Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Wegetarianizm na koszulkach.  

Strona 3 / 6 Wstecz Następny
  RSS

wykreconaZwyboru
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 136
06/04/2007 12:23 pm  

TAK TAK TAK!!:D ja się na to piszę:] kwestia znalezienia/wymyslenia odpowiedniego wzoru:) jesli ktoś coś ma niech daje:)

Szpitale, wiezienia i burdele - oto prawdziwe uniwersytety zycia. Mam dyplomy wielu takich uczelni. Mówcie mi


OdpowiedzCytat
melanrz
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 170
06/04/2007 12:59 pm  

Wiec jesli jest moze jakis grafik na forum....

Gdyby ściany rzeźni były ze szkła, nikt nie jadłby mięsa...


OdpowiedzCytat
wykreconaZwyboru
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 136
19/04/2007 6:23 pm  

tak na marginesie: natrafiłam przez przypadek na to:
http://www.ninetyeightclothing.com/images/shop/shop421.htm
nie wiem czy już ktoś tego linka dawał:) ot tak-chciałąm się podzielić moim znaleziskiem:P

Szpitale, wiezienia i burdele - oto prawdziwe uniwersytety zycia. Mam dyplomy wielu takich uczelni. Mówcie mi


OdpowiedzCytat
melanrz
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 170
19/04/2007 8:42 pm  

co do koszulek to dalem juz bardziej sprecowany temat, ale nikt nie odpisal... Otoz znajomy grafik siedzi juz nad tym wzorem... zobaczymy co wymysli...

Gdyby ściany rzeźni były ze szkła, nikt nie jadłby mięsa...


OdpowiedzCytat
wykreconaZwyboru
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 136
20/04/2007 6:26 pm  

daj znać jak coś już będzie:D

Szpitale, wiezienia i burdele - oto prawdziwe uniwersytety zycia. Mam dyplomy wielu takich uczelni. Mówcie mi


OdpowiedzCytat
szyszka88
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 100
20/04/2007 7:29 pm  

pomysl bardzo mi sie podoba :D.
Póki co sama sobie jakąś zrobie, weny twórczej nie mam, wiec skądś na razie zedre 😉


OdpowiedzCytat
Pinka16
początkujący
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 16
08/05/2007 7:11 pm  

A ja mam już jedną koszulkę i parę plakietek z Vivy:) I nie widzę w tym nic złego, bardzo lubię je nosić. I jestem jedyna w szkole. Czasami ktoś się przyczepi, wyśmieje... ale mam to gdzieś 😉

Pinka


OdpowiedzCytat
Tymon
forumowicz
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 22
16/05/2007 11:23 am  

Już nie jestem wegetarianinem. Po kilkunastu latach mi wzięło i przeszło.

Tymon, 33 l., już nie wegetarianin


OdpowiedzCytat
Koniara
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 563
25/06/2007 5:02 am  

Kiedys czytalam ksiazke Marii Grodeckiej chyba i tam ona napisala ze takim znakiem jest kielek wschodzacej rosliny,

Ale czemu roslina? Przecież my zabijamy rosliny O_o to raczej pasowałoby aby znakiem wege było martwe zwierze przekreslone albo coś, a nie roslina która przez nas umiera.

Co do noszenia takich naszywek itp. nie mam nic przeciwko ale osobiscie nie nosze, moja szkola jest bardzo nietolerancyjna i jeszcze by mnie pobili nie daj Boze!

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?


OdpowiedzCytat
ptakbezglowy
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 457
01/07/2007 10:24 pm  

aa to nie jest jakiś rodzaj snobizmu, nosic takie wege naszywki? gdzie złapać różnicę, kiedy snobizm a kiedy skromność ale manifestowanie swego stylu? czy buddysta albo Pitagoras załozyliby to bez żenady?
coz oni wlasciwie wszystko ubraliby bez żenady.

Koniara- ;>


OdpowiedzCytat
obłudna
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 178
01/07/2007 11:57 pm  

aa to nie jest jakiś rodzaj snobizmu, nosic takie wege naszywki? gdzie złapać różnicę, kiedy snobizm a kiedy skromność ale manifestowanie swego stylu? czy buddysta albo Pitagoras załozyliby to bez żenady?

hmm, ciekawe zagadnienie
sądze, że snobizm bylby wtedy, gdyby ktos afiszowal sie z takimi naszywkami itp a wcale do konca nie zylby wg zasad wegetarianizmu czy weganizmu
taki rodzaj mody

albo gdyby ktos noszący owe plakietki zarazem uwazalby sie za 'lepszego' od reszty

ogolnie gnój


OdpowiedzCytat
Denis
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 110
15/07/2007 2:30 am  

Swietny pomysl !!!!
Z wielka przyjemnoscia wyszedł bym w takiej z domu...
Jesli wielu wegan i wegetarian chodzilo by w takich po swiecie to moze inni mniej odwazni nabrali by pewnosci siebie i odwagi by oglosic swiatu ze jest wege. Co moze przy odrobinie szczescia zachecilo by miesozerców by przejsc na wegetarianizm 🙂

Dlaczego Bóg pozwala na tak wiele krzywd? Ponieważ dał nam wolną wolę !!!


OdpowiedzCytat
ozzi_93
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 100
02/08/2008 11:47 pm  

Nie wiem gdzie moznaby w Łodzi kupic takie plaketki i naszywki. manifesty to rzecz naturalna. Jak amcie pomysl gdzie mozna w Łodzi kupic takie plakietki i naszywki to bylabym wdzeczna 🙂

A ja wiem gdzie:) trochę późny odzew ale może komuś się przyda.
Więc na końcu piotrkowskiej (od strony galerii) są kioski przeważnie z fast foodem:mad:
a w jednej jest sklep punkowy. I tam kupiłam niestety tylko jeden, mały i ostatni kapsel 🙁 mniej więcej taki
[url] [/url]
Ale pan obiecał że będzie dostawa więc warto zapytać. Niestety nie miał naszywek


OdpowiedzCytat
assasello987
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 270
13/12/2008 5:14 am  

ja mam zielony tiszercik ze świniorkami z napisem "zwierzeta sa moii przyjaciolmi a ja nie zjadam przyjaciol" ale pomykam w niej tylko w akademiku 🙂


OdpowiedzCytat
Patyk84
świeżaczek
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 4
30/12/2008 12:40 am  

dobry pomysl na koszulke


OdpowiedzCytat
Strona 3 / 6 Wstecz Następny
  
Praca