Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

WEGANIZM jedyna droga do przejscia w 4 wymiar !  

Strona 2 / 5 Wstecz Następny
  RSS

Olla
 Olla
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 484
27/12/2006 2:17 am  

Co będzie w 2012 roku to będzie, nikt tego dokłądnie nie wie. Niemniej dobrze by było by ludzie przestali być marionetkami goniącymi za kasą i szukającymi samych siebie. Jest to dość przerażające.

Sama osobiście wyznaję pogląd, że człowiek powinien podążać swoją drogą, a nie być tylko głupim trybikiem. No ja jako trybik żyć tak nie mogę, bo wtedy cierpie lub gryże 😉


OdpowiedzCytat
Admin
stały bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 678
27/12/2006 3:32 am  

ilekroć czytam twoje komentarze mam wrażenie, że usiłujesz zrobić ludziom pranie mózgu... Widzę sama po sobie, że po przeczytaniu twoich wypowiedzi uchodzi ze mnie życie... Namawiasz do jakiejś wspólnej medytacji, teraz prawisz o końcu świata... To jest takie ehh...
Połowa rzeczy, które piszesz jest średnio-logiczna [żeby nie powiedzieć w ogóle...]

[b] Olaaa[/b], proponuję Ci kierować swoje wypowiedzi bardziej [i] ad rem [/i]zamiast [i] ad personam[/i].
Jest taki temat "co o osobie powyżej twierdzi osoba poniżej" i myślę, że tam spokojnie można zwerbalizować swoje uwielbienie bądź alergię na inną osobę.

Wege Studio


OdpowiedzCytat
jabagera
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 27
27/12/2006 4:12 am  

jeeeej...Tao...faktycznie ten cytacik na wstępie był...ORYGINALNY...ale co do Twojej wypowiedzi o piciu krwi Chrystusa i najadanie się jego ciałem...ABSOLUTNIE SIĘ ZGAAADZAAAM!! tak! sama kiedyś spojrzałam w kościele na ludzi w inny sposób...jeśli się wsłuchać w te słowa to zakrawa na opętańcze rytuały...:P

Olaaa
Ciebie to troszkę nie poniosło?? studiwałaś ten tekst? masz czas na to? nie podoba Ci się coś to zmień pokój albo olej ..weź troszkę wyluzuj może...

nikt nie lubił kata, a ten jakże był potrzebny..


OdpowiedzCytat
Olla
 Olla
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 484
27/12/2006 4:40 am  

tak Olaaa, bo ta czarna pantera przegryzie pręty i wskoczy Ci na kolana i zacznie Ci lizać policzki 😀


OdpowiedzCytat
Olaaa
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 114
27/12/2006 9:02 pm  

Olaaa
Ciebie to troszkę nie poniosło?? studiwałaś ten tekst? masz czas na to?

Jabagera, nie sądzę, żeby mnie poniosło 😛 Poza tym... tak, przeanalizowałam ten tekst zdanie po zdaniu. Czytam ze zrozumieniem, zazwyczaj analizuję teksty i zastanawiam się, co ktoś chciał tak NAPRAWDĘ przez to powiedzieć. Poza tym nie lubię owijania w bawełnę, pisania o niczym i o wszystkim za jednym razem oraz nielogicznej ściemy :/

Drogi Adminie... Nie wyrażam ani wzgardy do TAO, ani alergii... Szanuję ją... Po prostu ten tekst uważam za kontrowersyjny aczkolwiek przyjęłam to, co do mnie napisałeś i to przemyślę 🙂

[edytowane 27/12/2006 od Olaaa]


OdpowiedzCytat
sajetan_tempe
początkujący
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 10
28/12/2006 12:26 pm  

nie! Moje mleczko, moje kochane mleczko, które piję rano! Moja kochana śmietanka do kawy! Jeśli przejść w 4 wymiar to tylko z moim kochanym mleczkiem!!!!!!!!!!!!!!!!

bez urazy dla wegan, oczywiście :angel: .

Podobnie mówia mięsożercy: moje ulubione mięsko, nie mógłbym bez niego żyć. A potem pytają: nie ciągnie Cię do mięska?

Sam nie jestem weganinem, nie czuję się do końca przekonany do bezpieczeństwa zdrowotnego tej diety, natomiast zdaję sobie sprawę z tego, co wiąże się z produkcją mleka i jego przetworów. Niestety nikt i nic na tym świecie (również weganizm) nie jest idealne, ale możemy minimalizować wszytskie nasze działania, które przynoszą komuś/czemuś szkodę. Myślę, że ta minimalizacja jest tym, co łączy wegetarian i wegan i powinniśmy o tym pamiętać. Nie podlega dyskusji to, że weganizm jest w tym sensie bardziej minimalistyczny.

sajetan_tempe


OdpowiedzCytat
Toby
 Toby
forumowicz
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 26
28/12/2006 5:29 pm  

robi z nas, wegan, jakichs umyslowych popaprancow.

Z tego co mi wiadomo tak właśnie postrzegani są wegetarianie. O naszym istatnieniu niewielu wie....

magu- niepoprawny 'chłopiec', szczery do bólu...


OdpowiedzCytat
veganpolska
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 38
30/12/2006 8:22 am  

Zgodze sie ze ten cytat jest troche po sekciarsku napisany... ale, dobrze byloby poruszyc temat roku 2012 tu na tym forum z uwagi ze jest tu napewno duzo osob ktore moga zainteresowac sie tematem a weganizm ma faktycznie duzo wspolnego z tym wszystkim.. a wiec..
Z tzw. przekazow channelingowych od istot kosmicznych takich jak Kasjopeanie, Plejadanie, Arkutarianie, RA wiadomo ze w roku 2012 nastapi przejscie planety Ziemia do 4 gestosci, jest to cykliczne i zmiany takie powtarzaja sie co 25 tys lat. Krotko teraz wytlumacze o co chodzi z tymi gestosciami, z przekazow wiadomo, ze we wszechswiaecie jest 8 gestosci:
1 gestosc - mineraly i rosliny
2 gestosc - zwierzeta
3 gestosc - np. ludzie
4 gestosc - jesto stan pol fizyczny pol duchowy
5 gestosc - tzw. czysciec, poczekalnia, po smierci ida tam wszystkie dusze z gestosci 1-4
6-7 gestosc - zawansowane istoty duchowe, swietliste
8 gestosc - Bóg
Kazda dusza dazy do polaczenia z bogiem czyli przejscia do 8 gestosci w tym celu inkarnuje sie miliony razy zaczynajac od kamieni, roslin, zwierzat, ludzi, istot duchowych itd., przechodzi lekcje..
Ludzie sa obecnie w 3 gestosci ale niebawem (jeszcze 5 lat) czeka nas gwlatowny skok do 4tej. Fizycznosc przestaje miec znaczenie, MIEC traci calkowicie na wartosci na rzecz czuc, kochac itp. Bedziemy zyc okolo 500 - 1000 lat ziemskich, bedziemy uzywac 100% mozgu, bedziemy odzywiac sie energia kosmiczna tzw. prana - niektorzy ludzie robia to juz teraz zeby nie bylo, czasami bedziemy spozywac normalne pozywienie w malych ilosciach i bedzie ono Weganskie - a dokladnie surowe witarianskie (tak mowia przekazy oraz tylko takie pozywienie akcepuja krysztalowe dzieci i dzieci Indygo ktore inkarnowaly sie na ziemi w ostatnich latach, sa one uwazane za zwiastun zmian, sa one jakby istotami z 4 gestosci zyjacymi juz teraz wsrod ludzi) Przejscie do 4 gestosci bedzie tzw. powrotem do raju albo do edenu... oczywiscie bedziemy mogli rozmawiac ze Zwierzetami jako ze telepatia stanie sie powszechna forma komunikacji.

Kazdy teraz zada pytanie ok to co mam zrobic zeby przejsc do tej 4 gestosci? - bo zeczywiscie z przekazow wynika ze przejdzie maly procent Ziemian.
Odpowiedz jaka daja ludzia jest zawsze taka sama: Zyc bezinteresowna miloscia do calego stworzenia - kazdy sam to powinien zinterpretowac dla siebie... jesli ktos uwaza ze zabijajac zwierzeta i jedzac ich trupy zyje miloscia do nich to ok, kazdy decyduje indywidualnie... W przekazach jest jeszcze wiele wskazowek ale za dlugo zeby teraz o tym pisac, ta jest w kazdym razie najwazniejsza.
Zeby nie bylo milo jest tutaj takze Ciemna strona i zli kosmici, którzy razem z rzadem swiatowym( nazywajcie ich jak chcecie Antychryst, Braterstwo babilonu, Iluminaci) planuja przejecie jak najwiecej ludzi na swoja zla strone w roku 2012 i chca nimi zadzic w nowej rzeczywistosci. Beda sie zywic ich strachem, zreszta teraz tez sie zywia. Juz sie zaczelo.. tzw. ostateczna wojna dobra ze zlem... wojna o dusze. Totalna manipulacja i programowanie umyslow przez media, rzady wpajanie strachu np przed terroryzmem, chipowanie ludzi, itp sa tego znakam.

Innymi oznakami ze cos sie zmienia sa oczywiscie wszelkie katastrofy ktore beda sie nasilac i tzw, efekt cieplarniany, ktory jak to rzad zapewnia spowodowany jest przez CO2 - zapewne troche w tym prawdy ale glowna przyczyna to nadchodzaca fala ktora zmieni gestosc/rzeczywistosc.

Mozecie sie smiac, mozecie pytac sie co bralem itp... ale poswieccie tez chwile na zastanowieniu sie nad tym. Z Davida Icka tez sie wszyscy smiali 15 lat temu kiedy to jako slynny komentator sportowy w BBC oglosil te wszystkie rewelacjie o ktorych wlasnie napisalem na antenie - wiazalo sie to oczywiscie z wyrzuceniem z pracy i kompletnym wysmianiem i kompromitacja ze strony spoleczenstwa.... teraz jego ksiazki sa najszybciej sprzedajacymi sie bestselerami a o nim pokazywane sa w angielskiej TV programy - ostatnio ogladalem jeden 2 godziny nazywal sie "Czy David Icke mial racje" ogladalo to kilka milionow ludzi a redaktor programu przyznal mu na koniec racje.. to o czym pisal wypelnia sie teraz co do joty...

Dla zaiteresowanych tematem podaje strony z przekazami, tzw channeling oraz kilka innych stron:

Informacje o roznych rasach kontaktujacych sie z ludzmi: http://www.dolfina.org/tose/_b/plejadanie.htm
Przekazy od Kasjopean (w lewym dolnym rogu strony w dziale "transkrypty sesji" http://www.quantumfuture.net/pl/index.htm
Przekazy RA: http://www.objawienia.pl/sub/listy/list40.html - tylko opis, musisz poszukac sam
Polecam poszukac takze przekazow od Plejadan, krazy gdzies po necie ksiazka po polsku Barbary Maciniak " Swietlana rodzina"

Inne strony:
http://www.astro.eco.pl/przepowiednie.html
http://www.niewyjasnione.pl/ - obszerne forum internetowe

Dziekuje i przepraszam za brak polskich znakow
Vegan2012

Z góry zastrzegam, że to nie jest moja wypowiedź. Wklejam ją jako ciekawostkę.

"Zbliża sie 2012 rok, czas przejscia w wyższy poziom świadomosci, jak wiadomo przejdą do niego tylko osoby na to przygotowane, żyjace miłością do wszystkiego co żyje, do wszystkiego co zostało stworzone przez Stwórcę, z miłością do natury i do tego co otrzymalismy od Stwórcy. Analizowałem sytuacje wiele razy, analizowałem życie jak je uczynić lepszym, jak dawać miłośc całym sobą i doszedłem do wniosku że aby całkowicie oddać sie prawu miłości musimy absolutnie zrezygnować m.in z wszelkiego pożywienia, które pochodzi z Cierpienia żywych Istot, Zwierząt, Istot z 2 wymiaru, czujacych, mających duszę, świadomych swojego istnienia, swojej śmierci, bólu.
Uważam że każdy ma moralny obowiązek zrezygnowac całkowicie z pokarmu, który pochodzi ze śmierci i cierpienia (mięso, jajka, mleko i inne produkty pochodzenia Zwierzęcego) tym bardziej że obecnie nie ma jakichkolwiek problemów na dostarczenie sobie doskonałego zdrowia z produktów owocowo warzywnych."

Więcej na ten temat:
http://www.tajne.org/forum/read.php?f=1&i=50825&t=23814
🙂

go vegan!


OdpowiedzCytat
veganpolska
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 38
30/12/2006 8:32 am  

Wklejam tu jeszcze jeden ciekawy artykul o calej tej sprawie z 2012 rokiem i 4 gestoscia:

Nie martwcie się, w najbliższym czasie końca świata nie będzie. W każdym razie nie będzie to taki "koniec", w którym świat zostanie ostatecznie zniszczony, a wszyscy ludzie uśmierceni i osądzeni. Nawet gdyby to miało nastąpić, to i tak nikt poza samym Bogiem nie zna tej daty, nie znają jej nawet święci ani Aniołowie, a skoro nikt jej nie zna, więc jest oczywiste, że nikt nie ma prawa podawać jej do publicznej wiadomości. Ci, którzy gadają o końcu świata mają w tym swój interes. Są to albo przywódcy sekt, którym zależy na tym, żeby napędzić do swojej grupy jak najwięcej wyznawców i skutecznie opróżnić ich kieszenie (któż nie wyrzeknie się wszelkich dóbr materialnych w obliczu Sądu Ostatecznego?), albo psychopaci, którzy żerują na ludzkim lęku, sprzedając za grube pieniądze wszelkiego rodzaju "pseudonostradamusy" i przepowiednie dla naiwnych.

Tuż przed rokiem 2000 na ulicach, a zwłaszcza przed wielkimi supermarketami i stacją metra w centrum miasta stało mnóstwo ludzi, którzy wciskali przechodniom ulotki z ofertami swoich kościołów. Było tam napisane, że koniec jest już blisko i że jest to ostatnia chwila, aby "załatwić sobie" zbawienie. Ktoś, kto w to uwierzył mógł mieć naprawdę wielki kłopot z wybraniem właściwej oferty, ponieważ każda podawała, że jest to jedyna właściwa ścieżka, a wszystkie pozostałe prowadzą ku potępieniu. W tej sytuacji chyba najwłaściwsze byłoby przystąpienie do wszystkich tych sekt i kościołów jednocześnie, w nadziei, że któraś z ofert jest tą prawdziwą.

Jako ciekawostkę podam, że Mormoni tuż przed Sylwestrem 2000 ogłosili, że nie przyjmują już nowych wyznawców, ponieważ już jest za późno i kto się nie załapał, ten nie będzie zbawiony. Jeśli do nich nie wstąpiliście przegapiliście niepowtarzalną szansę!!!

Panika na świecie wybuchała zawsze przed końcem każdego stulecia. Z różnych przyczyn taka okrągła data wzbudza jakieś niepokoje. Niekiedy świat był świadkiem prawdziwie dantejskich scen! Ci, którzy znają historię naszej cywilizacji wiedzą o tym i nie nabierają się na bajki o końcu świata, ponieważ są przygotowani na to i wiedzą, że przed końcem każdego stulecia (a zwłaszcza tysiąclecia) lawinowo narasta psychoza, podsycana sprytnie przez tych, którzy wiedzą, że można na tym ubić niezły interes.

Rzeczą, która naprawdę może się zdarzyć w najbliższym czasie jest koniec obecnej cywilizacji, a właściwie koniec obecnego porządku świata. Można to oczywiście nazwać końcem świata, a mówiąc dokładniej byłby to koniec "naszego świata". Sądzę jednak, że nie ma czego żałować, ponieważ na pewno nie będzie gorzej. Może być tylko lepiej.

Wszystkie wzbudzające zaufanie przepowiednie mówią bardzo ciekawe rzeczy o roku 2012. Nie straszą one i nie sieją paniki, lecz przekazują pewną bardzo starą wiedzę, która stała się zrozumiała dopiero w naszych czasach. Takie przekazy pochodzą między innymi od Indian Ameryki Północnej i Południowej. Są one również otrzymywane jako tzw. channelingi od istot z innych światów i wymiarów. Mówią one o zapowiadanych od bardzo dawna wielkich zmianach na naszej planecie.

W tych przekazach nie ma mowy o strasznym i mściwym Bogu, który wiedziony jakimś niezrozumiałym impulsem unicestwi całą Ziemię wraz ze wszystkim co żyje i surowo osądzi wszystkich złych grzeszników (których sam wcześniej stworzył, czyżby na własną hańbę i pośmiewisko???), strącając ich na zawsze do piekła, lecz o tym, że przyszedł czas, aby zmienić nasze myślenie i całe nasze życie. Mrok, w którym żyliśmy do tej pory osiągnął swoje najwyższe natężenie, ale podobnie jak przed świtem, gdy jest najciemniej, tak i teraz zbliżamy się do chwili, gdy ciemność zacznie znikać oświetlona promieniami nowej epoki. Do roku 2012 ciemność zagęści się najsilniej, a potem nastąpi przesilenie. Nasze czasy są przełomowe i dlatego są tak dramatyczne. Można to porównać do ścierania się dwóch potężnych frontów atmosferycznych. Działają na siebie dwie przeciwstawne siły - mrok i światłość, które należy pojmować symbolicznie. Zanim mrok ustąpi będzie próbował zrobić wiele zła. Wielu ludzi ulegnie złym podszeptom, ale ci, którzy wiedzą o co idzie gra nie dadzą się oszukać ani pozbawić nadziei.

Jest to czas wielkiego sprzątania, również w naszym własnym duchowym wnętrzu. Kuracja nie musi być przyjemna, ale jest konieczna. Nasza trójwymiarowa rzeczywistość kończy się i przechodzimy do nowej rzeczywistości. Nikt z nas nie potrafi sobie tego wyobrazić, więc nikt nie potrafi tego dokładnie opisać.

Według Kalendarza Majów mamy teraz zakończenie cykli czasów. Tzw. promień babiloński wypalił się już i jego moc osłabła, jednak służący mu ludzie o materialistycznej orientacji nie chcą się z tym pogodzić, mimo że w rzeczywistości zawsze byli jego niewolnikami, a nie panami. Niektórzy ludzie mają dusze sługusów i zawsze są gotowi zaprowadzać system wyzysku, który niewoli również ich samych. Obecnie rządy wyzyskiwaczy dobiegają końca, ale zanim odejdą będą próbowały umocnić swoje wpływy i przeciągnąć wielu na swoją stronę. Możemy spodziewać się wielu sporów, awantur, a może nawet walk. Jest jednak pewne, że tak bardzo represjonowana do tej pory duchowość zwycięży i na Ziemi już wkrótce zapanuje zupełnie nowy porządek. Proces ten zakończy się ostatecznie w roku 2013.

Każdy, kto postępuje ścieżką rozwoju duchowego i miłości i wprowadza wokół siebie harmonię może spać spokojnie i bez lęku oczekiwać nadchodzących zmian. Kto jeszcze na tę ścieżkę nie wstąpił ma niewiele czasu na podjęcie decyzji. Wkrótce znajdziemy się na rozstajnych drogach i zostaniemy zmuszeni do wybrania jednej z nich, do przejścia do nowej rzeczywistości lub pozostania w starym systemie wyzysku, niewolnictwa i poniżenia.

Tak więc będzie to prawdziwy koniec świata, ale tylko dla sług ciemności.

P.S. Wszystkie "cudowne" objawienia i przepowiednie proroków, mówiące o straszliwych karach i potwornych plagach, jakie spadną na grzeszną ludzkość, o zniszczeniach, ogniu piekielnym, kataklizmach oraz zemście i gniewie słusznie rozwścieczonego Boga pochodzą od istot wrogich ludzkości, mających wobec nas najgorsze zamiary. Te istoty żywią się naszym lękiem, nienawiścią i złymi emocjami. Dlatego są zainteresowane skłócaniem ludzkości, sianiem paniki oraz wzniecaniem wojen i innych niepokojów.

Jeśli ktoś na naszej planecie jest naprawdę zły i zasługuje na karę, to są to żyjący wśród nas agenci sił ciemności, rozpowszechniający te straszne przepowiednie i straszący nas tym, na co sami zasługują.

go vegan!


OdpowiedzCytat
TAO
 TAO
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 147
30/12/2006 4:16 pm  

Fajnie Vegan Polska, że wkleiłeś tutaj te wszystkie informacje, ale nie wydaje Ci się, że dla ludzi może to być trochę za dużo jak na jeden raz? 🙂 Uważałabym też na polecane przez ciebie lektury, np. przekazy od Kasjopean Jadczykowej, bo i one zawierają w sobie dawkę negatywnej energii, a skoro czytałes to pewnie wiesz o co chodzi...

Z tymi sługami ciemności to chyba troszkę przesadzasz, bo skoro czytałes Materiały RA to dobrze wiesz, że wszystko podlega prawu przemiany... Gdyby tak nie było to by znaczyło, że całą sprawiedliwość "diabli" wzięli...

Co do zjawiska FALI to kilka lat temu NASA ogłosiło komunikat na ten temat, ale potem sie z tego wycofali. Byc może własnie zrozumieli, że wzbudzą tym panikę. O FALI pisze tez R. Monroe w Dalekich Podróżach, tylko, że polski tłumacz uzył dość dziwnego sformuowania - ewulsja. Znajdziesz to w necie, wystarczy wpisac w wyszukiwarce hasło -ewulsja, chyba, że już czytałeś. Jest ponadto bardzo ciekawa strona poświęcona między innymi temu zjawisku:

http://www.divinecosmos.com/

Co zaś do książek Marcinakowej to ja sie tez w pierwszym momencie mocno zachłysnęłam tym wszystkim, ale teraz pochodze do tych przekazów bardziej sceptycznie...

I one nie są wolne od elementów strachu...

Zdecydowanie preferuję Materiały RA...

Najmniej straszne 😀

I jeszcze jedno - niesłusznie okreslasz wszystkich ludzi, którzy ostrzegaja świat przed np. kataklizmem na Ziemi sługami ciemności. Ekolodzy też nimi są? Też sieją niepotrzebną panikę? I na to jeszcze wychodzi, że są na usługach rządu... 😮 Po co w ogóle Greenpeace walczył o cokolwiek, np. sprzeciwaiał się próbom jądrowym na dnie ocenu, albo wycinaniu lasów deszczowych, itd... hmm....

Jak inaczej chciałbyś powstrzymac ludzi przed autodestrukacją? Np. ateistów? Chyba, że z góry ich przekreslasz, bo Twoim zdaniem to słudzy ciemności nie wierzący w "Boga"...

Uważam, że każdy może się zmienić i to w każdej chwili...

Czasami dopiero w obliczu poważnej choroby, czy smierci ludzie decydują się na zmianę swojego dotychczasowego trybu życia i np. rzucenie palenia...

Zauważ też, że zjawisko precesji jest zjawiskiem cyklicznym, a natura nie kieruje się np. prawem miłości i jest po prostu bezwzględna. Dlatego też wszelkie katastrofy, klęski żywiołowe, itd nie przytrafiaja się tylko tym "złym".

Np. w Nowym Orleanie zgineęi zarówno biedni, jak i bogaci, "dobrzy" i "źli"...

Zrwsztą wystarczy sobie obejrzeć 'Marsz pingwinów", aby się przekonac w czym rzecz...
Polecam gorąco!!

Czasami trzeba uważać żeby wraz z brudną wodą nie wylać dziecka. Sama musze na to bardzo uważać... 😉

Pozdrawiam gorąco i jakby co zapraszam do dyskusji także na priva 🙂

[edytowane 31/12/2006 od TAO]


OdpowiedzCytat
veganpolska
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 38
30/12/2006 5:51 pm  

Fajnie Vegan Polska, że wkleiłeś tutaj te wszystkie informacje, ale nie wydaje Ci się, że dla ludzi może to być trochę za dużo jak na jeden raz? 🙂 Uważałabym też na polecane przez ciebie lektury, np. przekazy od Kasjopean Jadczykowej, bo i one zawierają w sobie dużo negatywnej energii, a skoro czytałes to pewnie wiesz o co chodzi... Mnie sie po przeczytaniu tego wszystkiego zrobiło nieznośnie cięzko na ciele i umysle...
Prawie nic pozytywnego...

Z tymi sługami ciemności to trochę przeginasz, bo skoro czytałes Materiały RA to dobrze wiesz, że wszystko podlega prawu przemiany... Gdyby tak nie było to by znaczyło, że całą sprawiedliwość "diabli" wzięli...

Co do zjawiska FALI to kilka lat temu NASA ogłosiło komunikat na ten temat, ale potem sie z tego wycofali. Byc może własnie zrozumieli, że wzbudzą tym panikę. O FALI pisze tez R. Monroe w Dalekich Podróżach, tylko, że polski tłumacz uzył dość dziwnego sformuowania - ewulsja. Znajdziesz to w necie, wystarczy wpisac w wyszukiwarce hasło -ewulsja, chyba, że już czytałeś. Jest ponadto bardzo ciekawa strona poświęcona między innymi temu zjawisku:

http://www.divinecosmos.com/

Co zaś do książek Marcinakowej to ja sie tez w pierwszym momencie mocno zachłysnęłam tym wszystkim, ale teraz pochodze do tych przekazów bardziej sceptycznie...

I one nie są wolne od elementów strachu...

I jeszcze jedno - niesłusznie okreslasz wszystkich ludzi, którzy ostrzegaja świat przed np. kataklizmem na Ziemi sługami ciemności. Ekolodzy też nimi są? Też sieją niepotrzebną panikę? I na to jeszcze wychodzi, że są na usługach rządu... 😮 Po cholerkę w ogóle Greenpeace walczył o cokolwiek, np. sprzeciwaiał się próbom jądrowym na dnie ocenau, albo wycinaniu lasów deszczowych, itd...

Jak inaczej chciałbyś powstrzymac ludzi przed autodestrukacją? Np. ateistów? Chyba, że z góry ich przekreslasz, bo Twoim zdaniem to słudzy ciemności nie wierzący w "Boga"...

Uważam, że każdy może się zmienić i to w każdej chwili...

Czasami dopiero w obliczu poważnej choroby, czy smierci ludzie decydują sie na zmiane swojego dotychczasowego trybu życia i np. rzucenie palenia...

Zauważ też, że zjawisko precesji jest zjawiskiem cyklicznym, a natura nie kieruje się np. prawem miłości i jest po prostu bezwzględna. Dlatego też wszelkie katastrofy, klęski żywiołowe, itd nie przytrafiaja się tylko tym "złym".

Np. w Nowym Orleanie zgineli zarówno biedni, jak i bogaci, "dobrzy" i "źli"...

Zrwesztą wystarczy sobie obejrzc 'Marsz pingwinów", aby sie przekonac w czym rzecz...
Polecam gorąco!!

Czasami trzeba uważać żeby wraz z brudną wodą nie wylać dziecka.

Pozdrawiam i jakby co zapraszam do dyskusji także na priva 🙂

[edytowane 30/12/2006 od TAO]

Hej TAO, przed napisaniem tego bylem niemal pewny, ze "siedzisz wklimacie", znasz channelingi itp... ale boisz sie o tym otwarcie pisac... pamietaj strach nie istnieje. Uwazam zze moze to byc jakis szok dla co niektorych ale wlasnie element szoku zmienia ludzi... ludzie doznaja szoku jak zobacza filmy z rzezni i nagle ich zycie zmienia sie diametralnie... tak samo bylo w moim przypadku... przeczytalem polecona przez kogos strone w necie z jakims channelingiem opisujacym nadchodzace zmiany.. i nagle mnie olsnilo. NIe ma czego sie bac, tym bardziej ze czasu jest malo i trzeba dzialac szybko nie ma miejsca na owijanie w bawelne i podchody:)

Co do lektur ktore podalem to zgadzam sie ze jest tam pewien element strachu ale jest to nikly procent(Jadczyk czasami podawala do informacji ze przekaz mogl byc zmanipolowany przez inne istoty bo polaczenie z kanalem akurat tego i tego dnia bylo slabe) Oczywiscie ze czlowiek na poczatku bedzie sie bal jak dowie sie prawdy na temat Jaszczurow i szarakow i co oni robia z ludzmi.. ale widzisz jakas inna metode jak to kasjopeanie mieli nam przekazac? podaja odrazu rozwiazanie jak sie przed nimi chronic i to jest element ktory swiadczy o dobrej intencji tych istot. .... Porownujac te przekazy do przekazow totalnie straszacych ludzi typu Samuel z projektu cheopsa itp wypadaja one naprawde dobrze a przedewszystkim sa wielkim zrodlem informacji o tym co sie dzieje teraz z Ziemia i w kosmosie

TAO do Ciebie jeszcze jedno: Badz soba i nie boj sie wyrazac opinni o swoich przekonaniach, jedni uznaja Cie za wariata ale innym otworzysz oczy poki jest jeszcze na to czas.

Ja mam np. nadzieje ze to co napisalem zainteresuje chociaz 1 osobe i otworzy jej umysl na to co sie dzieje i co nas czeka i bedzie to wielki sukces.. Jaszczury straca 1 nieswiadomego niewolnika, ktory moze na dodatek otworzyc oczy kolejnym ludzia... Jest to taka sama zasada jak w promowaniu weganizmu/wegetarianizmu... to jest to czego oni naprawde sie boja.. strach wywolany w ekstremalnymi torturami i smiercia zwierzat w rzezniach to to czym oni sie zywia(sa to istoty ktore zywia sie energia strachu - dlatego jest nam weganom wegetarianom tak trudno otwierac oczy innych ludzi... pozbawilismy ciemna strone pozywienia - oni tak manipuluja tak kombinuja zeby tylko ilosc Zwierzat zabijanych w rzezniach rosla z roku na rok bo jak wiadomo apetyt rosnie w miare jedzenia... ALE naszczescie nadchodza nowe czasy i to juz wkrotce sie skonczy i na zakonczenie wklejam tu fragment channelingu Gabrieli:

"Bóg oczyszcza planetę Ziemię. On wycofuje stopniowo życie zwierząt, roślin i minerałów, aby oddać je znowu oczyszczonej ziemi. Po wszystkim tym przerażającym, co człowiek uczynił ziemi i jej zwierzętom, roślinom i minerałom, teraz przyszła kolej na niego.
To zdziczałe i zepsute społeczeństwo będzie wymierać, gdyż ludzkie ciało jest produktem ziemi i stanie się znowu ziemią, aby przez Boga, przez życie, zostać przeistoczone w bardziej świetlistą ziemską substancję.
Apokaliptyczny czas już się zaczął. Stanie się tak, jak to Bóg objawił. Powstanie nowe niebo i nowa ziemia. Na nowej ziemi będą żyli gotowi do pokoju ludzie, którzy są w jedności ze wszystkimi zwierzętami, gatunkami roślin i minerałami, i nie będzie już zła w Jego krainie. Śmierć będzie wtedy odjęta, gdyż skończy się zabijanie człowieka, zwierzęcia i przyrody.
Jeżeli pełni pokoju ludzie w Jego świętej krainie będą umierać, to ich duchowe ciała pójdą w odwieczny byt, gdyż jako ludzie żyli tak, jak chce tego Bóg. Również w królestwach przyrody nie będzie już zabijania, lecz umieranie, odchodzenie z tego świata, aby wejść w życie o subtelnej substancji, które trwa wiecznie.

To jest duchowa ewolucja, przejście ze świata grubomaterialnego w świat o subtelnej substancji, w prawdziwy byt."

ps. TAO z przekazow wiemy ze Greenpeace akurat jest na uslugach rzadu swiatowego i jaszczurow, haha:)

pozdrawiam w swietle

go vegan!


OdpowiedzCytat
MikelRebel
początkujący
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 17
31/12/2006 1:45 am  

no to na początek, ukłon dla veganpolska za to, że w tych kilku postach potrafił poruszyć tematy drogi do boga/oświecenia/itp., koncepcję gęstości i ostatecznego złączenia z bogiem, chanellingu, dzieci Indygo i roku 2012 🙂 podyskutowałbym na każdy z tych tematów, na niektóre mam odmienne zdanie niż ty, ale myślę, że na jeden post to za dużo 😉 fajnie by było, gdyby ktoś założył oddzielne tematy na każde z tych zagadnień 😉

to może przejdę do chanellingu... veganpolska, nie sądzisz, że za bardzo przyjąłeś to za prawdę? wiem, że dyskutujemy o sferze wierzeń, bo póki ktoś nie posiądzie wszechmądrości, musi wierzyć. dlatego nie chcę cię krytykować... ale myślę, że przy ocenianiu ile prawdy jest w przekazach, kierujesz się przeczuciem/emocjami. a emocje to są raczej dzieci podświadomości. no a nigdy nie wiesz, na ile ona jest czysta i ile "przelało się do niej" czystej mądrości pochodzącej od najwyższego ja. (z góry przepraszam, jeśli jestem dla kogoś niezrozumiały:)) ja też kiedyś dosłownie pochłaniałem przekazy - zwłaszcza te które miały pochodzić od kasjopean (czy jak tam się to pisało 😉 ). ale teraz uważam, że to jednak nie jest źródło prawdy, chociaż muszę przyznać, że wielu ludziom to otworzyło oczy. dla mnie ostatnimi czasy ciężka do przyjęcia jest koncepcja 'złączenia się z bogiem', bo teraz bardziej skłaniam się do wierzenia, że dusza zachowuje swojego rodzaju indywidualność nawet po oświeceniu. a przy okazji - jeśli tylko ósma gęstość oznacza oświecenie, a ósma gęstość to brak ciała fizycznego - jak wyjaśnić, że są osoby oświecone posiadające fizyczne ciała? przepraszam, jeśli odebrałeś to jako atak na to w co wierzysz.

no to może na razie tyle. 🙂 przepraszam, że tak mało szczegółowo i trochę nie na temat, ale zmęczony już na dziś jestem 😉 miło by było, gdyby ktoś założył pokrewne temu tematy (to raczej do ciebie veganpolska :)) no i fajnie będzie jeśli nasz Admin nie założy dla nas oddzielnego forum pod adresem sekta.pl czy coś 😀

jakby ktokolwiek miał ochotę podyskutować na różne "dziwne" (czyt: ezoteryczne i nie tylko :)) tematy, to moje gg można znaleźć w profilu 😉

[edytowane 30/12/2006 od MikelRebel]


OdpowiedzCytat
TAO
 TAO
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 147
31/12/2006 2:43 am  

Jeżeli chodzi o temat DZIECI INDYGO, a raczej Dzieci Nowej Ery, bo temat ten dotyczy tez dzieci Kryształowych to był juz poruszony:

http://wegetarianie.pl/modules.php?op=modload&name=XForum&file=viewthread&tid=1548#pid

O Roku 2012 też mówiono przy okazji kilku tematów (związanych z ekologią), ale nie powstał temat specjalnie poświęcony tej sprawie.

Jeżeli chodzi o ten temat, w którym właśnie się znajdujemy to po wyjasnieniu kilku kwestii z Veganpolska mogę przyznac, że nasze poglądy są bardzo zbieżne...
Aż nie mogę uwierzyć, że się ktoś taki pojawił 😮
Ale jak się cieszę 🙂 🙂 🙂

Osobiście uważam, że channeling jest doskonałym narzędziem pozyskiwania informacji, podobnie jak i OBE, czy medytacja... Zresztą każdemu co innego pasuje.

Jezeli chodzi o channeling to polecam szczególnie materiały LLResearch, czyli "Przewodnik po materiale Ra", tyle że polska wersja książki jest bardzo okrojona... Chociaż w sumie w tych przekazach ciagle się przewija idea Zjednoczenia, a tobie to w chwili obecnej nie pasuje... To tak jak mi przez dość długi okres mojego życia... 🙂

No i też uważam, że bedzie fajnie jak Admin nie założy nam nowego forum, pt. sekta. pl 😀 albo poprosi nas żebyśmy sami sobie założyli 😀 😀 😀

[edytowane 31/12/2006 od TAO]


OdpowiedzCytat
sajetan_tempe
początkujący
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 10
31/12/2006 1:46 pm  

Oj, dzieci, dzieci.... Błądzicie... Niech wam Ziemia lekką będzie 😀

sajetan_tempe


OdpowiedzCytat
Apulejusz
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 124
31/12/2006 2:29 pm  

Sam nie jestem weganinem, nie czuję się do końca przekonany do bezpieczeństwa zdrowotnego tej diety, natomiast zdaję sobie sprawę z tego, co wiąże się z produkcją mleka i jego przetworów. Niestety nikt i nic na tym świecie (również weganizm) nie jest idealne, ale możemy minimalizować wszytskie nasze działania, które przynoszą komuś/czemuś szkodę. Myślę, że ta minimalizacja jest tym, co łączy wegetarian i wegan i powinniśmy o tym pamiętać. Nie podlega dyskusji to, że weganizm jest w tym sensie bardziej minimalistyczny.

A ja popieram to, co napisał miłośnik Witkacego. Sama nie jestem weganką, a mój laktowegetarianizm daje mi poczucie, że robię coś dobrego, co ma sens i prowadzi mnie do wyższych poziomów samodoskonalenia się 😎

[url=http://www.forumveg.webd.pl] [img]http://www.forumveg.webd.pl/album_pic.htm?pic_id=321[/img] [/url]


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 5 Wstecz Następny
  
Praca