Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

coma  

jak w temacie. kto slucha 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/12/2008 12:20 pm
Sima
 Sima
stały bywalec

Bardzo lubię :love: " spadam powoli spadam........" 😛

http://www.youtube.com/watch?v=lHdLRrUocOA&feature=player_embedded

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/12/2009 8:11 pm
hipiska
weteran forum

Lubię ich, choć nie należą do czołówki moich ulubionych zespołów.

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/12/2009 10:28 pm

mi się podoba ich "Tolerancja" :

dzieli nas rzeka niewypowiedzianych marzeń i

dzieli nas rzeka zwyczajnych spraw

i nikt z nas nie wie, co się jutro może zdarzyć

i nikt z nas nie wie, co się jutro może stać...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/12/2009 11:09 pm
Kwiaanntek
początkujący

uwielbiaaam

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/04/2011 2:33 pm
eRZet
weteran forum

Da się tego słuchać, co mnie bardzo zdziwiło 😛
Znam tylko pierwsze dwie płyty, nie wiem co było dalej.

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/04/2011 3:08 am
enso
 enso
świeżaczek

Dojdź do hipertrofii- wg mnie najlepsza ich płyta, bardzo schizowa i odrealniona, albo sie ją polubi, albo nie:)
Co do teraźniejszej ich twórczości, to niestety zupełnie nie dla mnie.
Pozdrawiam

enso

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/09/2011 10:28 am
Felodrema
rozmówca

Ja tak średnio. Byłam na ich dwóch koncertach. Pierwszy (charytatywny) jak nie byli jeszcze zbyt znani, był fajny klimat, grali kawałki przede wszystkim z pierwszej płyty. Na drugim było fatalnie, kupa ludzi, robienie show na siłę. Także teraz jak leci coś starego, to ok, ale nowe niet!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/09/2011 1:05 am
eRZet
weteran forum

Tak w ogóle to tytuł: "Zaprzepaszczone siły wielkiej armii świętych znaków" jest jakiś taki pretensjonalny i kojarzy mi się z katem (jak np. "W bezkształtnej bryle uwięziony" czy "Oddech wymarłych światów") 😛

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/09/2011 1:45 pm
kaś@
świeżaczek

Całkiem niezła muzyka. Bardzo lubię [i] Osobowy, Wolę istnienia, Zero osiem wojna[/i] . Koncerty też były bardzo przyjemnymi wydarzeniami dopóki Roguc nie zaczął przesadnie gwiazdorzyć

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/09/2011 6:46 pm
vicky
początkujący

Bardzo lubie 😛 Najbardziej to mnie zauroczyla piosenka spadam. Cos w sobie ma. <33 Bardzo podoba mi tez sie Wola istnienia.
Od niedawana slucham. To przez wspolakotorke. Ona kiedys puscila pisoenke jakos Comy. No mi sie spodobala. Zaczelam sluchac.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/12/2011 1:40 am
  
Praca