Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

zawody wegetarian  

Strona 1 / 9 Następny
  RSS

kazamuko
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 630
24/07/2006 6:01 pm  

Wrzucam temat, który zaczęłam już na innym forum, ale myślę, że jest ciekawy...Uświadomiłam sobie niedawno, że skoro jest nas ileś tam tysięcy w tym kraju, to reprezentujemy niezły przekrój zawodów i to jest fajne. Ludzie z zewnątrz byliby w szoku wiedząc, że są wśród nas lekarze, prawnicy, i cała masa innych zawodów...Ludzie nie mają tej świadomości, też jej do niedawna nie miałam. Moje ostatnie kłopoty dopiero to ujawniły.
Ja jestem z wykształcenia politologiem, ale szkolę psy i piszę książkę o łagodnych metodach nauki, oraz jeszcze jedną ale to już z innej beczki.

http://www.wegestudio.pl/Na_krawedzi_marzen-98.html


OdpowiedzCytat
Krusto
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 323
24/07/2006 9:10 pm  

No to ja pociągne to dalej... 😀
Z zawodu ślusarz a pracuje w Domu Pomocy Społecznej 🙂


OdpowiedzCytat
daffnia
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 353
24/07/2006 9:21 pm  

jestem pracownikiem socjalnym i socjologiem 🙂
obecnie pomagam mojemu partnerowi prowadzić firmę zajmujacą się konserwacją zabytków, renowacją zabytkowych przedmiotów, wyrobem sztukaterii, elementów dekoracyjnych i w ogóle różnymi artystycznymi sprawami 🙂

Najlepsze Rzeczy W Życiu Są Za Darmo 🙂


OdpowiedzCytat
Katikot
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 57
24/07/2006 10:17 pm  

Z wykształcenia hungarystka, z zawodu lektorka angielskiego i niemieckiego.


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
24/07/2006 11:09 pm  

Ja z wykształcenia jestem prawie psychologiem, a zajmuję się korektą tekstów.

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
Dolot
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 41
24/07/2006 11:55 pm  

Ja mam nadzieje zacząć studia- juz niedługo bo na przełomie lipca i sierpnia okarze sie co bede studiować - trzymajcie kciuki;)


OdpowiedzCytat
Weronika
bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 194
25/07/2006 12:38 am  

obecnie młodszy referent w urzędzie, a od pażdziernika studia na filozofii lub studium masażu:):)

z dokładnością atomowej sekundy globalnej, wyruszyliśmy ratować świat, podejmując się niewykonalnej sprawy


OdpowiedzCytat
Asia
 Asia
bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 429
25/07/2006 2:35 am  

Hmm ...no ja jeszcze nie mam zawodu ,jestem dopiero w liceum ,ale jak dobrze pójdzie to chciałabym iść na weterynarię:)


OdpowiedzCytat
marcelinka
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 105
25/07/2006 2:39 am  

a ja sie ucze pilnie 😉
we wrzesniu dopiero liceum zaczynam, ale za to moje wymarzone, z oddzialami integracyjnymi, profil psychologiczny, wiec w przyszlosci mam nadzieje psycholozka a moim marzeniem jest prowadzenie hipoterapii i praca z niepelnosprawnymi dziecmi 🙂


OdpowiedzCytat
heidi
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 110
25/07/2006 3:45 am  

Jak narazie jestem pilną uczennicą gimnazjum ^^ Moim marzeniem jest anglistyka.
Kocham języki obce.


OdpowiedzCytat
SoulSista
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 128
25/07/2006 10:52 am  

Zawód wyuczony, hotelarz, a zawód wykonywany - florystka. W sumie praca twórcza i w pięknym otoczeniu, ale czasem bywa ciężko, no chyba, że ktos lubi pracowac po 12, 16 h, ale ja nie ;]


OdpowiedzCytat
Ajlon
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 68
25/07/2006 12:16 pm  

Ja jeszcze studiuje, od pazdziernika trzeci rok (ochrona srododwiska), ale nie wiem jeszcze co chcialabym robic w przyszlosci i jak to sie ulozy wszystko. Najchetniej stworzylabym jakis wlasny interesik 🙂 tylko jaki? 😀 a w tej chwili poznaje zycie urzednicze - mam praktyki w urzedzie miejskim 😀

Tak, tak cicho...a ty się boisz...


OdpowiedzCytat
JAGA
 JAGA
forumowy expert
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 1385
25/07/2006 2:14 pm  

hm...ja podobnie jak Dolot czekam na rostrzygnięcie mojego losu...ale najprawdopodobnie będzie to pedagogika resocjalizacyjna...
Chciałabym aby moja praca była związana z ludżmi...


OdpowiedzCytat
ana:)
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 187
25/07/2006 2:14 pm  

A ja od wrzesnia zaczynam pilna nauke do matury 😛 a potem to chyba farmacja albo......mam jeszcze troche czasu na zastanowienie 😀


OdpowiedzCytat
norka
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 51
25/07/2006 9:39 pm  

hmmmmmmmmmm....
ja jeszcze sie ucze w gimnazjum,ale na stidia bede sie wybierac na ochrone srodowiska...


OdpowiedzCytat
Strona 1 / 9 Następny
  
Praca