Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Holywood  

Strona 1 / 2 Następny
  RSS

stoppelek
forumowicz
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 47
02/11/2006 12:47 am  

ostatnio sie wkurzylam czytajac ze gwiazdy "wege" nagle sobie przestaja byc...
idee?
kurcze nie, tylko chec pokazania sie
bez sensu

Rząd na bruk! Bruk na rząd!


OdpowiedzCytat
Logan
początkujący
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 15
02/11/2006 2:21 am  

A co w tym dziwnego?
Mnie śmieszy że ktoś uważa aktorów lub piosenkarzy za autorytet w sprawach ideologii i potem na stronach wegetarian/wegan mozna przeczytać że "tu wstaw imie popularnej gwiazdy' jes wegetarianką bądź wegetarianinem. Jest to tak samo istototne jak to że pan Kaziu śmieciarz jest wegetarianinem ale o nim nikt nie pisze. Całkiem jak w teletygodniu.

Logan


OdpowiedzCytat
melanrz
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 170
07/04/2007 4:22 am  

Ano widzicie... niestety tak jest, ze wiele rzeczy robi sie na pokaz:/

Gdyby ściany rzeźni były ze szkła, nikt nie jadłby mięsa...


OdpowiedzCytat
aniusia
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 165
07/04/2007 4:58 am  

no oczywista sprawa w dodatku o gwiazdeczkach ciagle trzeba pisac a z reszta one dla mnie tez nie sa zadnymi autorytetami zacznijmy od tego ze maja tyle pieniedzy ze dajac nawet niewielkie pieniazki na biednych czy na zwierzeta o wiele bardziej by sie przysluzyli spoleczenstwu niz sterczac przed fotografami i strzelajac glupie miny, pozytecznym trzeba byc! 😎


OdpowiedzCytat
Ireth
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 264
07/04/2007 9:50 pm  

no oczywista sprawa w dodatku o gwiazdeczkach ciagle trzeba pisac a z reszta one dla mnie tez nie sa zadnymi autorytetami zacznijmy od tego ze maja tyle pieniedzy ze dajac nawet niewielkie pieniazki na biednych czy na zwierzeta o wiele bardziej by sie przysluzyli spoleczenstwu niz sterczac przed fotografami i strzelajac glupie miny, pozytecznym trzeba byc! 😎

No totez wiele z nich jest. Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka...
A co do mody, daj boze taka mode jak najdluzej, w jak najszerszych kregach.

Nie jadam niczego, co moze spojrzec mi w oczy.


OdpowiedzCytat
aniusia
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 165
08/04/2007 1:05 am  

taak jak ja lubie jak ktos krytykuje byleby tylko jego bylo na wierzchu 🙄 a tak pozatym to napisalam "gwiazdeczki" jak dla mnie to paris hilton i inne pustaki i raczej to nie jest material na autorytet jak ktos mysli inaczej to gratuluje :thumbsup:


OdpowiedzCytat
melanrz
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 170
08/04/2007 1:58 am  

Ale nie ukrywajmy, ze takie "pustaki" maja najwieksza sile prazebicia... Zobaczycie.. jeszcze max pol roku i wegetarianizm zrobi sie moda... Ludzie nbie beda jedli miesa tylko dlatego, ze szkoda im zwierzat, a poprostu to fajnie brzmi... jestem wege

Gdyby ściany rzeźni były ze szkła, nikt nie jadłby mięsa...


OdpowiedzCytat
aniusia
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 165
08/04/2007 2:15 am  

haha dokladnie o potem glupsza czesc populacji chce byc jak te mandaryny i inne arbuzy jak moja droga znajoma co to niby miesa nie je ale zupe zje, pomimo ze ta zupa na miesie ugotowana wlasnie jest, super swiadomosc 🙂


OdpowiedzCytat
melanrz
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 170
08/04/2007 2:18 am  

hmmmmmmmmm czyzbym wiedzialo kim mowimy? Ale nie ukrywajmy, ze ta znajoma jest zawsze trendy... i co miesaic zmienia styl... muzyke... poprostu zawsze jest modna... 😉

Gdyby ściany rzeźni były ze szkła, nikt nie jadłby mięsa...


OdpowiedzCytat
Ireth
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 264
08/04/2007 9:56 pm  

taak jak ja lubie jak ktos krytykuje byleby tylko jego bylo na wierzchu 🙄

To do mnie? Bo jesli tak, to chyba sie zagalopowalas.

a tak pozatym to napisalam "gwiazdeczki" jak dla mnie to paris hilton i inne pustaki

Paris Hilton nie jest wegetarianka, tak dla porzadku. I ta, ktora dla Ciebie jest gwiazdeczka, dla innych jest gwiazda i odwrotnie, to bardzo subiektywne. Ja na przyklad nie trawie Reese Witherspoon, a jednak dostala nagrode Akademii, wiec ewidentnie ktos ja docenia.

raczej to nie jest material na autorytet jak [u] ktos mysli inaczej to gratuluje[/u] :thumbsup:

Nie wiem, w ktorym miejscu i u kogo sie doczytalas admiracji dla "gwiazdeczek". Moze pomysl dwa razy nim rzucisz oskarzenia?

A tak na marginesie, zaczyna mnie nieco draznic to wasze aniusiowo-melanrzowe gadanie jak na gg. Jestescie para, jestescie tu obydwoje, super. Ale chyba sa pewne sprawy, ktore mozecie obgadac sami ze soba, bez angazowania w to miejsca na tym serwerze? A poki co, jak sie odezwie Aniusia, zaraz sie odzywa Melanrz i odwrotnie i zmienia sie to w dialog, w dodatku wyglaszany niemal jednym tonem...

Nie jadam niczego, co moze spojrzec mi w oczy.


OdpowiedzCytat
Petra
forumowicz
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 20
08/04/2007 11:23 pm  

Niestety ale prawda jest taka, że w wielu przypadkach to wszystko tylko na pokaz.. Heh.. Ale zostają nam te gwiazdy, które naprawdę są wege lub wegan i nie zanosi się na to, żeby zrezygnowały z tego 🙂 I tak trzymać!

W życiu piękne są tylko chwile..


OdpowiedzCytat
lucylu
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 170
09/04/2007 12:51 am  

...gwiazdy... trzeba byłoby sie zastanowic ilu z tych ludzi jest godna by je tak nazywać.... ale moze lepiej to przemilczeć...w zyciu tak jest ze wiele rzecyz robi sie na pokaz...ale anjbardizje wkurzaja mnie tzw. pseudowegetarianie....brrrrrrrrr.....c, co zjadaja ryby....tragedia....

podarujUśmiechSwójTymKtórychNapotkaszNaSwejDrodze


OdpowiedzCytat
melanrz
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 170
09/04/2007 12:58 am  

droga, drogi, czy jak Ci tam lucylu, czy McShit... Jesli denerwuje Cie to Aniusiowo-melanrzowe gadanie, to poprostu go nie czytaj... nie wyznajemy sobie milosci, czy cos, a kazdy wyraza swoje zdanie na forum... tak ja mi sie nie podobaja Twoje wypowiedzi, ale ich nie komentuje... Jesli Ciebie to rusza, to moze jest to poprostu zwykla zazdrosc... A co do tych gwiazd to niestety moze nie potrafisz obiektywnie spojrzec, ale Paris Hilton, czy inne panienki sa nibyWege dla publiki.... Ale kazdy ma oczywiscie swoje zdanie, gusty, a gustachj sie nie rozmawia.... :exclam:

Gdyby ściany rzeźni były ze szkła, nikt nie jadłby mięsa...


OdpowiedzCytat
aniusia
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 165
09/04/2007 1:05 am  

Zeby nie bylo Misiu to aby tradycji stalo sie za dosc to ja musze napisac tam gdzie ty hihi i oczywiscie to samo ale ujme to inaczej bo sie troszke Zabka pogubila;) Nie pozwole na jakies grozby czy inne nieodpowiednie wypowiedzi pod moim adresem. po pierwsze skad domysl ze ja pisze do "Ciebie"? zawsze ktos musi popsuc atmosfere:/ jak ja nie lubie podnosic glosu ehh FIN 😉


OdpowiedzCytat
melanrz
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 170
09/04/2007 1:07 am  

Bo ireth poprostu nam zazdrosci.. poczekaj az zacznie sie przyczepiac do tego, ze napisalem o paris, albo, ze pomylilem loginy... aler dobra, niektorzy nie maja innych problemow... niektorzy nei maja wlasnego zycia:/

Gdyby ściany rzeźni były ze szkła, nikt nie jadłby mięsa...


OdpowiedzCytat
Strona 1 / 2 Następny
  
Praca