Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

woodstock 2009  

Strona 1 / 5 Następny
ewelinka
forumowicz

hej Woodstockowicze 🙂 wiem że do imprezy jeszcze dużo czasu ale może już zaczniemy coś pisać.... kto planuje jechać???

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/03/2009 4:00 pm
MassMurder
bywalec

nierozumiem czy sie tak podniecasz ;p przeciez ta owsianka ostatnim czasem stala sie miejscem politycznej -rzadowej agitacji ktora nawiedzaja prostytuki z rzadu;///////

Balcerowicz wciskał kit na Przystanku Woodstock
http://cia.bzzz.net/balcerowicz_wciskal_kit_na_przystanku_woodstock

Owsiak - naiwny jak Bono?
http://cia.bzzz.net/owsiak_naiwny_jak_bono

Cenzurowany Woodstock
http://cia.bzzz.net/cenzurowany_woodstock

no i militarny przystanek WOJNA na tle pacywek to juz paranoja w sam raz miejsce dla hipisow ktorzy wszystko i wszystkich maja w dupie byle bylo glosno i piwko ...zalosne do potegi

Promocja militaryzmu i neoliberalizmu na "Przystanku Woodstock"
http://cia.bzzz.net/promocja_militaryzmu_na_przystanku_woodstock

Hej, punki, a może chcecie wstąpić do wojska?
http://cia.bzzz.net/hej_punki_a_moze_chcecie_wstapic_do_wojska

itak dalej i tyak dalej...
wiec bawcie sie dobrze naiwniacy........

made in CYRK ZALEWSKI http://www.youtube.com/watch?v=7LIcLdYv8rg

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/03/2009 6:27 pm
StellaArtois
weteran forum

Ej, sory, ale na woodstock nie jeździ się po to, żeby słuchać polityków, tylko po to, żeby dobrze się bawić z ulubionymi ludźmi. Jest to miłą odskocznią od codziennych obowiązków, rutyny i pracy. Polityki mam po dziurki w nosie, zajmuje ona jedno z pierwszych miejsc wśród rzeczy, którymi na co dzień się zajmuję i naprawdę mam w nosie to, że jakiś polityk przyjechał na woodstok-jestem świadoma tego, że tak mu kazali jego specjaliści od wizerunku.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/03/2009 9:35 pm
tru
 tru
stały bywalec

Zacny portal jakim jest CIA jak czasem coś napisze to człowiekowi kapcie spadają. Porada: nie przyjmować teksów od czerwonych oraz od zbuntowanych 16 latek emo, a będzie dobrze. 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/04/2009 12:35 am
czapla_666
bywalec

Ja sie wybieram ,ja:D Moj drugi Wood:) I faktycznie, jezdze tam by dobrze sie bawic, nie zwracam uwagi na jakichs slawnych... politykow na przyklad:)

Usmiechaj sie, kiedy tylko mozesz. To najlepsze lekarstwo na wszystko:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/04/2009 1:41 am
MassMurder
bywalec

problem w ty ze ktos ich tam zaprasza i promuje itd
tru rozumiem ze piszesz na swoim przykladzie 16latka , zreszta ty widzisz ich wszedzie..
moze jakies zboczenie zawodowe, rozumiem ze sam nalezysz do tej emo choloty ktora wszyssko i wszystkich ma gdzies byle by sie zabawic..coz pokojowa przystanek z promocja militaryzmu- ZENADA jak wiekszsc polskiej mlodziezy jesli uwazacie ze wszystko jest ok to wasza sprawa pomieszanie z poplataniem. a o pewnych rzeczach kapitalistyczne media NIE mowia a cenzora nadal ma sie dobrze

kapitalizm to nie jest demokracja
wczoraj w londynie policja zabila demonstranta ale o tym w wiadomosciach sie nie dowiesz

made in CYRK ZALEWSKI http://www.youtube.com/watch?v=7LIcLdYv8rg

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/04/2009 8:13 pm
tru
 tru
stały bywalec

Oczywiście że zapraszają ich tam żydokomuniści, ale nie dane nam zostało poznać wszystkie objawione tajemnice które posiadasz 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/04/2009 10:02 pm
an
 an
bywalec

wczoraj w londynie policja zabila demonstranta ale o tym w wiadomosciach sie nie dowiesz

Skád o tym wiesz? A wiesz kto to byl? Mozesz napisac wiecej (moze byc nowy temat [ewentualnie na veg, jest tam oo G20 , moze byc tam])

Edit:
Wlasnie przeczytalam w theLondonPaper ze zginál wloski anarchista , nie wiem vczy to miales na mysli ale pisza o tym razem z innymi infami o G20

[edytowane 2/4/2009 przez an]

ania

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/04/2009 12:30 am
StellaArtois
weteran forum

tru rozumiem ze piszesz na swoim przykladzie 16latka

Może cię to zdziwi, ale tru nie ma 16 lat, jednak nie mamy ci za złe tego jakże niskiego chwytu erystycznego-argumentu ad personam, tak charakterystycznego dla osób, którym inne argumenty się wyczerpały.

rozumiem ze sam nalezysz do tej emo choloty ktora wszyssko i wszystkich ma gdzies byle by sie zabawic..

Hm...Emocore to taki rodzaj muzyki...Czy muzyka może być hołotą?

ZENADA jak wiekszsc polskiej mlodziezy jesli uwazacie ze wszystko jest ok to wasza sprawa pomieszanie z poplataniem. a o pewnych rzeczach kapitalistyczne media NIE mowia a cenzora nadal ma sie dobrze

Możesz jakoś przetłumaczyć ten bełkot na język polski, bo nie rozumiem...Jeśli jednak pijesz do mojej osoby to kto jak kto, ale ja jestem jak najbardziej zainteresowana problematyką społeczną i polityczną z racji mojego przyszłego zawodu.

Woodstock - eeeee wolałabym jechać na Hardcore Festival do Santiago de Chile i tam moshować przy rytmach vegan straight edgowych zespołów większości z Ameryki Południowej. Achhhhh zajebi*te marzenia!

Super, że nas poinformowałaś 😉

[edytowane 2/4/2009 od fasolencja]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/04/2009 12:52 am
BringMySoul
forumowicz

Podpisuję się obydwiema rękami pod tym co napisała fasolencja.

Ja też na woodstock się wybieram.^^
I bynajmniej nie po to żeby polityków słuchać. 😛
Ja już odliczam...^^
www.uctok.com ;D

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/04/2009 1:01 am
tru
 tru
stały bywalec

Również popieram. Jeśli chodzi o wiek to mam 2 x 16 i z tej peryspektywy moge powiedziec jedno - żałuję wielu rzeczy.
Żałuję że nie byłem nigdy na "prawdziwym" Jarocinie. A to nie miałem czasu, pieniędzy, częci, "bo pojade za rok".
To jest uczucie takie jak któregoś dnia wywalić wszystkie czarne płyty Pink Floydów, Dżemu i Niemena, bo to niemodne starocie, a 10 lat później się chlastać że się to zrobiło. Zresztą Niemena nigdy nie widziałem na zywo i już nie zobaczę, a przeciez mogłem...
Zastanawiam się co czują osoby które przechodziły w swoich czasach beznamiętnie obok Hendrixa ... ciekawe jak to jest powiedzieć "chlałem kiedyś z Morrisionem"... Swoją drogą poznałem kiedyś faceta który walczył obok Che, mniejsza o to czy poglądy polityczne mają właściwe... ale ten zapach legendy...

Słowem - są takie rzeczy które bezpowrotnie mijają. Chyba nie doceniamy Woodstocku, tego co mamy. Pewnie że pełno jest chołoty, czy psitek które komórkami robia sobie tam "słitasne focie" i pokazują na naszej-klasie jakie są szalone, politycy, wojsko, sodomici i technowcy, ale co z tego ? tacy sa po prostu ludzie, jesli nie potraficie się odnaleźć sami dla siebie to zwyczajnie nie macie charakteru...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/04/2009 1:45 am
ewelinka
forumowicz

nie no nie moge.... założyłam lajtowy temacik a tu takie teksty.... no ja tez oczywiście jadę się tam pobawić, posłuchać i poznać ciekawych ludzi a Tu się niektórzy czepiają... jak nie pasuje komuś to przecież nie trzeba słuchać polityków jeśli któryś tam się wypowie... woodstock to przecież niesamowita i pozytywna impreza 🙂 a jak ktoś nie był to niech pojedzie się przekonać - serdecznie zapraszam 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/04/2009 3:57 pm
BringMySoul
forumowicz

Ale Ewelinko... tru ma rację.
Wprawdzie ja mam dopiero 18 lat ale wydaje mi się że wiem o co mu chodzi. Młoda będę tylko raz. I to krótko.
(Nie tru, to absolutnie nie miało oznaczać, że Ty nie jesteś młody. (; )
Ale z Tobą też się zgodzę, bo ja również jadę tam się pobawić i poczuć ten klimat.^^ Jestem apolityczna więc polityków na pewno słuchać nie będę. [;

[Ależ ja ZGODNA... [; ^^']

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/04/2009 9:47 pm
MassMurder
bywalec

BringMySoul napisal\\a jestem apolityczna więc polityków na pewno słuchać nie będę. [;

wiec nic bardziej mylnego , wszystko jest polityka od zakupow az po calkowita biernosc.. wybaczale apolitycznosc nie istnieje , wszyscy jestesmy w nia uwiklani i to bardziej niz myslisz..

made in CYRK ZALEWSKI http://www.youtube.com/watch?v=7LIcLdYv8rg

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/04/2009 2:40 am
ewelinka
forumowicz

nie no wiecie mnie też na zeszłym woodstocku dobił tekst Owsiaka jak zaczął mówić jakie wojsko jest ważne 🙁 ale z tego jednego powodu nie mam zamiaru przestać tam jeździć... gdyby się zawsze zwracało na wszystko uwagę to nigdzie chyba nie moglibyśmy jeździć - mam nadzieje że rozumiecie o co mi chodzi.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/04/2009 4:46 pm
Strona 1 / 5 Następny
  
Praca