Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Sny wegetarianina...  

Strona 2 / 6 Wstecz Następny
  RSS

shiri
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 84
05/08/2006 10:04 am  

Mi bardzo często powtarza sie sen że biegnie za mną owczrek, dogania mnie i gryzie w plecy. Gdy się budzę czuję sie jakby naprawde mnie ugryzł 😮

Po za tym zawsze jak we śnie uciekam to mam ciężkie nogi 😮 i i czasami mimo ze chce uciekac do przodu to sie cofam 🙂

Naszym celem musi być wyzwolenie się... poprzez rozszerzenie kręgu współczucia na wszystkie żywe istoty i na cały cudowny świat natury.


OdpowiedzCytat
EvilOne
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 829
05/08/2006 6:11 pm  

Dziś mi sie sniło ze prowadziłam kurs tańca w wiezieniu a jednym z wiezniów był moj ojciec.
Zdajecie sobie czasami pytanie: "kurcze, skad mi sie takie głupoty biorą w głowie??" :D:D:D
Shiri, wiem co to znaczy!! mi sie czasami sni ze wpadam do wody z duzej wysokosci albo spadam ze schodów i nawet 5 min. po obudzeniu nie moge dojsc do siebie 😮

hide and seek


OdpowiedzCytat
daffnia
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 353
05/08/2006 7:48 pm  

a śnią Wam się umarli?

mi się kiedyś śniło, że otrzymałam list od osoby, która kiedyś była mi bliska, a która niedawno umarła. list zaczynał się słowami "nie mogę powiedzieć ci tego osobiście, więc piszę ten list" list był długi i przejmujący, niestety po przebudzeniu nie potrafiłam odtworzyć całej jego treści. pamiętałam jednak stwierdzenie, że śmierć nie jest końcem i prośba, żeby o nim nie zapomnieć. ja tam wierzę, że to był jakiś przekaz z zaświatów 😛

i jeszcze mi się często powtarza sen o szybko rozmnażających się myszach, albo innych gryzoniach, które się potem zjadają, a ja nie wiem co robić. ale interpretacja takiego snu jest chyba prosta: brak poczucia kontroli nad jakąś sprawą, zgadzacie się?

Najlepsze Rzeczy W Życiu Są Za Darmo 🙂


OdpowiedzCytat
sasha
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 79
07/08/2006 2:30 am  

ja mam zawsze jakieś poryte sny, na początku wegetarianizmu śniło mi się, żę stoje przy lodówce z udkiem kurczaka w zębach i wchodzi moja mama,
poza tym zazwyczaj śni mi się jakiś film lub książka, po obejrzeniu filmu Gladiator, śniło mi się jego ręka wśród zboża na moim balkonie ( jest tam taka scena, gdy idzie wśród pola i ręką je "głaska")
bo przeczytaniu Harry'ego Potter'a byłam miotłą głównego bohatera
więc z takimi snami wole ich nie interpretować

Sarve Bhavantu Sukhina. Sarve Sant Niramaya.


OdpowiedzCytat
heidi
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 110
07/08/2006 2:54 am  

Zawsze mam jakieś głupie sny, ostatnio śniło mi się, że spałam na grobie, ale przeniosłam się z niego bo bałam sie że płyta nagrobna się podemną zawali. Potem podlewałam wężem ogrodowym kwiaty w koło tego grobu. To jest jakieś chore!

Często śni mi się że spadam w przepaść i odrazu się budze- wystraszona.
Czytałam w senniku, że oznacza to szczęście ;- )


OdpowiedzCytat
Wege-Aneta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1084
07/08/2006 3:23 am  

a może ktoś praktykuje świadome snienie ? ja kiedys praktykowałem ale teraz nie mam czasu :/ no ale mam nadzieje ze kiedys do tego wróce :)) [/quote

ja praktykuje swiadome snienie. MIalam nawet dzis rano jeden 🙂 fajna sprawa jest znimi, mozna calkowicie przeprogramowac podswiadomosc na nasza wlasna korzysc, tak ze Ty bedziesz nia manipulowac a nie ona Tobą. pozdrawiam ]

[edytowane 6/8/2006 od Wege-Aneta]


OdpowiedzCytat
Weronika
bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 194
09/08/2006 12:22 am  

a znacie takie uczucie, gdy śpicie takim płytkim snem, na pograniczu snu i świadomosci i nagle w ciągu sekundy upadasz i dokładnie w tym momencie zetknięcia z ziemią zrywasz się ze snu? Serce wali, nie wiadomo co się dzieje..dośc często mi się to zdarza, i lubię to i nienawidzę;)

z dokładnością atomowej sekundy globalnej, wyruszyliśmy ratować świat, podejmując się niewykonalnej sprawy


OdpowiedzCytat
Wege-Aneta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1084
09/08/2006 12:48 am  

tak, to jest przewaznie moment powrotu do ciala. Bo sen jest to nic innego jak oddzielenie sie od niego ( wiem z enie kazdy w to wierzy). wtedy krew zaczyna normalnie pulsowac i mamy wrazenie silnego spadania. pozdr


OdpowiedzCytat
Wege-Aneta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1084
09/08/2006 12:48 am  

tak, to jest przewaznie moment powrotu do ciala. Bo sen jest to nic innego jak oddzielenie sie od niego ( wiem z enie kazdy w to wierzy). wtedy krew zaczyna normalnie pulsowac i mamy wrazenie silnego spadania. pozdr


OdpowiedzCytat
dolorez
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 99
09/08/2006 1:35 am  

tak, to jest przeważnie moment powrotu do ciala. Bo sen jest to nic innego jak oddzielenie sie od niego ( wiem z enie kazdy w to wierzy). wtedy krew zaczyna normalnie pulsowac i mamy wrazenie silnego spadania.

Ja oczywiście w to wierzę, ale staram się raczej praktykować OBE. Zarówno jedna jak i druga metoda służy doskonale poznawaniu poza fizycznej rzeczywistości.

A co do moich snów to są... NIESAMOWITE, a przynajmniej wiele z nich.

Cudownych snów wszystkim życzę!!

[edytowane 8/8/2006 od dolorez]


OdpowiedzCytat
kinga:)
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 62
09/08/2006 4:11 am  

Wytłumaczcie mi proszę, czym jest OBE i świadome śnienie? czy to to samo co podróże astralne,o których wspomniałam?czy ma cos z nimi wspólnego? 😮
i jak praktykujecie to świadome śnienie i w jakim celu?
pozdrawiam!


OdpowiedzCytat
Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
09/08/2006 5:56 am  

Osobiście podróżować astralnie jeszcze nie próbowałam, za to świadome sny jak najbardziej.
Mój najdziwniejszy sen był o tym, że Ja-we śnie, którerównież było świadome (ale w dziwny sposób), dryfowała spokojnie na morzu (a panicznie boję się wody), za to Ja-świadome panikowało strasznie. Obudzić nie mogłam się z jednej przyczyny: byłam ciekawa dlaczego ja tak spokojnie dryfuję sobie po tak wielkiej ilości wody.
Sen dośniłam do końca, nie zmieniając go, okazał się happy endem. Nie wiem czy miało to być pomocą w przezwyciężeniu hydrofobii, wiem że na pewno nie pomogło.

"a znacie takie uczucie, gdy śpicie takim płytkim snem, na pograniczu snu i świadomosci i nagle w ciągu sekundy upadasz i dokładnie w tym momencie zetknięcia z ziemią zrywasz się ze snu? Serce wali, nie wiadomo co się dzieje..dośc często mi się to zdarza, i lubię to i nienawidzę"

Weroniko, wiem jak się czujesz. Nie lubię tego dlatego że serce wali mi jak młot, ale lubię bo adrenalina strzela mi w górę jak nigdy.

Apropo porytych snów, ostatnio śniło mi się, że nie mogłam nagrać jednej piosenki, bo "coś" zgubiłam. Co? Nie mam pojęcia. Za to moja przyjaciółka stwierdziła, że jak tego nie odnajdę to mogę od niej kupić coś za jedyne jeden złoty z groszami. To coś było dziwne, i nie miało nic wspólnego z piosenką.

A wcześniej śniło mi się, że siedziałam u mojej przyjaciółki i jej mama przyniosła mi talerz, na którym były ziemniaki i ryby, zaczęłam jesc ryby, wiedząc co to jest i mając świadomość że nie powinnam tego jeść, później przyniosła mi drugi talerz z ziemniakami i czymś jeszcze, co nie miało już nic wspólnego z mięsem.

A sennik traktuję intuicyjnie, tzn. zaglądam i "sprawdzam" czy zgadza mi się to z tym co czuję.

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
kadra
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 125
09/08/2006 8:57 pm  

Ja wyczytałem, że można śnić świadomie jak się popatrzy na swoje dłonie we śnie (podobno wtedy coś nam się w mózgu otwiera). Mi się udało raz, bo zawsze jak patrzyłem na dłonie to się budziłem. Rzeczywiście mogłem wtedy "kontrolować" sen, przywoływać postacie, przenosić się w różne miejsca, bardzo ciekawe to było.


OdpowiedzCytat
Wege-Aneta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1084
09/08/2006 11:06 pm  

tak, to jest przeważnie moment powrotu do ciala. Bo sen jest to nic innego jak oddzielenie sie od niego ( wiem z enie kazdy w to wierzy). wtedy krew zaczyna normalnie pulsowac i mamy wrazenie silnego spadania.

Ja oczywiście w to wierzę, ale staram się raczej praktykować OBE. Zarówno jedna jak i druga metoda służy doskonale poznawaniu poza fizycznej rzeczywistości.

A co do moich snów to są... NIESAMOWITE, a przynajmniej wiele z nich.

Cudownych snów wszystkim życzę!!

[edytowane 8/8/2006 od dolorez]

OBE tez cwiczę 🙂 jest to wrecz fascynujace.

a co to jest to polecam stronę http://pozacialem.be oraz forum http://pozacialem.be/ipb/ pozdrawiam


OdpowiedzCytat
Weronika
bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 194
10/08/2006 2:02 am  

Z tego co pamietam to raz udało mi sie kontrolować sen, ale jakoś źle to wspominam, już nie było tej magii. Często za to lunatykowałam, chodziłam po pokoju szukałam światła, ale widziałam jakies inne miejsce niż mój pokój, rano okazywało się, że plakaty są podarte coś zrzucone na ziemię, kiedyś siostra zatrzymała mnie w otwartym oknie:D mówiłam od rzeczy, czego to ja nie wyrabiałam ojoj 😀 Juz od jakiegoś czasu mi się to nie zdarza, przynajmniej nie z taką intensywnością, pozostało mówienie przez sen. Ale było to ciekawe, czasem coś pamiętałam, a czasem w ogóle nic.

z dokładnością atomowej sekundy globalnej, wyruszyliśmy ratować świat, podejmując się niewykonalnej sprawy


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 6 Wstecz Następny
  
Praca