Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Kogo lubimy z naszych polityków  

Strona 3 / 3 Wstecz
  RSS

cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
06/09/2012 1:37 pm  

---
---
---

Powyżej lista lubianych przeze mnie polityków 😉

Kalisz, który przyjeżdża swoją limuzyną na lewicowe dema jest żałosny.
Na szczęście coraz częściej protestujący każą mu "wy****dalać" :rotfl:

Jestem w stanie zmusić się do lubienia polityków z jakiejś prawdziwie lewicowej partii, takiej na miarę brazylijskiej Partido dos Trabalhadores. Ale nie wiem, czy dożyję chwili, w której taka partia w Polsce powstanie.

oby nikt z nas nie dożył tej chwili...

A, zauważyłem że Twoja lista lubianych polityków jest identyczna z moją! 😮


OdpowiedzCytat
kazik84
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 161
06/09/2012 11:48 pm  

Korwin jest znany od lat z takich poglądów. Czytałam ten wpis, o którym pisze Bellis. Najbardziej przerażają mnie komentarze pod tym wpisem popierające to co on napisał.

Od jakiegoś roku trochę się odcięłam od naszych polityków i tego co wyczyniają, mam dość.


OdpowiedzCytat
pietras
forumowicz
Dołączył: 11 lat  temu
Posty: 42
04/12/2012 11:55 am  

Jako polityka żadnego ale może bym polubił bym gdybym poznał któregoś od strony prywatnej jako zwykłego człowieka to może bym polubił.


OdpowiedzCytat
sokół
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 395
04/12/2012 2:33 pm  

z całym szacunkiem do autora ale jak można lubic polityka , to największe bakterie naszej planety , wiem że zawsze ta zaraz musi byc , ale w obecnym czasie to walka polityczna to juz szambo i kupa g...... ,po całej hipokryzji w expose gdzie wiadom ze potem jest i tak inaczej resztki nie tylko szacunku ale i prawa do oddychania do nich trace, robic.......... robic do śmierci , bac sie wojen , jeśc zanieczyszczone jedzenie , wydawac na wojny a nie na głodnych , k..... mac ja w ogóle ktos moze powiedziec czy dac sie lubic polityka , ICH TRZEBA OGNIEM JAK ROBACTWO , .......polecam książkę Antoni Salasa o islamskim terroryźmie ( gośc na 6 tal stał się uzułmaninem -potem i tak nim został ) pokazuje między innymi to jak zachód i państwa wojenne nami kręcą tylko w celu własnych korzyści - gdyby nie to że jestm przeciwny karze śmierci i zabijaniu to juz sam bym bombę na wiejskiej podłożył


OdpowiedzCytat
Mateusz91
bywalec
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 136
04/12/2012 5:02 pm  

Politycy? Nie darzę sympatią żadnego, a szczególnie tych lewicowych! :mad2:


OdpowiedzCytat
sokół
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 395
04/12/2012 5:08 pm  

trochę w żartach a trochę po prawdzie , nie wiem co gorsze postawic sobie na własnym podwórku mcdonalda czy uścisnąc dłoń jednemu z tych szatanów


OdpowiedzCytat
Strona 3 / 3 Wstecz
  
Praca