Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Ziemianie-projekcja w Warszawie  

  RSS

Reakcja69
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 20

OdpowiedzCytat
lumo
 lumo
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 33
07/11/2006 3:59 pm  

Znam ten film. Ze wszech miar wart jest obejrzenia. Chociaż, nie jest prawdą, że film pokazuje całkowitą zależność człowieka od zwierząt 😉


OdpowiedzCytat
Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
04/09/2008 12:41 am  

Nareszcie obejrzałem cały film z płyty DVD. Wywarł na mnie bardzo duże wrażenie i jeszcze do tej pory widzę obrazy mordowanych zwierząt w rzeźni. Film posiada w sobie duży ładunek emocjonalny podkreślony doskonałą muzyką i jest w stanie przyczynić się do zmiany myślenia i diety u osoby wrażliwej. Ciekawy jestem czy był wyświetlany gdziekolwiek publicznie w kinach. Zastanawiam się także skąd czerpano materiały filmowe do jego montażu bo nie ulega wątpliwości, że są to autentyczne kadry niektóre nakręcone ukryta kamerą.
Znalazlem link w pierwszym poście tematu o projekcji tego filmu w Warszawie ale link nie dziala i tak naprawde nie wiem czy film był wyświetlany w stolicy. 😎

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
04/09/2008 1:44 am  

Po wielu filmikach z rzeźni, jakie zaserwowała mi kiedyś przyjaciółka, to nie wiem, czy ten film jest na moje nerwy 😮 Dodatkowo po ty, jak Stanisław o nim mówi i jak go preżywa, to nie wiem, czy powinnam.. 😮
Ale pamiętam bajkę "happy feet". Bajka miała głębokie przesłanie i nic... 🙁 Może dlatego, że jest bajką 😮 Mam nadzieję, że Earthlings odniesie skutek 🙂

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
motylek8725
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 295
04/09/2008 1:54 am  

ja juz dziekuje obejrzalam filmiki z rzezni i do tej pory w moich snach pojawiaja sie mordowane zwierzeta:-(( ten film przyda sie ludziom ktorzy nie maja pojecia co tam sie dzieje...


OdpowiedzCytat
Ayna
 Ayna
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1022
05/09/2008 1:10 am  

Obejrzałam ten film już wcześniej. Nie rozkładałam go na raty tylko od razu pociągnęłam . Co prawda czasem obrazy przesłaniały mi łzy , wiedziałam ,że muszę wytrwać do końca.
Byłam bardzo przejęta , tym co zobaczyłam. Dowiedziałam się rzeczy o których wcześniej nie wiedziałam , np.wątek o Indiach. W filmie pokazano wszystko , nic dodać nic ująć. Trzeba po prostu zobaczyć .


OdpowiedzCytat
Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
05/09/2008 1:31 am  

Nie wiem co takiego tam jest o Indiach, ale pamiętam jak byłam na wakacjach w Anglii, to mieszkałam z rodziną hinduską (pochodzili ogólnie z Afryki). Właścicielka domu opowiadała, że w Indiach była afera odnośnie batonów Mars. Okazało się, że dodawano do nich (bodajże) tłuszcz z krów 😮 Teraz, niby producent się zastrzegał, że już tego nie ma, mało kto je marsy w Indiach. 😉

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
Ayna
 Ayna
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1022
05/09/2008 12:34 pm  

Nie wiem co takiego tam jest o Indiach

Zszokował mnie transport krów hodowanych dla skór a w Japonii sposób zabijania wielorybów. 🙁


OdpowiedzCytat
Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
05/09/2008 2:37 pm  

Mnie bardzo zbulwersował fakt, że zwierzęta w cyrku wykonują swoje numery ze strachu. Do tej pory myślałem, że za dobrze wykonaną sztuczkę dostają smakołyk. Może w niektórych cyrkach tak jest.
Nie wiem czy oglądaliście kiedyś taki reportaż jak niedźwiedź cyrkowy zaatakował swojego tresera podczas reportażu na żywo w rosyjskiej telewizji. Poturbował go wtedy porządnie. To może świadczyć o tym jak bardzo zestresowane są te zwierzęta które zmusza się różnymi sposobami do wykonywania niechcianych poleceń. 😡

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
motylek8725
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 295
05/09/2008 4:34 pm  

mnie wszystko szokowalo a niekiedy trzymalam sie za glowe i wpadalam w ataki histerii :-(( nie zapomne tez oczu mordowanej zywej jeszcze krowy:-(( to tak strasznie mnie wzruszylo i rozwscieczylo ze o malo nie rozwalilam komputera...podczas tego filmu czulam sie podle bo zdalam sobie sprawe ze siedze tutaj i nic nie robie zeby je wszystkie ocalic:-(


OdpowiedzCytat
Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
05/09/2008 4:52 pm  

Do cyrków ma juz uraz od dzieciństwa. Zawsze czulam, że coś w nim musi być nie tak. Do Zoo też nie chciałłam chodzić. Te zwierzęta w klatce mnie rozczulały :((
Zostałam wychowana na horrorach i się ich nie boję, ale Earthlings najprawdopodbneij nie obejrzę, za dużo jak na mnie 🙁

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
Ayna
 Ayna
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1022
06/09/2008 4:44 am  

Nie wiem czy oglądaliście kiedyś taki reportaż jak niedźwiedź cyrkowy zaatakował swojego tresera podczas reportażu na żywo w rosyjskiej telewizji.

Pamiętam , to był jakiś wywiad.
Niedawno widziałam przykład prawdziwej przyjaźni między tygrysem i jego dwoma opiekunami.
Oni mieli go od kocięcia . Gdy urósł na skutek skarg sąsiadów musieli tygrysa wywieźć gdzieś do rezerwatu. Po roku odwiedzili go i ten tygrys ich rozpoznał od razu i zaczął się z nimi bawić. Piękne!


OdpowiedzCytat
Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
06/09/2008 2:05 pm  

Tak a propo tygrysów, to pamiętam jeden koncert Sarah Brigntman, po któirym był wywiad z nią, a ona właśnie się na nim bawiła z tygrysem :rotfl:

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
  
Praca