Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Nirvana  

Strona 3 / 3 Wstecz

Nie jestem ich wielką fanką, ale lubię sobie ich posłuchać.
Najbardziej lubię "Smells like teen spirit".^^

„Te no naka ni wa ai subeki hito sae mo, Hanabanashiku chitte. Te no naki ni wa ikita imi kizande mo, Munashiki hana to shiru...”

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/06/2010 10:56 pm
gosqa
forumowicz

do kingajkari- w celu zakupu koszulek, itp. przeróżnych zespołow polecam stronke www.rockmetalshop.pl

Lenistwo to sztuka tak długo nic nie robić, aż minie niebezpieczeństwo, gdzie trzeba by coś zrobić.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/11/2010 4:23 am
Nonprofit
forumowicz

Nirvana...Kiedyś ten zespół był dla mnie, że tak to nazwę, najciekawszy. Pamiętam, jak usłyszałem po raz pierwszy w telewizji na kanale muzycznym 'Smell like teen spirit'...To było to. Przez pewien okres czasu 'Rape me' i w/w piosenka to były najważniejsze piosenki dla mnie. Teraz słucham punka i rocka, ale jeśli jest jakaś przyzwoita piosenka pop, to też nie pogardzę. Oczywiście nie muzykę pop w stylu: Kocham Cię, Ty mnie nie, je je je..." bo to mnie osobiście wkurza.

Błędny rycerz

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/12/2010 5:58 pm
eRZet
weteran forum

A ja lubie "Smells like Nirvana" Yankovica :rotfl:
Polecam wszystkim milosnikom Nirvany - trzeba sobie wyjutubowac

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/12/2010 6:27 pm
Sobota66
bywalec

ja osobiścvie uważam, że Kurt został zabity...z pomocą swojej żony
może i lepiej dla niego, ale szkoda gościa

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/12/2010 10:41 pm
Strona 3 / 3 Wstecz
  
Praca