Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Nirvana  

Strona 2 / 3 Wstecz Następny
Stanisław
weteran forum

Fasolka, może źle się wyrazilem. Wy odbieracie inaczej ten rodzaj muzyki niż ja. Przepraszam ale dzisiaj nie mam czasu na dyskusje. Życzę Ci milego dnia. 😎

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/08/2008 1:41 pm
hipiska
weteran forum

Apropo hpisów jeszcze. Ja przede wszystkim utożsamiam się z nimi ze względu na pacyfizm, ale nie uważam żebym słuchała agresywnej muzyki 🙂
"Metalówą" nie jestem 😀

Ponoć Kurt był wege....Hmm, jestem świeżo po przeczytaniu jego biografii i jakoś tego momentu nie uchwyciłam....Jeszcze w ostatnim roku swojego życia jadł mięso, nic nie było wspomniane, że zamierzał z niego zrezygnować z takich czy innych powodów.
No, ale może autorowi biografii wydało się to po prostu mało ważne i tyle 🙂
Fakt jest taki, że tym wegetarianinem nie był długo, bo jak wyżej wspomniałam jeszcze w ostatnim roku swojego życia wcinał mięsko.
Ale i tak go uwielbiam 😀

Takie pytanie do innych fanów tej fenomenalnej osobowości.
Uważacie, że popełnił samobójstwo czy ktoś mu "pomógł"....? 😎 Ta książka, którą ja przeczytałam jednoznacznie wskazuje na samobójstwo, ale ja sama mam mieszane uczucia co do tego...... 😉

[edytowane 21/8/2008 od hipiska]

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/08/2008 5:29 pm
Krzysiek
rozmówca

Super są 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/09/2008 9:16 pm
Shani
początkujący

Hipiska, ja tam myślę, że ukochana mu "pomogła"..ale może patrze zbyt subiektywnie nie znając zbyt wielu faktów. W każdym razie prawdy się już pewnie nie dowiemy..

[edytowane 28/9/2008 przez Shani]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/09/2008 12:53 am
/ula/
bywalec

Kiedyś przeczytałam "Kto zabił Kurta Cobaina" (Max Wallace, Ian Halperin)- przytoczone w tej książce argumenty jednoznacznie wskazują na morderstwo (swego czasu bardzo się oburzałam, gdy ktoś powiedział, że Kurt sam się zabił, ludzie unikali przy mnie tego tematu:P). Nirvana to jeden z pierwszych zespołów muzyki grunge, rocka w ogóle, które słuchałam (jak to podsumował mój kumpel: "każdy zaczynał od Nirvany"), jeszcze czasem słucham... i z radością patrzę, jak mój młodszy brat słucha ich kawałków i pyta mnie o ich historię itp. 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/10/2008 6:17 pm
bzykula
początkujący

i dla Cobain i jego muzyka sąi ważni...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/10/2008 12:07 am
Frutaniva
bywalec

Nirvany ani nie kocham ani nie znosze...polecam przeczytac God Speed- taki komiks o Kurcie. naprawde dobry

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/11/2008 4:19 pm
Vequel
rozmówca

też czytałam tą książkę /ula/
Oglądałam też kiedyś dokument. Niemożliwością byłoby samobójstwo.
Ale kto go zabił (czy Courtney, czy pośrednik czy jeszcze ktoś inny) chyba nie ustalimy nigdy.

Ja zawsze wzruszam się przy jego piosenkach.
Podobno z "Nirvany się wyrasta, bo ten zespół jest dla świeżaczków" xD - tak twierdzą moi jakże 'mroczni i kultowi' znajomi.
Cały czas rozpływam się przy ich muzyce..

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/07/2009 12:56 am
hipiska
weteran forum

Wyrasta? To ja nie chcę dorosnąć 😉

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/07/2009 2:25 am
.Cherry.
rozmówca

Tak,ja też ich kocham ! 😉

Łzy są kroplami duszy.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/10/2009 9:33 pm
Mokosz13
rozmówca

A ja wolę Pearl Jam i ALice in Chains! 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/10/2009 9:58 pm
katrinko
stały bywalec

Niedawno wyciągnęłam starą płytę unplugged i całkiem dobrze się jej słucha.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/10/2009 10:22 am
.Cherry.
rozmówca

Też mam tą płytę gdzieś na półce z płytami, muszę się wreszcie ruszyć,posprzątać tam i przy okazji powspominać Nirvanę 😉

Łzy są kroplami duszy.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/11/2009 6:54 pm
tinyheart
forumowicz

Oczywiscie ze jest!!

http://vegeswiat.blogspot.com/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/12/2009 10:08 am
kingajkari
forumowicz

Ja bardzo Nirvane lubię . 😀 Tak a propos wiecie gdzie mogę kupić koszulkę z Kurtem albo z logo Nirvany we Wrocławiu ? Bo na allegro są takie zwykłe a może by gdzieś we wrocku był większy i fajniejszy wybór ? 😛

Czyż nie ma hipokryzji w tym, że upominamy dzieci gdy krzywdzą kotki czy pieski, podczas gdy sami zasiadamy do stołu, na który zabito dziesiątki stworzeń?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/06/2010 8:08 pm
Strona 2 / 3 Wstecz Następny
  
Praca