Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

zawody wegetarian  

Strona 6 / 9 Wstecz Następny
  RSS

waszakicia
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 606
03/09/2007 4:12 pm  

Już się wpisywałam kiedyś ale może tym razem napiszę coś więcej.
Uczę się w Technikum Informatycznym, mam nadzieje zostać informatykiem (dokładnie to grafikiem komputerowym) tak jak tru 😉
Na razie to potknęła mi się nóżka i muszę pisać poprawkę z matmy, mam nadzieje że się uda i nie będę usiała powtarzać roku. Po zdaniu egzaminu na technika informatyka chciałabym studiować ale na pewno nie informatykę, jeśli już to marzy mi się anglistyka. Pożyjemy zobaczymy.

Zeby byc grafikiem komputerowym nie musisz konczyc takich studiow. Mialem w czasach Technikum takiego kolege ktorego to bawilo. Na studiach wytrzymal I rok w Polsko Japonskiej Wyzszej Szkole Nauk Komputerowych i zrezygnowal bo wolal w pracy robic TYLKO to co lubil a na studiach wymagali roznych "glupot", zreszta jak wszedzie. Ze mna pracuje wielu ludzi tez kobiety ktorzy maja inne studia nie zwiazane z branza. Mnie studia nauczyly wielkie G. wszystko co dzis robie nauczylem sie sam i dzis wiem ze poza swietna zabawa, zwiedzaniem swiata na niewiele sie zdaly. Wiem ze nie zawsze tak jest, ale jest wiele zawodow gdzie studia kierunkowe nie sa potrzebne i wazniejsze jest to by lubic to co sie robi. Wszystkiego mozna sie nauczyc a jak sie to lubi to laczy sie przyjemne z porzytecznym to efekty sa piorunujace 🙂 Najwiekszy w tym ambaras zeby wiedziec czego sie chce 😉 wiec ide sie pouczyc :)))

Uwielbiam j. angielski 🙂


OdpowiedzCytat
Wercia
forumowicz
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 44
13/09/2007 5:43 am  

A ja studiuję polonistykę i jestem bardzo z tego zadowolona 🙂 . Niestety osobiście nie znam żadnego wege-polonisty.

To teraz już znasz!!!!! 😀
Który rok? ja teraz już będę na czwartym.

Ooo, bardzo mi miło :red: Ja dopiero drugi rok, na Uniwersytecie Gdańskim 🙂

ja także na UG! 🙂
Musimy się kiedyś gdzieś umówić np. w bufecie wydziału matmy, fizy i informy (tam jest lepszy bufet, "prawie" jak w Greenwayu) 😉

No jasne, że się spotkamy! W końcu poloniści-wegetarianie powinni trzymać się razem 😀 Bądźmy w kontakcie!

Zapraszam na portal wegetariański wegeswiat.pl


OdpowiedzCytat
andzia
początkujący
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 19
22/09/2007 4:46 pm  

Ja w tym roku będę się licencjatowała z socjologii o specjalności komunikacja społeczna. Mam nadzieję znaleźć sobie miejsce na rynku medialnym - póki co bawię się w radio - najpierw niusy w Złotych Przebojach, teraz Radio Lublin, co będzie następne - nie wiem. A za rok może dodatkowo kulturoznawstwo...czas pokaże

niektórzy z czasem mieszają się z tłumem, ci niezniszczalni tańczą o świcie...


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
22/09/2007 6:37 pm  

Wercia, masz fajną stronkę.

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
Wercia
forumowicz
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 44
26/09/2007 3:27 am  

Wercia, masz fajną stronkę.

Dziękuję, Lily, i zapraszam ponownie! 🙂

Zapraszam na portal wegetariański wegeswiat.pl


OdpowiedzCytat
braad
stały bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 581
28/09/2007 6:35 pm  

ja moge wystartowac w zawodach: zjazd na nartach, plywanie wplaw, windsurfing; wiem, wiem ... 🙂

[url=http://www.yasoda.pl]Salon kosmetyczny Opole[/url] [url=http://www.oknadrewniane.co.pl]okna drewniane[/url] [url=http://www.oknadrewniane.co.pl]drzwi drewniane[/url]


OdpowiedzCytat
xxl
 xxl
weteran forum
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1730
29/09/2007 2:02 am  

Hehe, braad :p a już mi zaczynało Ciebie brakować ;]

@topic
Zawodu jeszcze nie mam, ale śni mi się weterynaria... generalnie chcę poświęcić życie zwierzętom.

http://www.explosm.net/comics/random/


OdpowiedzCytat
Aleksandra_23
forumowicz
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 33
26/10/2007 4:30 pm  

Studentka III roku psychologii 🙂


OdpowiedzCytat
nova.nike
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 173
27/10/2007 2:05 pm  

prawniczka i prawie pośredniczka w obrocie nieruchomościami 😎

supergirl;)


OdpowiedzCytat
Holli
forumowicz
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 29
17/11/2007 12:37 pm  

Pierwsza klasa liceum gegr-ang...Miało być najpierw tech.hodowli koni,potem myslałam nad weterynaryjnym, a w ostatniej chwili z tech.ochrony srodowiska zmieniłam zdanie na liceum.Bywa i tak 😉 Teraz musze zakuwać bo to podobno jedno z najlepszych u mnie ;( A potem nie wiem co...chciałabym awf ale to mało realne...może coś z wiązane z muzyką.Też chciałabym studiowac kulture etc.jakiegoś innego kraju,np. Japonii czy coś związane ze Skandynawią. Zobaczymy jak to bedzie 😉


OdpowiedzCytat
Wege-Aneta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1084
17/11/2007 12:55 pm  

a ja operatorem maszyn spozywczych, predzial piekarz/ciastkarz :]


OdpowiedzCytat
lucylu
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 170
17/11/2007 2:07 pm  

niedługo europeista i historyk....

podarujUśmiechSwójTymKtórychNapotkaszNaSwejDrodze


OdpowiedzCytat
Włochata21
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 358
18/11/2007 9:21 pm  

Jakby ktos mial klopoty ze zrozumieniem rosyjskiego tekstu n/t wegetarianizmu to chetnie przetlumacze;) 3 rok języka rosyjskiego od podstaw, w czerwcu obrona pracy licencjackiej ( jak dobrze pojdzie z jej napisaniem 😉 zapomnialam tez napisac ze ucze sie tez w tech wieczorowym ekonomii ( a to dlatego zapomnialam bo nie widze siebie w pracy ksiegowej, ekonomistki, itp-nie lubie tego)

Moj chlopak jest technikiem-mechanikiem a pracuje na brudnej i zanieczyszczajacej srodowisko HUCIE ;/

[edytowane 31/12/2007 przez Włochata21]

Nie trawie obludy, dwulicowosci i falszu!


OdpowiedzCytat
andzia
początkujący
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 19
18/11/2007 10:05 pm  

heh to z tymi licencjackimi będziemy się wspierać - bo mi się tak wydaje że w moim przypadku w grę wchodzi pisanie na moment przed oddaniem :] ktoś jeszcze?

niektórzy z czasem mieszają się z tłumem, ci niezniszczalni tańczą o świcie...


OdpowiedzCytat
Fatty
weteran forum
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 2286
23/11/2007 12:34 am  

Jestem 2 w 1 : sprzedawcą i studentką ogrodnictwa 😉

Białowieska się Puszcza.


OdpowiedzCytat
Strona 6 / 9 Wstecz Następny
  
Praca