Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

czy mieso wam smakowalo??  

Strona 18 / 18 Wstecz
  RSS

klaidua
początkujący
Dołączył: 11 lat  temu
Posty: 11
15/04/2013 4:16 pm  

No chyba że się weźmie jakieś takie parówki ziołowe czy tym podobne - tyle w tym chemii, że aż pachnie 😛 ale tego typu przetwory trudno traktować jak zwykłe mięso...

Zapraszam na bloga wegetarianki dbającej o rozwój osobisty


OdpowiedzCytat
sedano
forumowicz
Dołączył: 11 lat  temu
Posty: 20
16/04/2013 12:46 am  

Przez ostatnie 10 lat gdy mięso jeszcze pojawiało się na moim talerzu nie smakowało mi za bardzo, dlatego byłem raczej niedzielnym mięsożercą. Wystrzegałem się przede wszystkim czerwonego mięsa, po którym natychmiast odczuwałem kłopoty żołądkowe, a gdy sam gotowałem prawie zawsze moje potrawy były bezmięsne. Brało się to z tego, że mięso aby smakowało wymaga czasochłonnego przyrządzania, tzn. marynowanie, przyprawianie i musi być poddane długiej obróbce termicznej, a ja preferuję potrawy proste, szybkie i jak najmniej przetworzone. Smażone czy gotowane mięso zawsze wydziela nieprzyjemny zapach podczas przygotowania, dlatego już długo przed wyeliminowaniem go z diety wydawało mi się nienaturalnym posiłkiem po którym nie czułem się dobrze.

[edytowane 15/4/2013 przez sedano]


OdpowiedzCytat
pietras
forumowicz
Dołączył: 11 lat  temu
Posty: 42
25/04/2013 12:19 pm  

Kiedyś może i tak ale nie każde mięso. 😉


OdpowiedzCytat
Strona 18 / 18 Wstecz
  
Praca