Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Tanie wina, help 🙁  

Strona 2 / 2 Wstecz
  RSS

Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
25/07/2008 1:06 pm  

Polecam jeszcze do tego zestawu dawne papierosy: "sporty" bez filtra a lbo klubowe - może ktoś pamięta te śmierdziuchy. 😀

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
25/07/2008 3:57 pm  

papierochy-fuj!na samą myśl chce m sie rzygac 😮


OdpowiedzCytat
Ayna
 Ayna
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1022
25/07/2008 4:06 pm  

Polecam jeszcze do tego zestawu dawne papierosy: "sporty" bez filtra a lbo klubowe - może ktoś pamięta te śmierdziuchy. 😀

Pamiętam. Jeszcze były" popularne..".
Czy Ty tak z własnego doświadczenia pamiętasz ?
Mój pierwszy papieros to był Zefir, następny "klubowy ". Ale wolę tego nie wspominać. :rotfl:


OdpowiedzCytat
Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
25/07/2008 4:44 pm  

Ja jako nastolatek zaczynałem o ile pamiętam od "Carmenów". Potem gdy byłem w wojsku dostawaliśmy przydziałowo, każdy cztery paczki "Sportów" bez filtra. Były wyznaczone na terenie jednostki palarnie w których można było palić te papierosy. A kto nie palił ten był goniony do do jakiejś pracy albo czyszczenia własnych butów. 😀

Zefiry to były papierosy mentolowe o ile pamietam i smakowały miętowo 😛

[edytowane 25/7/2008 przez Stanisław]

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
patusiek16
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 580
25/07/2008 6:40 pm  

A ja postanowiłam zostać abstynentką i nie piję już nic alkoholowego przez pół roku a nawet więcej choć ostatnio dostałam od chłopaka czekoladki z likierem to spróbowałam ale to kropla , nie ładnie w końcu było odmówić:)

Żyj pełnią życia; inaczej popełniasz błąd. Nie jest szczególnie ważne, czym się zajmujesz, jeśli tylko masz życie w swoich rękach. Bo jeżeli nie miałeś życia, to co miałeś? - Co się raz straci, już jest stracone, nie zapominaj o tym.


OdpowiedzCytat
NatusiaMK
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 551
28/07/2008 12:14 am  

Jako że jestem technikiem żywienia,jedna z wycieczek przedmiotowych musiała odbyć się w kierunku browaru. Wiadomo,browaru z niższych półek typu "van gerst" z biedronki. Otóż po zobaczeniu procesu produkcji nigdy więcej nie sięgnęłam,ani nie sięgnę po piwo ponizej 2.30zł...jednak warka strong góruje nad wszystkim;)
I nie dodawano do piwa żadnej żelatyny,sam słód jęczmienny i dosłownie odrobina chmielu(oszczędność)...

Grunt to mieć marzenie =)

Pozytywne szkolenie psów,zapraszam =)
natiimar@gmail.com


OdpowiedzCytat
assasello987
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 270
14/12/2008 2:10 am  

"Złoty Jeleń" bądź "Komandos"?
Pomóżcie mnie 😮

ah komandos wspomnienia.:spryciarz:
a arizona i lipa z miodem to wege czy nie ktos wie moze


OdpowiedzCytat
Vequel
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 91
16/02/2009 12:06 pm  

hmm tanie wina xD
ja zaprzestałam picia tegoszto rodzaju trunków w momencie, gdy przypadkowo rozlało nam się pół butelki na dywan, a następnego dnia była w tym miejscu wyżarta jasna plama 😮
a nawet nie wiedziałam że do klarowania używa się żelatyny..


OdpowiedzCytat
Szczurunia
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 386
23/02/2009 7:21 pm  

A propos tej listy alkoholi to napisane jest ze guinness nie jest wegetarianski. Ktos wie dlaczego?


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 2 Wstecz
  
Praca