Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

znani ludzie wrodzy zwierzętom  

Strona 2 / 4 Wstecz Następny
  RSS

Koniara
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 563
27/12/2006 11:47 pm  

hmmm.... Koniaraa ile TY masz lat? bo nie wiem czy powinnam zTba na takie tematy gadać.

a wiesz jak się kochają geje? no to teraz już wiesz jak mozna zgwałcić psa... ble

14, ale przecież to jest nie mozliwe. gęsi się nie da zgwałcić ;/ psa tak samo. To jest nie logiczne.

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?


OdpowiedzCytat
Megumi
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 68
28/12/2006 12:00 am  

hmmm.... Koniaraa ile TY masz lat? bo nie wiem czy powinnam zTba na takie tematy gadać.

a wiesz jak się kochają geje? no to teraz już wiesz jak mozna zgwałcić psa... ble

14, ale przecież to jest nie mozliwe. gęsi się nie da zgwałcić ;/ psa tak samo. To jest nie logiczne.

prostytutki też się nie da.

[żart] 😛


OdpowiedzCytat
jabagera
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 27
28/12/2006 12:04 am  

KONIARO NAJDROŻSZA
poprostu uwierz na słowo- da się! a jeśli szczegóły,to...może markiza De Sade sobie czytnij?:P tam znajdziesz na bank o kózkach, świnkach i pieskach pewnie też..
..uwaga! Ja tutaj do niczego nie namawiam!!! hehe 😉

nikt nie lubił kata, a ten jakże był potrzebny..


OdpowiedzCytat
EvilOne
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 829
28/12/2006 12:59 am  

pewnie sie daaa... 😉 ale mnie ten Corey Taylor nurtuje... no co un takiego zrobił??

hide and seek


OdpowiedzCytat
sajetan_tempe
początkujący
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 10
28/12/2006 12:10 pm  

KONIARO NAJDROŻSZA
poprostu uwierz na słowo- da się! a jeśli szczegóły,to...może markiza De Sade sobie czytnij?:P tam znajdziesz na bank o kózkach, świnkach i pieskach pewnie też..
..uwaga! Ja tutaj do niczego nie namawiam!!! hehe 😉

Eeee... de Sade wcale nie był taki zły :). Proponuję przeczytać... A co do reszty, u Johna Locka nie pamietam już dobrze w którym dziele, chyba w "Rozważaniach dotyczących rozumu ludzkiego", jest fragment ukazujący relatywność naszego poczucia moralności, estetyki... Otóż jest mowa o pewnym Turku, który został uznany za świętego, przez to, że nie uprawiał seksu ani z kobietami, ani z mężczyznami, lecz jedynie z kozami.

Pozdrawiam,

sajetan_tempe


OdpowiedzCytat
Blanka
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 102
28/12/2006 12:54 pm  

ale mnie ten Corey Taylor nurtuje... no co un takiego zrobił??

moze nie sam Corey ale zaloga slipknota tez uwazana jest za wrogow:/
Mi sie o uszy obilo nic wiecej nie wiem...EvilOne nie przejmuj sie wiekszosc tego co tu napisane to bzdura z prymitywnych, komercyjnych gazetek dla nastolatkow...
Jakby tak wszystko pozbierac to okazaloby sie ze wiekszosc zespolow metalowych szkodzi zwierzetom....

No ale sie temat wszczal....wymieniajcie dalej:d


OdpowiedzCytat
waszakicia
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 606
28/12/2006 1:54 pm  

Koniara... jednym słowem nie wiesz nic... jeszcze..młoda jestes :PP


OdpowiedzCytat
Koniara
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 563
28/12/2006 2:35 pm  

nie to nie ;| Dowiem się od kogoś innego xD

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?


OdpowiedzCytat
EvilOne
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 829
28/12/2006 3:43 pm  

dajcie Koniarze spokój!! to że nie przyszło jej jeszcze do głowy jak tu przyciąć koze w zad to nie znaczy że jest za młoda ani tym bardziej że nie powinna sie kiedys dowiedzieć;)

Koniaro, nie praktykowałysmy- nie wnikajmy:D:D:D:D

hide and seek


OdpowiedzCytat
majunta
początkujący
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 19
03/01/2007 9:46 pm  

Hmm ja mam lat 15 i szczerze mówiąc( nie złośliwie ) dziwię się, że Koniara o takich rzeczach( zoofilia) nie słyszała. Hehe może nawet zazdrosczę trochę bo ja jakos dziwnie wcześnie zostałam uświadomiona w takich sprawach (np. zanim jeszcze wiedziałam po co ludzie idą do łóżka to wiedziałam co w nim wyprawiają:D). Tu raczej nie o wiek chodzi tylko o towarzystwo( nam zdarzało się i zdarza całkiem poważnie i bez chichotów o tym rozmawiać- tylko rozmawiać!:)).
A poważnie: Myślę, że większości znanych osób, zwierzęta( poza ich domowymi pupilkami) sa zupełnie obojętne. Większość gwiazd- nawet tych deklarujących ogromne współczucie wobec zwierząt- bez skrupułów kupuje sobie kolejne futro...
No i książe Karol na przykład. Wielki miłośnik polowań. Zabijanie dla zabawy i przyjemności.


OdpowiedzCytat
Koniara
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 563
03/01/2007 9:53 pm  

O jejq... to ja już nic nie mówie bo znowu dowiem się że jestem głupia (yy... bo jestem :D) i tak według mnie nie da się zgwałcić gęsi, psa... a myszy to tym bardziej :/

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?


OdpowiedzCytat
Krusto
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 323
03/01/2007 10:22 pm  

Ale sie temat rozkręcił 🙂 Koniara możesz być szczęśliwa, że nie potrafisz sobie tego wyobrazić 😛 Ale uwież na słowo, że naprawde się da a sama myśl o tym przyprawia mnie o wymioty :casstet:


OdpowiedzCytat
Koniara
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 563
03/01/2007 10:42 pm  

No dobra, dobra... Ale przecież myszy sie nie da!

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?


OdpowiedzCytat
Olla
 Olla
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 484
14/01/2007 3:23 pm  

Koniara młode dziewczę jesteś ale uparte nie jak koń którego kochasz ale jak oślica 😉

Zadanie dla Ciebie: poszukaj w necie lub w bibliotece info o ludziach wrogich zwierzętom ok? 🙂


OdpowiedzCytat
Koniara
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 563
14/01/2007 3:35 pm  

No szukam 😀 I nie ma xD

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 4 Wstecz Następny
  
Praca