Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Nowy sklep- czy coś w końcu zaczyna się zmieniać?  

  RSS

waszakicia
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 606
26/08/2007 2:41 am  

Po raz pierwszy otworzyli u nas sklep ze zdrową żywnością i Artykułami dla wegan i wegetarian. W Ostródzie taki sklep? Aż dziwne. Może w końcu ktoś dostrzegł tę małą grupkę wegeludzi?


OdpowiedzCytat
owle
 owle
forumowicz
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 42
26/08/2007 5:42 am  

u mnie w brzesku też kiedyś widziałam 😀 nawet nie jestem pewna, ale już chyba zamknęli..z ciekawości poszłam tam, tak pomyślałam że mogą mieć agar. wchodzę, widzę jakieś chlebki "domowe",na półkach paczki z płatkami Sante i inne tego typu produkty, które w każdym większym sklepie można dostać:P, patrzę nawet torebki i buty ze skóry ekologicznej, co mnie trochę zdziwiło bo sklepik naprawdę mały i wybór tychże jak można się spodziewać niewielki;) taki nijaki sklepik:P podchodzę do tej kasy i pytam pani czy jest agar.. na to pani ze zdziwieniem/zmieszaniem/zaskoczeniem/nie wiem czym tam jeszcze:P "przepraszam... KTO??":D:D już tam więcej potem nie chodziłam:D

[edytowane 25/8/2007 od owle]


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
26/08/2007 1:45 pm  

podchodzę do tej kasy i pytam pani czy jest agar.. na to pani ze zdziwieniem/zmieszaniem/zaskoczeniem/nie wiem czym tam jeszcze "przepraszam... KTO??"

😀 😀 😀

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
27/08/2007 10:33 pm  

Moja przyjaciółka weszła kiedyś do jednego baru wegetariańskiego i spytała się czy je st coś wegańskiego. Reakcja była podobna 😮

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
fabryka_slow
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 294
29/08/2007 10:52 pm  

Spoko, też zauwazyłam lekką rewolucje w tym kierunku. W wielu supermarketach widze półki z rzeczami sojowymi i wegetariańskimi/wehanskimi (wybór raczej nie koniecznie w pełni zadowalajacy, ale przyzwoity). Natomiast sklep ze zdrową zywnością- matko, szleństwo. Orkisze, amarantusy, czeskie wędzone tofu(niech sie oscypki schowają, SUPER PYSZNE), parówki sojowe w ilustam smakach, pasty sojowe, ciastka, herbatki, przyprawy cudna na iju. Żyć nie umierać, mam do tego sklepy z 5 minut spacerkiem :D.

koskaan


OdpowiedzCytat
Reiha
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 593
30/08/2007 2:59 am  

Nawet w tak małej miejscowości jak Borne Sulinowo, która ma tylko jeden bankomat jest sklep z produktami sojowymi. Miałam przyjemność być tam przez chwilę na wakacjach i zajadałam się szałowym pasztetem sojowym pieczarkowym z marchewką. Żeby było śmieszniej były tam też 3 rodzaje mleka sojowego i inne "nieco bardziej specjalistyczne" produkty. Możemy z nadzieją patrzeć w przyszłość 😉

Don't let me detain you.


OdpowiedzCytat
  
Praca