Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

[Zamknięte] Nasze muzyczne upodobania;)  

Strona 4 / 6 Wstecz Następny
Nantosvelta
forumowy expert

EvilOne, słyszałam już jedną piosenkę Liv Kristine "Fake a smile".
Laska może nie śpiewa zbyt wysoko i nie piszczy, ale ma moją sympatię. Barwę ma ładną i czystą i ma przepiękne oczka!! :angel: :heartpump:
Muszę ściągnąć jej więcej piosenek...

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

Opublikowany : 14/08/2006 11:11 pm
Koniara
stały bywalec

klasyka, metal, rock... no i troche punk 😉 a dokładniej no to KoRn (najbardziej) Slipknot, Avril Lavigne, Gosie ANdrzejewicz tez lubiem;] i ... aż wstyd sie przyznać: Tokio Hotel... A z innych no to poszczególne piosenki. 😉 A ni lubie US5, B27, Mandaryny, Dody...

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?

Opublikowany : 14/08/2006 11:40 pm
heidi
bywalec

Wstyd? Jaki wstyd xD Mi się tam TH podobają, o ! Komercyjni może i są, ale piosenki mi się spodobały.

Ta, teraz sobie o mnie pomyślą [i] taki metal a gniotów słucha [/i] xD Cóż, lubie i taką muzyke, o gustach się nie dyskutuje ;]

Opublikowany : 15/08/2006 1:24 am
EvilOne
stały bywalec

Nantosvelta, zapomniałam zaznaczyć ze Liv Kristine to przede wszystkim w kapelach sie udziela, np.
http://www.youtube.com/results?search_query=nymphetamine&search=Search

tutaj jak pieknie sie w Cradle of Filth udziela:D
ale ogolnie rzecz biorąc to najlepiej ją słuchać w Leaves Eyes.
http://leaveseyes.com/
można teledyski pościągać:D:D:D

hide and seek

Opublikowany : 16/08/2006 10:18 pm
Koniara
stały bywalec

heidi, ze mną też tak jest, na czarno sie ubieram, chodze w pieszczochach (oczewiście ekologicznych 😉 ) A słucham TeHa... xD

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?

Opublikowany : 16/08/2006 11:04 pm
heidi
bywalec

Dokładnie. Może i nie ubieram się zawsze na czarno bo ostatnio spodobały mi się czerwone bluzki i trampki w tym samym kolorze ;], ale słucham cięższej muzyki i naprawdę, zdziwiłam się, że TH mi się podoba. No ale cóż. Ja ich lubię i na pewno nikt tego nie zmieni.

Ach, Cradle o Filth... *__*

Zresztą, ubiór się nie liczy tylko muzyka. No ale w sumie w dresiku na ulice nie wypale xD

[edytowane 16/8/2006 od heidi]

Opublikowany : 16/08/2006 11:56 pm
Koniara
stały bywalec

xD To ja najpierw zaczełam słuchać TH, spodobało mi sie, i z ciekawości co to metal (bo wtedy jeszcze nie słuchałam) pozsłuchałam KoRn'a i spodobało mi się... Ale już takiego czegos jak AC/DC nie przepadam ;P
A tak ogółem to zielony też jest fajny ;P xD Pozdro

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?

Opublikowany : 17/08/2006 12:18 am
Nantosvelta
forumowy expert

Och, EvilOne, ty nawet nie wiesz jak bardzo Cię kocham 😀 😀 😛

Właśnie ściągam mp3 z tamtej stronki. Ja tą laskę ubóstwiam!!! :heartpump: 😀

Btw. kredki mam na twradzielu od 3 miesięcy i nie miałam kiedy ich przesłuchać. Już wiem co teraz będę robić. Ludzie zaszlachtują mnie za niećwiczenie utworów, które muszę nauczyć się, ale trudno... Można robiś wiele rzeczy naraz 😛

Jak masz jeszcze coś ciekawego do zaproponowania, to wal. Metalu kiedyś słuchałam, i daleg go potrafię słuchać, więc nie krępuj się... 😛

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

Opublikowany : 18/08/2006 9:47 pm
SweetPoison
forumowicz

Moje upodobania muzyczne są z założenia dziwne. Tzn. słucham metalu (black, heavy, industrial, gothic), gotyku, rocka, punku i grunge. Czyli ogólnie rzecz biorąc jestem mieszanką najlepszych moim zdaniem subkultur na świecie, a wyglądam raz na taką, raz na inną (zależy w którą stronę mnie aktualnie bardziej ciągnie).

Opublikowany : 19/08/2006 4:22 am
EvilOne
stały bywalec

Nantosvelta, też Cie kocham!!! :D:D:D

hide and seek

Opublikowany : 22/08/2006 6:45 pm
kadra
bywalec

Na kompie mam od club i house do death metalu więc dosyć szeroko sięgam. Lubie poznawać nową muzykę, zgadywać od czego pochodzi itp.
Moja miłość utkwiła ostatnio w psychodelicznym rocku, ale musze przyznać, że nic mnie tak nie porusza jak dobry grandż 😉
Co do tych Beatlesów... rozumiem. To nie jest popularna w dzisiajszych czasach muzyka, ale oni tyle nagrali, że jest w czym wybierać 😉

Opublikowany : 22/08/2006 7:19 pm
SoulFly
bywalec

xD To ja najpierw zaczełam słuchać TH, spodobało mi sie, i z ciekawości co to metal (bo wtedy jeszcze nie słuchałam) pozsłuchałam KoRn'a i spodobało mi się... Ale już takiego czegos jak AC/DC nie przepadam ;P
A tak ogółem to zielony też jest fajny ;P xD Pozdro

hmm lubisz rocka a nie przepadasz za AC/DC? hmm...

Opublikowany : 22/08/2006 11:42 pm

Moje muzyczne upodobania są następujące 🙂 Słucham rocku, metalu i gothicu oraz pomniejszej ilości innych gatunków typu soul(kocham Marvina Gaye'a). Jeżeli miałabym wymienić moje ulubione zespoły, byłyby to:
Scorpions, Dire Straits, Pink Floyd, Marilyn Manson, HIM, The 69 Eyes, Sigur Rós, Cradle of Filth, The Doors, fińska muzyka folkowa i różne zespoły preferujące "hinduskie" rytmy.

On a steady diet of soda pop and Ritalin.

Opublikowany : 23/08/2006 2:10 pm
Owo
 Owo
bywalec

Mój gust muzyczny jest też dość dziwny, ale dziwny w swój dziwny sposób 😛 Lubię muzykę filmową, klasyczną i soundtracki, reggae, alternative, hip hop też czasami... A moi ulubieni wykonawcy? Gorillaz - na pierwszym miejscu 😛 później Black Eyed Peas, System Of A Down, Red Hot Chili Peppers, Robbie Williams też czasami... 😛 Mój gust muzyczny zależy od dnia i nastroju 😛 Aha, i jak mogłam zapomnieć - jednym z moich ulubionych wykonawców jest mój kot, a jego utwór pt. "Rozanielone Mruczenie" podoba mi się niesłychanie... ale nigdzie nie można go ściągnąć... 😛 (tak nawiasem mówiąc, mój kot ma swoją stronkę, jak chcecie to możecie zobaczyć - www.psotka27.pupile.com).
Lubię też sama od czasu do czasu śpiewać i grać na fortepianie... ale tylko wtedy, kiedy nikt mnie nie słyszy 🙂

[url]www.cleopata.deviantart.com[/url]

Opublikowany : 23/08/2006 2:27 pm
JankeS
bywalec

Ja rowniez mam dosc dziwne upodobania...
Od kiedy pamietam, podobalo mi sie Myslovitz,jestem ich fanem, choc po ostatnich plytach-mniej(ale nadal:D), ostatnio do mojej playlisty dolaczyl Grzegorz Turnau i Akurat, lubie tez Strachy na Lachy i Happysad. Ale nie zebym lubil tylko polska muzyke - ogolnie wszystko jest dla mnie warte chwili uwagi, a gdy sie sodoba, slucham sobie dluzej 🙂

Opublikowany : 23/08/2006 10:29 pm
Strona 4 / 6 Wstecz Następny
  
Praca