Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Koncerty  

Strona 8 / 11 Wstecz Następny
pawel747
bywalec

Dużo biorą za ten koncert w Eskulapie? Nie znam żadnego z tych zespołów, ale skoro grają mi pod samym domem, rzecz do przemyślenia :red: Ostatnio poznałem kilka fajnych kapel dzięki koncertom, można spróbować znowu.

T-Love by mnie raczej zanudziło, chociaż "11.11 pod Zamkiem" pachnie mi darmowym koncertem? Wtedy też rzecz do przemyślenia, chyba ich jeszcze nie widziałem 🙂 A może gra ktoś jeszcze, trzeba się zorientować... Z tego, co pamiętam, w minionych latach było kilka dobrych koncertów w ten dzień...

Ja już grzeję się na mój dziewiąty raz z CETI :red: Byłby niedługo dziesiąty, bo grają pod Poznaniem, ale musieli ustalić to akurat na dzień, kiedy mam już definitywnie zabukowanego Pokolgepa... 🙁

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/11/2008 11:36 pm
/ula/
bywalec

Bilety na Vavamuffin i Paprikę po 35 zł (w dniu koncertu 45), gdybyś się wybierał, daj znać:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/11/2008 11:43 pm
pawel747
bywalec

Acha, T-Love za darmo i mają grać przekrojówkę, więc dla osoby mającej stosunek do T-Love taki jak ja mam - impreza idealna :red: Choć bardziej zainteresował mnie koncert o 15:45 - zespół Margines, o którym w życiu nie słyszałem: "Grupa Margines gra rocka, bluesa i rock-and-rolla, ich muzyka utrzymana jest w klimacie lat siedemdziesiątych.". Może przejdę się na obydwa... Pomyślimy :red:

W Eskulapie 35 zł? Trochę sporo za dwie kapele, których nazwy mi nic nie mówią, a nie spodziewam się, że rzucą mnie na kolana. Ale zawsze lubię koncerty w tym klubie, fajnie się tam czuję :red: Mówisz, że warto? Poszukam na youtube.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/11/2008 11:52 pm
/ula/
bywalec

jeśli chodzi o koncerty 11.11 pod Zamkiem- ja zdążę tylko na T Love, bo wrócę do Poznania dopiero po godz.18. Vavamuffin, Paprika- warto, o ile ktoś lubi poszaleć pod sceną:) po każdym takim koncercie jestem z jednej strony padnięta (kilka godzin skakania robi swoje), z drugiej zaś naładowana pozytywną energią:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/11/2008 12:04 am
StellaArtois
weteran forum

ooo, Paprika Korps, super zespół 😀 Vavamuffin wolę na koncertach 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/11/2008 12:14 am
pawel747
bywalec

No słucham sobie, nieźle, zupełnie nie słucham na co dzień takiej Muzyki 😀 Choć ostatnio zakochałem się w czeskim zespole, przypominającym mi trochę w jakiś sposób Paprika Korps.
Skakanie... Starość nie radość... 😉 Zwykle staję w pierwszym rządku i spokojnie chłonę Muzykę, ale na takim koncercie byłoby mi głupio zająć miejsce z przodu i pewnie spokojnie pokontemplowałbym na tyłach... :red: Zobaczymy, jak tam będę stać z kasą po wypadzie do Kalisza i przed następnym koncertem...

Marginesu, chyba tylko dla zaspokojenia ewentualnej ciekawości, można posłuchać tu:
http://pl.youtube.com/watch?v=BRtcHRNTzl0
Mnie specjalnie do siebie nie przekonali, ale pomyślę... :red:

edit:
Słucham więcej Paprika Korps i z tym porównaniem do znanego mi zespołu chyba jednak nie trafiłem :red: Chociaż coś na rzeczy jest.

[edytowane 5/11/2008 przez pawel747]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/11/2008 12:21 am
/ula/
bywalec

napisałam Ci prywatną wiadomość, nie wiem, czy odebrałeś- pisałam, że ja też raczej nie pójdę.
a na t love możemy się jakoś spotkać:)

[edytowane 7/11/2008 przez /ula/]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/11/2008 10:25 pm
/ula/
bywalec

jutro Dżem w Poznaniu 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/12/2008 1:03 am

Hmm na The Chiave chodzę dość często (zespół miastowy metalcore'owy , pewnie nie znacie). Ogólnie to byłam jeszcze na A breach on heven i hopes die last. Zajebiście było. Najlepszy koncert. Miałam jechać do Łodzi na Glamour Manifesto, ale kasy akurat nie miałam.

A no i jeszcze na The Analogs chodze no i na Anti Dreda czasem 😀

[edytowane 17/4/2009 przez Admin]

Czerpię nieopisaną radość z czerpania radości z życia 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/12/2008 1:35 am
rubia
forumowy expert

Właśnie przeczytałam na onecie, że Jethro Tull zagra 1.września w Kongresowej. Najdroższe bilety poniżej 200 PLN. Odpuściłam sobie w życiu tyle fajnych koncertów, że na ten chyba się wybiorę 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/12/2008 9:19 pm
rubia
forumowy expert

O ile dobrze kojarzę, to za kilka dni Sepultura ma grać koncert w Polsce. A ja się, oczywiście, nie wybiorę. 🙁

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/02/2009 11:13 pm
xGetBoredx
bywalec

Za 9 dni grają w Mega Clubie w Katowicach. Dupa, że nawet supportu nie podali. Miałem chęć jechać, ale zrezygnowałem, wolę lepiej zainwestować kasę w dobie kryzysu 😉

wciąż raczkuję w temacie wegetarianizmu 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/02/2009 1:18 am
Loviisa-chan
stały bywalec

Właśnie wróciłam z Silver Samurai, dali czadu a na gitarach zawiesili czarne staniki od fanek xD

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/04/2009 2:13 am
Wege-mewka
bywalec

Ja byłam już dawnoo na koncercie Łez.
A w tamtym roku na Feelu i [u] przypadkowo[/u] na Akurat 😀
Hm... Był też koncert Majki Jeżowskiej, jak szalałyśmy z koleżankami.... xD Dostałyśmy nawet autografy! xD 😎
A aktualnie chciałabym iść na koncert Ewy Farny....
No i jeszcze jakichś zagranicznych oczywiście... ; ]

[edytowane 12/4/2009 przez Wege-mewka]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/04/2009 2:21 pm
BringMySoul
forumowicz

;o Łzy.? Feel.?^^'

za równy tydzień jest koncert Koniec Świata a za dwa Dżemu.^^ W Zielonej Górze.
Ktos się wybiera.? (;

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/04/2009 9:58 pm
Strona 8 / 11 Wstecz Następny
  
Praca