Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Dlaczego (artystka?) Sara May podpiera swój wizerunek cierpieniem zwierząt!!!?  

Strona 3 / 3 Wstecz
  RSS

Deleted
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1011
24/11/2007 11:35 pm  

No tak, ale kto zaczął 😛 ? Zresztą, gdyby wszyscy żyli według tej zasady... aż strach myśleć 😉
P.S. Ja jestem całkowicie spokojny 😀

=


OdpowiedzCytat
Sima
 Sima
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 566
26/11/2007 10:03 pm  

Napisalam do niej maila,i nie musialam dlugo czekac na odpowiedz wydusiłam z siebie co sadze o jej wypowiedziach i o Niej samej.Napisala mi że moze dla mnie jest ona antypatyczna ale dla wielu jest spelnieniem marzeń 😮 i napisala tłustym drukiem ze sama NIE NOSI FUTER NATURALNYCH!!! jak jestescie ciekawi co pisze dokladnie to moge zamiescic całą tresc.

http://www.youtube.com/watch?v=lHdLRrUocOA&feature=player_embedded


OdpowiedzCytat
Kapibara
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 163
27/11/2007 5:40 pm  

No i wszystko jasne: niedowartościowana ślicznotka która nie moż eprzyjąć do wiadomości że może sie mylic, a sugestie odbiera jako atak...
Spełnieniem marzeń ?Yyyyy...?


OdpowiedzCytat
zapapalka
rozmówca
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 71
27/11/2007 6:55 pm  

Po pierwsze- nigdy nie slyszalam o tej niby gwiazdce,
Po drugie- jej umysl nie potrafi objac idei wegetarianizmu i organizacji dzialajacych w obronie zwierzat i przyrody, jej myslenie jest plytkie
Po trzecie- jest zwykla konformistka-skoro wiekszosc robi tak to po co sie sprzeciwiac ( a kto powiedzial ze wiekszosc ma racje, KTO ?!?
Po czwarte- takim ludziom za dobrze sie powodzi zeby mysleli o sprawach cierpiacych istot, wazna jest kariera, mamona, bankiety etc. Gdyby nie Greenpeace i inne org ziemia bylaby w o wiele gorszym stanie niz jest, dobrzy ze sa tacy co chca ja uratowac - o korzystaja z tego wszyscy
I co z tego ze jest nas mniej! "Możesz działać sam ale w dwójke zrobisz wiecej, wiele kamieni wywołuje lawine, wiele kropel wody tworzy fale, pojedyńczo żadna..."

[edytowane 15/11/2007 przez Włochata21]

[edytowane 15/11/2007 przez Włochata21]

w zupełności popieram!

Nie wiem jaka broń zostanie urzyta podczas trzeciej wojny światowej,ale czwarta będzie na maczugi. . .


OdpowiedzCytat
mary_jane
forumowicz
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 27
29/11/2007 3:50 pm  

kim jest sara may?
i kto zabił JFK? 😉

i don't go to sleep to dream...


OdpowiedzCytat
Deleted
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1011
29/11/2007 5:13 pm  

Co ma do tego JFK?? 😛

=


OdpowiedzCytat
mary_jane
forumowicz
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 27
29/11/2007 11:22 pm  

tożsamość jego zabójcy czy też zabójców jest dla mnie prawie taką samą tajemnicą kim jest sara may 😛

i don't go to sleep to dream...


OdpowiedzCytat
Deleted
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1011
29/11/2007 11:53 pm  

No, jeśli chodzi o te zbrodnie to mimo wszystko kilku podejrzanych jest 😛

=


OdpowiedzCytat
Patrice
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 194
02/12/2007 3:36 pm  

Podejrzani moze ..ale nie ci co powinni wejśc w krag podejrzenia 🙂 wybaczcie sama zastanawiam sie czego się dzisiaj nacpałam 🙂


OdpowiedzCytat
Strona 3 / 3 Wstecz
  
Praca