Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

[Zamknięte] Nasze muzyczne upodobania;)  

Strona 3 / 6 Wstecz Następny
EvilOne
stały bywalec

Dzieki, pomysle nad tymi czeczenskimi piesniami.

hide and seek

Opublikowany : 10/08/2006 4:59 pm
Edisia
forumowicz

a ja wlasciwie slucham wszystkiego ale takie moje ulubione piosenki / wokalisci to: Linkin Park, Green Day, Metallica, System Of A Down, Red Hot chilli Peppers, Evanescence, Simple Plan, Rammstein, Kelly Clarkson.. Rozne 🙂 A techno, disco lubie sobie czasem posluchac ale to naprawde rzadko.. 🙂 Ale i tak najbardziej lubie ballady Metalliki 🙂 A, i jeszcze Nirvana moze byc 🙂

]:>

Opublikowany : 10/08/2006 6:12 pm
dolorez
rozmówca

Na stronie Bieszczady Wolf Project ( http://wilki.bieszczady.pl/) znalazłam link do norweskiej kapeli Biosphere. Tutaj można posłuchac niektórych kawałków: http://www.biosphere.no/mp3.html
Może akurat kogos z Was ta muzyka zainspiruje.
Mnie osobiście do posłuchania tej muzy zainspirował WILK, którego spotkałam na swojej scieżce w Bieszczadzkim lesie. TO było jedno z najbardziej niezwykłych doświadczeń w moim życiu - piekne i straszne zarazem. Stał na wprost mnie w odległości około 100 metrów, na torach kolejowych, którymi akurat szłam w stronę pewnego schroniska na granicy polsko słowackiej.
Ta historia nie skończyła się jednak jak w bajce o czerwonym kapturku;)

A co do Biosphere to ich muzykę wykorzystano w powyższym Projekcie.
Moim zdaniem ma coś w sobie, chociaż i tak najbardziej kocham ciszę i dzwięki tworzone przez samą NATURĘ<<<

[edytowane 10/8/2006 od dolorez]

Opublikowany : 10/08/2006 10:15 pm
IZQ
 IZQ
forumowicz

Red Hot Chilli Peppers rządzą 🙂
😉
no i oczywiscie Omega,Oasis,Led Zeppelin i każdy rock'owy kawałek 😀

Opublikowany : 10/08/2006 11:15 pm

kojarze je krusto 🙂 (kojarz(ż)e pisze się razem czy osobno?) te pieśni oczywiście

Opublikowany : 10/08/2006 11:39 pm

przepraszm tam wyżej miało być tak; kojarze się pisze "rz" czy "ż"?:) 🙂

Opublikowany : 10/08/2006 11:42 pm

ale mi się plącze ho ho !!! to chyba od tej farby....którą malowałem dziś płot:)

Opublikowany : 10/08/2006 11:46 pm
Nantosvelta
forumowy expert

A moze mi ktos polecic jakas myze, w której kobeta(y) wysoko spiewaja?
I mam pytanie: jest ktos moze ze Śląska, kto gra na klawiszach i z chęcią podejmie się gry na urodzinach mojego znajomego w lutym?? :hiya:

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

Opublikowany : 12/08/2006 6:41 am
EvilOne
stały bywalec

a jaka muzyka ma być na tych klawiszach wykonywana??
liv kristine nawet sie zdarza wysoko zaśpiewać, ale w poszukiwaniu wysokich dzwiekow to chyba do opery najlepiej podążyc:)

hide and seek

Opublikowany : 13/08/2006 7:18 pm
heidi
bywalec

" wysoko śpiewała" Tarja w Nightwishu, więc polecam ich albumy ;] rodzaj- metal, często porównywany do gotyku.

Zresztą, ekhem, NW to jeden z moich ulubionych zespołów ^^

[edytowane 13/8/2006 od heidi]

Opublikowany : 13/08/2006 9:52 pm
kadra
bywalec

Mi Naightwish kojarzy się z... [url] http://youtube.com/watch?v=gg5_mlQOsUQ [/url] 😀

Żeby nie było, podoba mi się Nightwish.

A lubi tu ktoś Beatlesów?

Opublikowany : 14/08/2006 1:06 am
EvilOne
stały bywalec

poskładałam sie.
HAMSTER!! A DENTIST!!!
:D:D:D

hide and seek

Opublikowany : 14/08/2006 2:20 am
ivi
 ivi
rozmówca

Kult, Hunter, ostatnio Tilt, TSA (jestem tuż po Hunter Fest, więc TSA utwierdził mnie w przekonaniu, że jest wielki!!) czyli generalnie jednak polska muzyka głównie. Ale nie tylko oczywiście 🙂

Opublikowany : 14/08/2006 2:33 am
Nantosvelta
forumowy expert

EvilOne, jeżeli chodzi o myzykę na urodziny to głównie piosenki Kamelotu i Cranberies i kilka innego typu. Co dokładnie może się jutro dowiem, mamy spotkanie organizacyjne.
Liv Kristine już szukam, dzięki.
A jeżeli chodzi o Nightwisha to uwielbiam zespół za piosenki, głównie muzykę. Wokal Tarji mi się wybitnie nie podoba, zawsze ją zagłuszam własnym wokalem. I cieszę się, że odeszła z zespołu, mógłby jeszcze ten śpiewający facet, zatrudnili by kogoś kto umie śpiewać i byłabym szczęśliwa 😛 :hiya:
Właśnie obejrzałam Wishmaster (albo fishmaster, jak kto woli). Po 2,5 minuty czekałam na koniec, za bardzo monotonny teledysk jak dla mnie. Nie dziwię się, że wolę mp3 i tekst do tego.
Autor za to fajnie uchwycił fonie. Gra słowna może być świetną zabawą... 😛

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

Opublikowany : 14/08/2006 3:08 am
heidi
bywalec

Da na na na na na xD Dobre, wcześniej nie widziałam tego teledysku xD
Jednak wole normalną mp3 ;- )

Hamster, a dentist! xD

Opublikowany : 14/08/2006 11:37 am
Strona 3 / 6 Wstecz Następny
  
Praca