉 troche mnie to polechtalo 😉 tzn nie jestem takim straszydlem, skoro wzbudzilam zainteresowanie ladnej opalonej blondynki 😀 jak o tym opowiedzialam chlopakowi, to sobie zartowalismy, ze musimy kiedys utworzyc trojkacik, tylko sie nie dogadalismy, bo on by chcial dodatkowa dziewczyne, a ja chlopaka 🙂 jemu sie zato chlopcy nie podobaja 😀

Nie trawie obludy, dwulicowosci i falszu!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/08/2008 11:15 pm
Stanisław
weteran forum

No tak. Najprostsza droga do zdrady i rozpadu związku 😎

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/08/2008 12:42 am
StellaArtois
weteran forum

Lepiej tak nie pisz bo fasolka sie obrazi 😀

Ano, z Fasolką lepiej nie zadzierać 😀

hahahahahahahahaha :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/08/2008 1:36 am
Nantosvelta
forumowy expert

Z tematu żeśmy zeszli, bo i tak już jest chyba nieaktualny 😮
Ja tak się fasoli nie boję, wczoraj taką na obiad jadłam :rotfl: Pyszna była 😛
Chciałaby tylko powtórzyć, Stanisławie, że śpiąc w jednym łózku z inna biseksualistką i lesbijką nie miałyśmy żadnego kontaktu między sobą 😮 (nie wiem czy brzmi to poprawnie 😀 )
Lovissa-chan: nie tyle nie mam nic przeciwko zarówno mężczyznom i kobietom, co w miłości nie odróżniam płci czy koloru skóry.
Dziwnie się czuję pisząc na ten temat jednocześnie na dwóch tematach :rotfl:

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/08/2008 11:06 pm
  
Praca