Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Wegetarianka prosi o wsparcie w konkursie  

nyckelpiga
świeżaczek

Witajcie!

Jestem wege od 7 lat. Obecnie mieszkam w Anglii, ale bardzo tęsknię do Polski i chcę wrócić jak najszybciej. Mam trochę długów 😮 Biorę udział w konkursie dla emigrantów mieszkających w Wielkiej Brytanii. Można wygrać sporo kasy, co pozwoliłoby mi na szybki powrót do domu. Ponieważ jestem jedyną wegetarianką w tym konkursie, pomyślalam, że może zechcielibyście mi pomóc i na mnie zagłosować...
Proszę, posłuchajcie mojej piosenki i zagłosujcie, jeżeli Wam się spodoba. Oto link: http://emigranci.nstake.pl/video/show/id/79 Głosować można codziennie do 2ego listopada. A może ktoś z Waszych znajomych również byłby chętny posłuchać i zagłosować? Z góry bardzo dziękuję za każde pojedyncze kliknięcie... 🙂

Serdecznie Was pozdrawiam!
Joasia

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/10/2009 7:34 pm
Vequel
rozmówca

Pozdrawiam 😉 Życzę wygranej

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/10/2009 11:53 pm

poszło,
nie wiem czemu ale kojarzy mi się z jakąś pieśnią ukraińską 😉

RÓB SOBIE TEMPEH

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/10/2009 12:31 am
Jyoti
rozmówca

Witajcie WEGE Przyjaciele 🙂

mam ogromną prośbę do tych z Was, którzy mają profil na Facebooku
Otóż, bardzo PROSZĘ o Wasze wsparcie i zagłosowanie na moje VEGE zdjęcie, które niestety w konkursie nie ma żadnego poparcia :((
Będę bardzo wdzięczna za Wasze zaangażowanie.
Gdybym wygrała w tym konkursie to chciałabym przygotować specjalną sesję fotograficzną promującą wegetarianizm.

(aby zagłosować: najpierw trzeba like album, a potem like zdjęcie ....)

Dziękuję !!!

[edytowane 25/1/2011 przez Jyoti]

All living beings are my self

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/01/2011 7:19 pm
Nela89
bywalec

Jaki jest związek z weganizmem/wegetarianizmem tego zdjęcia, poza napisem?

Pochwała jest pożyteczniejsza od kary. Plaut

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/01/2011 7:50 pm
Jyoti
rozmówca

Zdjęcie było robione rok temu, spontanicznie w czasie spaceru z psem nad Wisłą.
Natomiast w konkursie mogą brać udział zdjęcia, które mają być naturalne, a to zdjęcie jest dla mnie szczególne.
Jeżeli zdjęcie zdobędzie największą ilość sympatyków, to wtedy będziemy mogli wspólnie wszyscy na forum ustalać kontekst sesji promującej wegetariański styl życia. 🙂

All living beings are my self

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/01/2011 1:02 am
Admin
stały bywalec

aby zagłosować: najpierw trzeba like album, a potem like zdjęcie ....

Jyoti, aby w ogóle móc zagłosować, w pierwszej kolejności należy "polubić" stronę 7sensesphoto.com na FB.
Dopiero wtedy pokazuje się ikonka "like" przy zdjęciach.

Wege Studio

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/01/2011 11:58 am
Jyoti
rozmówca

Dziękuję serdecznie Adminie za odpowiedź.

Wiem o tym, że najpierw trzeba polubić profil organizatora, a potem dopiero pod zdjęciem pojawia się możliwość kliknięcia "like".

Natomiast nie widzę przeszkód, aby po zagłosowaniu na moje zdjęcie, ponownie uczynić profil organizatora (7senses) "unlike". To zajmuje tylko chwilkę.

Ja i tak już sobie odpuściłam. Zdjęcie nie wzbudza większej sympatii. A szkoda, bo naprawdę byłaby świetna okazja do wykorzystania tego konkursu na akcję wegetarianizmu ....

Natomiast jeżeli jest jakaś dziewczyna, która miałaby chęć i uważa, że ma większe szanse, to tym bardziej zapraszam do uczestniczenia w tym konkursie.

[edytowane 20/1/2011 przez Jyoti]

[edytowane 20/1/2011 przez Jyoti]

All living beings are my self

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/01/2011 1:22 am
  
Praca