Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

[Zamknięte] Nasze muzyczne upodobania;)  

Strona 6 / 6 Wstecz
siwcia
stały bywalec

Upodobania muzyczne? Hmmmm jest ich trochę;) Uwielbiam hardcore, crust, folk punk, reagge, punkrock, szaleję też za TOOLem i Perfect Circle;)

Opublikowany : 30/10/2006 11:46 am
majunta
początkujący

Moje upodobania muzyczne to według niektórych ,,mieszanka wybuchowa". Ja w nich nic dziwnego nie widzę. Jestem zakochana w Nightwish'u, poza tym slucham jeszcze zespołów takich jak Lacrimosa, Lacuna Coil, HIM, Within Temptation i sporadycznie Nirvany. W muzyce Nightwish i Within Temptation jest według mnie coś magicznego, niesamowitego...
Jestem w stanie wytrzymać wszystko oprócz czegoś typu Sugarbabes, The Pussycat Dols itp. Czyli ogólnie tego co jest modne wśród dziewczyn w moim wieku:)

Opublikowany : 30/10/2006 9:42 pm
waszakicia
stały bywalec

Mój repertuar hmmm...:
Metallica, Good Charlotte, System of a down, Black Sabbath
Rammstein, PopCore, KoRn, Nirvana, Nightwish
Green Day, P.O.D., Dżem...jak widać jestem bardzo różnorodna 😉

Opublikowany : 30/10/2006 10:11 pm
Anchesenamon
rozmówca

ostatnio zakochałam się w piosence i teledysku pussycat w którym śpiewa "Mówię Ci poluzuj moje guziki kochanie" 😉 a tytuł to "buttons" słucham ją już 3 dni nie zmieniając na inna 😉

lubię pop i klasykę 🙂

aaaa i niesamowicie zakochałam się z Marylin Monroe 😉 ona nigdy mi się nie znudzi.

Anchesenamon

Opublikowany : 31/10/2006 8:11 pm
kamma
stały bywalec

jazz klasyczny, acid jazz, stary dobry rock (sprzed 30 lat:), punk, ska, ambitny pop, klasyka (Beethoven przede wszystkim)

podskoczyć i nie trafić w ziemię

Opublikowany : 31/10/2006 11:36 pm
Strona 6 / 6 Wstecz
  
Praca